Öneri Nokia 7110'u Yeniden Hayata Döndüyorum YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

SHARKHONN

SHARKHONN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 7110'u Yeniden Hayata Döndüyorum YARDIM
Merhabalar elime bir nokia 7110 geçti bende yeniden hayata döndürmeye karar verdim.Telefonun durumu orta halde eksikleri var onlarıda halletmeye çalışıyorum.Sorunum şu telefona şarja taktığımda hiçbir tepki yok batarya tırnaklarını kontrol ettim güç geliyor bataryayı bir süre şarjda bıraktıktan sonra multimetre ile ölçtüm şarj ediyor ama halen tepki yok cihazda sorunu nedir bunun anlayanlar yardımcı olabilirmi .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merhaba ,
Batarya ölmüş olabilir ya da uzun süre 5-6 saat boyunca şarjda kalması gerekebilir. Yeni batarya bulmaya bakın

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Batarya içini yenileyebiliyorsan bana BV-4D yapar mısın ?

SHARKHONN

SHARKHONN

Üye
    Konu Sahibi
Batarya içini yenileyebiliyorsan bana BV-4D yapar mısın ?
Bu işlerde amatörüm daha ilk defa batarya hücresi değiştireceğim elimdeki bataryayı sökebilirsem sonuç başarılı olursa size yazarım
Mesaj birleştirildi:

açma tuşuna bastığımda telefonun şarj yuvası ile yanındaki bağlantı yerlerine elektrik geliyor multimetre ile ölçtüm anakarta elektrik geliyor ama ne bir ses vs ekranda ve tuşlarda da bir tepki yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu işlerde amatörüm daha ilk defa batarya hücresi değiştireceğim elimdeki bataryayı sökebilirsem sonuç başarılı olursa size yazarım
Mesaj birleştirildi:

açma tuşuna bastığımda telefonun şarj yuvası ile yanındaki bağlantı yerlerine elektrik geliyor multimetre ile ölçtüm anakarta elektrik geliyor ama ne bir ses vs ekranda ve tuşlarda da bir tepki yok.
Yeterli akım çekemezse çalışmaz

Üst Alt