Nokia 603 FP2 HAZAN EDITION™ v4.3.1 [113.010.1506] GÜNCELLENDİ!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

burak2616

Üye
Aga ben 4.3.1.rar ı indiriyorm nasıl kurucam hiç rom atmadım bi yardımcı olurmusun

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
Teoman Abi naslsn forumda yoksun :) Hazan Final olacak mi :) ozlettn abi ya yurt disinda msn hala

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Tatil modundayım. Finali vaktim olursa yapacağım. Ve çok özel olmasına çalışacağım(Top Secret). Nasip ;) Bu arada Bayramın mübarek olsun kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Teoman Abi naslsn forumda yoksun :) Hazan Final olacak mi :) ozlettn abi ya yurt disinda msn hala

Tatil modundayım. Finali vaktim olursa yapacağım. Ve çok özel olmasına çalışacağım(Top Secret). Nasip ;) Bu arada Bayramın mübarek olsun kardeşim.

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
sagolasin abi seninde bayramini kutlarm :) 4.3.2 surumunu kullaniyorum da hala guncel ve hersey stabil gercekten bu hazan edition tek gecilir :) insallah final surumunu de kismetse yaparsn olmasa da bu yazilimla devam ederz :) cidden bi hatasi sıkıntsı donması falan yok.iyi tatiller teoman abi :)

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
sagolasin abi seninde bayramini kutlarm :) 4.3.2 surumunu kullaniyorum da hala guncel ve hersey stabil gercekten bu hazan edition tek gecilir :) insallah final surumunu de kismetse yaparsn olmasa da bu yazilimla devam ederz :) cidden bi hatasi sıkıntsı donması falan yok.iyi tatiller teoman abi :)

inşallah kardeşim, bende final sürümü yapmayı çok istiyorum fakat henüz zaman ve mekan olayını halledemedim. Gerçekleştirebilirsem daha farklı ve güzel bir sürüm olacak.

poyo34

Üye
4.32 sini ben göremedim nerde var

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
abi bence 5.0 surumu olsun final :)

snakekral2

snakekral2

Üye
Öncelikle eline emeğine sağlık çok güzel ve kullanışlı bi cfw oldukça da hızlı yani takdire şayan teşekkürler :alkis

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
teoman abi gozumuz yollarda :)

Üst Alt