ASUS Zenfone 2 diğer dosya yöneticileri ile hafıza kartına taşıma hatası veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cicim

Cicim

Üye
    Konu Sahibi
ASUS Zenfone 2 diğer dosya yöneticileri ile hafıza kartına taşıma hatası veriyor
ASUS Zenfone 2 diğer dosya yöneticileri ile hafıza kartına taşıma hatası veriyor (kendi dosya yöneticisi ile taşımada sorun yaşamıyorum) sistem lolipop 5.0 bu cihazdan kullananlarda aynı hatayı alan varmı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Aynı hatayı alan var mı bilmiyorum ama dosya ile değilde bilgisayar bağlantısı ile gerçekleştir dosya taşımaları.

• Beğen
Tepkiler: Cicim
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Sorun 3. parti programlarla hafıza kartına yazım izni olmamasından kaynaklı. Root yapıp marketten SDFix Nextapp uygulamasını indirin. Uygulamaya yetki verdikten sonra taşıma işlemlerini istediğiniz programla yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cicim
Cicim

Cicim

Üye
    Konu Sahibi
Sorun 3. parti programlarla hafıza kartına yazım izni olmamasından kaynaklı. Root yapıp marketten SDFix Nextapp uygulamasını indirin. Uygulamaya yetki verdikten sonra taşıma işlemlerini istediğiniz programla yapabilirsiniz.
Teşekkürler Root yapmadım yapınca deneyeceğim iyi seneler

minoo

minoo

Üye

Abi naptın ya root önermesene garanti kapsamından çıkıyo telefonlar :ehe

waterback

waterback

Üye
root atarsan folder mount yama yapıyor izin isteme felen kalmıyor ben oyle yaptım şimdi sıkıntısını yok izizn felan istemiyor
Cihaz fonepad7 lollipop

Üst Alt