Asus zenfone5 view flip cover özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Asus zenfone5 view flip cover özelliği
Asus zenfone5 view flip cover özelliğini açtığım halde çalışmıyor yani telefonun ekranına saat falan gelmiyor direk simsiyah oluyor,acaba kılıftan mı kaynaklı bir durummu bu kılıfı turkcellden almıştım...
işte şu özellik aktif olmuyor bu konuda yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

rimex

Üye
ayarlardan asus kılıfı etkinlestir

ZaZuM

ZaZuM

Üye
orijinal olmayan ürünlerde çalışmıyor o özellik

ZaZuM

ZaZuM

Üye
ben kapaklı kılıf aldım çok kaba gösteriyor cihazı ama düşünce ekran kırılması kenarların çizilmesi gibi faktörler den koruyor garibim note 2 yı cebimde iken kapının kenarına vurup ekranı kırmıştim acı bir tecrübem var yani kılıf konusunda

MertCan COŞAR

Üye
Kılıf orjial olmayabilir

byAndroid

byAndroid

Üye
Orjinalle alakası yok. Telefonu kilitlerken kilit tuşuna basma direk kılıfin kapağını kapat o zaman devreye girer o özellik.

spacekiller

spacekiller

Üye
Orjinalle alakası yok. Telefonu kilitlerken kilit tuşuna basma direk kılıfin kapağını kapat o zaman devreye girer o özellik.
Alakası yok tanıdıkta. Var bir kaç gün kullandım fark etmiyor
Alakası yok tanıdıkta. Var bir kaç gün kullandım fark etmiyor

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
ben kapaklı kılıf aldım çok kaba gösteriyor cihazı ama düşünce ekran kırılması kenarların çizilmesi gibi faktörler den koruyor garibim note 2 yı cebimde iken kapının kenarına vurup ekranı kırmıştim acı bir tecrübem var yani kılıf konusunda
aynen biraz kaba ama en azından koruyor dediğin gibi...
Kılıf orjial olmayabilir
evet orjinal değil...
onuda denedim ama yinede aktif olmuyor...

calypso16

calypso16

Üye
bende çakma ama kaliteli bir kılıf kullanıyorum ve özellik çalışıyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Sizin telefonun sensörleri bozuk o zaman çakma orjinal farketmez kılifin kapağını kapattığın zaman devreye girmesi lazim direk

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Sizin telefonun sensörleri bozuk o zaman çakma orjinal farketmez kılifin kapağını kapattığın zaman devreye girmesi lazim direk
benimde aklıma geldi acaba sensörler bozuk mu diye,sensör test programı yükledim test ettim bütün sensörler çalışıyordu.

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence servise yollayın sensörlerde sıkıntı var.

Üst Alt