power bank kullanımı sağlıklımı?

Sponsorlu Bağlantılar

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
power bank kullanımı sağlıklımı?
İyi günler umarım formda doğru bölüme konuyu açmışımdır.:hmmm Power bank kullanımı zararlımı çoğu yerlerde zararlı olduğunu söylüyolar power bank kullanım sonrası şarj çabuk bitmesi, birden %50 den %30 inmesi:blink: gibi söylentilerle karşılaştım:konus: yalnız pwer banka ihtiyacım var elektirik kesintisi çok olan bölgedeyim :sinirtelefon büyük olduğu için batarya çabuk bitiyor kaliteli marka pawer bank kullananlar sıkıntı yaşamadığını söylüyorlar:hmmm almakla kararsız kaldım.:s Kısacası power bank önerirmisiniz hangi marka önerirsiniz?:sosKullanan var mı?8-)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Evet kullanılabilir tabiki zararı olmaz şu markalardan olursa Tplink, Xiaomi. Samsung, Sony, Asus almanı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İyi günler umarım formda doğru bölüme konuyu açmışımdır.:hmmm Power bank kullanımı zararlımı çoğu yerlerde zararlı olduğunu söylüyolar power bank kullanım sonrası şarj çabuk bitmesi, birden %50 den %30 inmesi:blink: gibi söylentilerle karşılaştım:konus: yalnız pwer banka ihtiyacım var elektirik kesintisi çok olan bölgedeyim :sinirtelefon büyük olduğu için batarya çabuk bitiyor kaliteli marka pawer bank kullananlar sıkıntı yaşamadığını söylüyorlar:hmmm almakla kararsız kaldım.:s Kısacası power bank önerirmisiniz hangi marka önerirsiniz?:sosKullanan var mı?8-)
@Mesut Aktaş 'ın marka önerileri ve teknik anlamda zararsız olduğu değerlendirmesine ilaveten;
1- Power bank alımında ciddi elektronik mağazaları tercih etmenizde yarar var.
2- Elektrik kesintisi fazla olan bölgelerde yaşayanlara Güneş Enerjili Power Bank öneriyorum.
Bu Power bankların ayrıca elektrikle şarj olma imkanı da var.
Aldığın zaman bilinen, kaliteli yerlerden almanı öneririm. Türkiyede de Konya Sokak(Ankara'da ) gibi yerlerde de satılıyor.
En azından elektrik prizlerine mahkum olmazsınız..
Ayrıca, Her ne kadar üzerinde 16000 Mah yazıyor ise de kullanımda sanki 6000-7000 mah gibi davranıyor olsa da yeterli gelir :))

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
@Mesut Aktaş 'ın marka önerileri ve teknik anlamda zararsız olduğu değerlendirmesine ilaveten;
1- Power bank alımında ciddi elektronik mağazaları tercih etmenizde yarar var.
2- Elektrik kesintisi fazla olan bölgelerde yaşayanlara Güneş Enerjili Power Bank öneriyorum.
Bu Power bankların ayrıca elektrikle şarj olma imkanı da var.
Aldığın zaman bilinen, kaliteli yerlerden almanı öneririm. Türkiyede de Konya Sokak(Ankara'da ) gibi yerlerde de satılıyor.
En azından elektrik prizlerine mahkum olmazsınız..
Ayrıca, Her ne kadar üzerinde 16000 Mah yazıyor ise de kullanımda sanki 6000-7000 mah gibi davranıyor olsa da yeterli gelir :))[/QUOT/]

Yorumun için sağol:worshippy: kışın 1 hafta güneş çıkmadığını bilirim:mahcup: şimdilik normali ne bakalım:oku:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Teknosadan aldim samsung 11300 mah olanini su ana kadar hatasiz kullandim oneririm

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Patlayıpta, öldürmediği zaman içinde sorun yok demektir :D

• Beğen

Üst Alt