TTPod 7.4.1 %60 Türkçe :)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
TTPod 7.4.1 %60 Türkçe :)
S.a arkadaşlar Androidli Telefon Aldığımda paylaşım yapacağım demiştim.. Nasip oldu çok şükür :)

Arkadşlar bu ilk paylaşımım ve ilk Türkçe Çeviri yaptığım Programdır Baya uyğraştım başardım. Koskoca Google Playstore da Adam gibi bi müzikçalar yok! Bunu Taa eskilerden Nokia N73 ten biliyordum :D Adam gibi program bi bu var. Yeni sürüm 3 Gün önce çıktı. Tr Çeviri Bana aittir yorumlarınızı Bekliyorum, hiçbi sıkıntı görmedim..

Lütfen Emeğe Saygı !!

Telefondan ekran görüntüleri..

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Buyrun Link..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mabdussamed, AKDELİKAN ve noss_bar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
:tşk: umarım en kısa zamanda tamamlar ve diğer çevirilerin devamı gelir

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun senden, inşallah devamı gelir.. İngilizce az daha bilsem %100 türkçe yapardımda elimden gelen en fazla bu.. Noss bar daha önce nokia N79 ile ilk defa km Soft ware youtube downloader. Vardı onu %100 türkçeye yapmıştım.. Bişey sorcam, km youtube downloader nokiada vardı cidden mükemmel bi uygulamaydı, Google play store ve internetten baktım hiç bi tane adam gibi yok.. Bu km youtube programın aynısını bulamaz mıyız ???

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
var ama sitede paylaşımı yasak Akşama pm ile atarım

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Atarmısın.. Bakıcam aynısı mı

palpolisi

palpolisi

Üye
Nasıl yasak diğerleri serbest miArkadaşlar bu uygulama ekolayzer desteği var bence süper bi deneyin bir bunu beğendim öyle hherşeyden etkilenmem

• Beğen
mabdussamed

mabdussamed

Üye
Onedrive linkini cepten Açamadım bilgine,tıpkı senin dediğin gibi işe yarar tek müzik çalar.birde keşke çevirici arkadaşlardan falan yardım alıp çeviriyi %100 leseydin.teşekkürler

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Her zaman müsait olamıyorum bi tek pazar günü musait oluyorum. Musait olduğumda düzenlicem onu onsallahLink yenilendi

• Beğen
Tepkiler: mabdussamed
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Çevirin güzel programı beğendim %100 halini bekliyorum.Büyük küçük harflere biraz daha dikkat edersen sevinirim biraz takıntım var da.Gfb yazmışın o olmamış :D hiç birşey yazmasan da olurdu ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah olur ama İngilizcem tam bilmiyorum, bilmek değilde anlamak önemli :) müsait olduğunda Düzenlicem inşallah :)

Üst Alt