Püf Noktası Wp usb internet paylaşımı

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Wp usb internet paylaşımı
Yaklaşık 2,5 senedir android kullanıyorum ama kasmalarından bıktım wp'lu bir telefon almayı planlıyorum ama aklıma takılan birşey var ,wp'da usb internet paylaşımı var mı? Yani telefondaki interneti usb kablo ile bilgisayarla paylaşma...

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bluetooth yada wifi yaparak paylaşabilirsiniz

merlin19

merlin19

Üye
bildiğim usb olayı ile şimdilik yok ama wp 10 da olur şimdilik wifi ve Bluetooth ile mümkün anladığım kadarı ile usb dediğinden masa üstü bir pc kullanıyorsun.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Muhtemelen W10 ile gelecek...

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth yada wifi yaparak paylaşabilirsiniz
ne yazıkki bana usb bağlantısı gerekiyor...
bildiğim usb olayı ile şimdilik yok ama wp 10 da olur şimdilik wifi ve Bluetooth ile mümkün anladığım kadarı ile usb dediğinden masa üstü bir pc kullanıyorsun.
aynen masaüstü kullanıyorum...
Muhtemelen W10 ile gelecek...
o zaman en iyisi wp10 u beklemek olacak...

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bu özellik halen daha windows phone a gelmedimi bilgisi olan var mı ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bu özellik halen daha windows phone a gelmedimi bilgisi olan var mı ?
aslında mantıklı olarak düşünürsek dock ünitesi ile tv klavye ve fare ile telefonu bir pc ye dönüştürüyoruz bu şekilde bağlantı yaptığımızda hep gösterilen microsoft edge uygulamalar ve word vb. şeyleri kullandılar ama bunlar için internet gerekiyor ve hatırladığım kadarı ile dock ünitesinde internet girişi yok ve bu nedenle ağ gereksinimi mobilden kablo ile aktarılabilir

resimde görüleceği gibi internet girişi yok bu cihazın wifi ile de bağlantı sağlayabiliyor ama internet bağlantısı da sağlıyor mu aynı zamanda emin değilim, yani kısaca olursa üst seviye modellerde olur diye düşünüyorum ben

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
aslında mantıklı olarak düşünürsek dock ünitesi ile tv klavye ve fare ile telefonu bir pc ye dönüştürüyoruz bu şekilde bağlantı yaptığımızda hep gösterilen microsoft edge uygulamalar ve word vb. şeyleri kullandılar ama bunlar için internet gerekiyor ve hatırladığım kadarı ile dock ünitesinde internet girişi yok ve bu nedenle ağ gereksinimi mobilden kablo ile aktarılabilir

resimde görüleceği gibi internet girişi yok bu cihazın wifi ile de bağlantı sağlayabiliyor ama internet bağlantısı da sağlıyor mu aynı zamanda emin değilim, yani kısaca olursa üst seviye modellerde olur diye düşünüyorum ben
tavsiyen için teşekkürler ama benim sorduğum androiddeki gibi direk usb kablosuyla telefondaki interneti pc ile paylaşmak...

4MaGuS

4MaGuS

Üye
tavsiyen için teşekkürler ama benim sorduğum androiddeki gibi direk usb kablosuyla telefondaki interneti pc ile paylaşmak...
tamam işte burada oluyorsa orada da oluyor demektir arada bir fark yok

Üst Alt