Aliexpress Sipariş iptali

Sponsorlu Bağlantılar

cagrii_72

cagrii_72

Üye
    Konu Sahibi
Aliexpress Sipariş iptali
Merhaba , 11.11 olayından dolayı aliexpress ten bir sipariş verdim 3 saat sonra iptal ettim.Kartımdan para çekilmiş görünüyor ,bu parayı nasıl geri alabilirim? deneyimi olan birileri varsa lütfen cevap yazın.
Sipariş sayfası:

Son düzenleme:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Parani kartına geri yatırıyorlar. Kafaya takma :) sıkıntı çıkmaz yani

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
İptal işlemi onaylandıysa bir kaç günde yatıyor.
Geçende bende siparişten birkaç gün sonra iptal etmiştim ama aynı tarihte geri yatmış gözüküyor :)

Ekli dosyalar

cagrii_72

cagrii_72

Üye
    Konu Sahibi
İptal işlemi onaylandıysa bir kaç günde yatıyor.
Geçende bende siparişten birkaç gün sonra iptal etmiştim ama aynı tarihte geri yatmış gözüküyor :)
Haftasonu diye ertelenmiş olabilir benim iptal. Sağol geri geleceğini bilmek içimi rahatlattı şimdiden.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Haftasonu diye ertelenmiş olabilir benim iptal. Sağol geri geleceğini bilmek içimi rahatlattı şimdiden.

Sıkıntı çıkmaz mesela satıcı kargoya vermezse gereken sürede kendi iptal oluyor otomatik yatıyor para sen takip etmesende :) ben 1 yıldır filan alışveriş yapıyorum sıkıntı çıkmadı daha

ddnet

Üye
Arkadaşlar bende sorayım uygunsa eğer..

Ben ekimde bir kılıf sipariş verdim ama bugune kadar halen ulkeden çinden çıkmadı. Bende dispute yaptım..

Satıcı bana mesaj atmış, disputeyi kaldır ben sana ödemeni yaparım falan filan diye... Ne yapmalıyım ? İlk defa alışveriş yaptım o da iptal oldu... :/

Send from MTALK on Microsoft Lumia 640 XL

cagrii_72

cagrii_72

Üye
    Konu Sahibi

Ben ekimde bir kılıf sipariş verdim ama bugune kadar halen ulkeden çinden çıkmadı. Bende dispute yaptım..

Satıcı bana mesaj atmış, disputeyi kaldır ben sana ödemeni yaparım falan filan diye... Ne yapmalıyım ? İlk defa alışveriş yaptım o da iptal oldu... :/

Hocam dispute yı kapatmayın ıade gelir. Ekim ayına kadar gelmemiş zaten

• Beğen
Tepkiler: ddnet
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Dispute kapatırsan ürün onaylanmış oluyor. Parani iade etmezse tekrar hakkını aramakta sıkıntı yaşayabilirsin.

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
15 günde para geri ödenir kartına:)

• Beğen

Üst Alt