Discord Nokia'nıza geliyor işte Discord for J2ME

Sponsorlu Bağlantılar

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
    Konu Sahibi
Discord Nokia'nıza geliyor işte Discord for J2ME
Uygulamayı ben yapmadım onu belirteyim. GitHub da gezerken karşıma çıktı bende sorun olmaz diyerek yükledim ve çok memnun kaldım.

Kurulum ve kullanım:
-Öncelikle Java uyumlu bir telefona ihtiyacımız var.
-Sonra basit bir şekilde elde edebileceğiniz Kullanıcı tokenine ihtiyacınız var. Bunun nasıl alınabileceğini daha sonra açıklayacağım farklı bir mesajda.
-çok önemli değil ama midlet player 2.0 destekli bir telefon kullansaniz daha verimli olur ancak bunu monokrom siemens telefonlarda kullanan vatandaşlar da var aklınızda bulunsun.

indirme için link burada:

UYARILAR: HESABINIZ ÇALINMA TEHLIKESI TAŞIR BU UYGULAMADA ÇÜNKÜ KULLANICI TOKENI ILE IŞLEM YAPILMAKTADIR. Çalınan hesaplar ve kaybolan verilerden sorumlu değilim. Verdiğim link opera mini ile indirilmiyor başka bir cihazdan indirip atmak zorundasınız. Istek ve kaynak gelirse sizin için uygulamayı çevirebilirim
Mesaj birleştirildi:

Nasıl discord kullanıcı tokenimi elde edebilirim?
Adım 0: chrome tabanlı bir tarayıcı yüklü bir bilgisayar bulmanız lazım.
Adım 1: Discord hesabı oluşturun. Varsa giriş yapın. (yan hesap oluşturma tavsiye edilir)
Adım 2: Giriş yaptıktan sonra discord ana ekranında f12 ye basın ya da sağ tık incele opsiyonunu seçin. Mobil olarak sayfayı görüntülemeye yarayan ikonu tıklatin (genelde sol en üst köşede telefon ve ok resmi şeklinde olur bu tuş)
Adım 3:Açılan menüden ağ yada network tabını seçin.
Adım 4:
“/api” sözcüğünü listeden arayın ve oradan Library i tıklayın
Adım 5: “authorization” sözcüğünü arayın listeden tokeniniz o tabda olacaktır.
Tüm bunlar ise yaramıyorsa youtube a bakmanız daha faydalı olacaktir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: XXXturi01, gonyalı, MAERKEK ve 1 kişi daha
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Zaten önceden XMPP transport yöntemi ile discordu Java ve symbianda kullanabiliyorduk. Ama transportlar kapanınca kullanılamaz oldu. Bu programın çıktığı iyi olmus

• Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu

Üst Alt