Jtube symbian düzgün çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Jtube symbian düzgün çalışmıyor
merhaba arkadaşlar symbian^3 de jtube uygulamasını kullanıyorum uygulama ilk indirdiğim zamanlar çok iyi çalışıyordu ama gittikçe çok hata vermeye başladı önceden hata verdiğinde bi iki ayar yapıyordum düzeliyordu ama şimdi açmaya çalıştığım her videoda: "API Error: the video returned by youtube isn't the requested one. (android client) contact developer." diye bir hata vermeye başladı ve her ne kadar ayar yapsamda işe yaramıyor. Çözüm önerebilecek biri var mı? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
merhaba arkadaşlar symbian^3 de jtube uygulamasını kullanıyorum uygulama ilk indirdiğim zamanlar çok iyi çalışıyordu ama gittikçe çok hata vermeye başladı önceden hata verdiğinde bi iki ayar yapıyordum düzeliyordu ama şimdi açmaya çalıştığım her videoda: "API Error: the video returned by youtube isn't the requested one. (android client) contact developer." diye bir hata vermeye başladı ve her ne kadar ayar yapsamda işe yaramıyor. Çözüm önerebilecek biri var mı? Teşekkürler.
bence sizlik bir durum yok uygulamanın apisi ölmüş geliştirici bunu düzeltmeli

gonyalı

gonyalı

Üye
Evet en yeni sürüm api sıkıntılı bi önceki sürümlerde sorun yok

• Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu ve gonyalı
MAERKEK