lumia 820 SD karta video atmak ???

Sponsorlu Bağlantılar

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
lumia 820 SD karta video atmak ???
beyler carsamba gecesi uzun yola cikicam ve telefonuma film yuklemek istedim ama olmadi nedenini bilmiyorum. video donusturmek icin kullandigim program Xilisoft video converter. bu programda lumia serisine ozel video donusturme secenegi var onu yaptim, sanirim H.264 ama bunu bile calistirmadi. internetten indirdigim videolari denedim bazilarini acti bazilarini acmadi. Mac kullaniyorum IDM tarzi program kullandim indirmek icin. direk indiridigim filmlerin uzantisi .mp4
acaba filmleri sd karta atipda deneyen varmi icinizde, zaman cok kisitli lutfen bekliyorum yardimlarinizi... tesekkurler.

serecans

serecans

Üye
valla ben 620 ye atarken sordu video dönüştürülsün mü diye evet dedim sorunsuz çalışıyor mkv atarken mp4 olarak attı problem,yok

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler cevabin icin. bende soru sormuyor donderimmi abi diye. ben mac kullaniyorum su, netbook var ama programi kullanamadim ekran boyutundan dolayi, birde mac ile telefona hicbirsey atamiyorum sadece muzikleri senkron yapabiliyorum okadar. video yada film vs atamiyorum. varmi bunun kisa yolu filan.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
tesekkurler cevabin icin. bende soru sormuyor donderimmi abi diye. ben mac kullaniyorum su, netbook var ama programi kullanamadim ekran boyutundan dolayi, birde mac ile telefona hicbirsey atamiyorum sadece muzikleri senkron yapabiliyorum okadar. video yada film vs atamiyorum. varmi bunun kisa yolu filan.

Converter programında mobil telefon seçeneklerden 5800 xm formatı seçip çevirin . Kartı kart okuyucu ile bağlayıp videos klasörüne atınız.

Üst Alt