C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
Emeğine sağlık helal olsun

esqalsiz

esqalsiz

Üye
s.a arkadaslar ben öyle hata alıyorum ne yapmam lazım

- - - Eklendi - - -

bütün adımları yapıyorum % 100 oluyor sonra bu ekran acılıyor bu adımı gecemıyorum bir turlu

- - - Eklendi - - -

pm atarsanız sevinirim win7 kullanıyorum 2011 phoenix den böyle oluyo

MaxipmaN

Üye
bir kişi beğenmez mi ya oha!

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Arkadaşım çok teşekkür ederim annemin teli ing oldu korkudan patlayacaktım :)

muammerkzc

Üye
Nokia 701 flaş atarken telefon kapandı açma tuşuna basınca titriyor nokia yazısı çıkıyor ama açılmıyor. Yeni yazılım atmaya çalıştım phoenix error verdi yardımcı olursanız sevinirim..

ANIL

ANIL

Admin
Nokia 701 flaş atarken telefon kapandı açma tuşuna basınca titriyor nokia yazısı çıkıyor ama açılmıyor. Yeni yazılım atmaya çalıştım phoenix error verdi yardımcı olursanız sevinirim..

Hangi sürüm ile flash attın? Son sürüm ile atmalısın. Tekrar dead flash olarak dene.

sunyy2003

Üye
biz bu işi 603 de nasıl yapacağız ya bir türlü beceremedik hata verdi

- - - Eklendi - - -

evet arkadaşlar becerdim bende an itibari ile farklar oluşturulan klasör adını biz Rm-779 olarak yapacağız navifirm in indirdiği dosyalardan biri eksik çıktı RM-779_M012.22.emmc.fpsx di bunuda ben kendim sonradan seçip indirdim he birde navifirm de russian tr black seçtim 603 de bende yardımcı olurum benim telefonum tamirden gelsin 5800 a deneyeceğim buradan neler olabiliyor diye :)

uater

uater

Üye
benim c6-01 im var her şeyi doğru yaptım ama pruduct code tıklayınca hata veriyoooo çözüm

cancan999

Üye
Yanlış yazılım atarsak telefona her hangi bi şey olur mu ?

kaptan23

kaptan23

Üye
Yanlış yazılım atarsak telefona her hangi bi şey olur mu ?
yok sadece açılmaz o zamn uygun yazılımı bulman lazım o zaman flaş atması biraz değişik tel açılmadığından dolayı ama gene kolaydır üzülme birşey olmaz

- - - Eklendi - - -

benim c6-01 im var her şeyi doğru yaptım ama pruduct code tıklayınca hata veriyoooo çözüm
kardeş ya yazılımın hatalıdır yada eksik birşey yapmışsındır.

HolyDoly

HolyDoly

Üye
flash atarken sonlara doğru "Flashing finalization failed. Do you like to retry the finalizing? HRESULT 0x84210029 (-2078212055) Firmware: Firmware update finalizing failed. Error 0x841E800B - The storage for data item 'ProductProfile' version '1.1' could not be opened." hatası verdi, retry buttonunu aşındırmama rağmen başarılı sonuç vermedi bende programı kapatıp usb yi çektim telefonu açtım görünürde bir hasar yok bir aksaklık olmadan flashlamışım gibi fakat henüz farkedemediğim bir hasar görmüş olabilir mi telefon ? Acep dead flash mı atsam diyorum bu seferde daha bariz bir hasar almasından çekiniyorum :/

Kayahan14

Kayahan14

Üye
flash atarken sonlara doğru "Flashing finalization failed. Do you like to retry the finalizing? HRESULT 0x84210029 (-2078212055) Firmware: Firmware update finalizing failed. Error 0x841E800B - The storage for data item 'ProductProfile' version '1.1' could not be opened." hatası verdi, retry buttonunu aşındırmama rağmen başarılı sonuç vermedi bende programı kapatıp usb yi çektim telefonu açtım görünürde bir hasar yok bir aksaklık olmadan flashlamışım gibi fakat henüz farkedemediğim bir hasar görmüş olabilir mi telefon ? Acep dead flash mı atsam diyorum bu seferde daha bariz bir hasar almasından çekiniyorum :/

yok kardeşim bir şey olmaz bi daha kurcalama bozarsın

egemenciki

egemenciki

Üye
telefon gitti herseyi dediğiniz gibi yaptım açılmıyor. nokia yazısı gelip gelip gidiyor açılmıyor

kaptan23

kaptan23

Üye
telefon gitti herseyi dediğiniz gibi yaptım açılmıyor. nokia yazısı gelip gelip gidiyor açılmıyor
ya sen yenisin galiba flaş atmakta ben telefon gitti dedim 3 saat uğraştım baktım düzeldi sadece attığım cwf lere hata varmış doğrusunu buldum düzeldi

egemenciki

egemenciki

Üye
kardes flas işleminin sonunda program yanıt beklio telefondan ve o yanıtı alaMIYOR SONRA BAŞARISIZ DİYOR

egemenciki

egemenciki

Üye
evet o civara geldiğinde oluyor bu nasıl düzeltirim telefon geri gelir mi

kaptan23

kaptan23

Üye
evet o civara geldiğinde oluyor bu nasıl düzeltirim telefon geri gelir mi
düzelir hep alıyoruz bi saniye bekle sana sağlam bi tane cwf bulayım

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/nokia-c6-01-belle-special-guncellendi-22-01-2013-a-733095.html kardeş indir yükle bende bu yüklü şuan ve sorunsuz yüklendi yok o olmaz ise buralarda im

egemenciki

egemenciki

Üye
kardes sağolasın bir indirip deniyim

kaptan23

kaptan23

Üye
önemli değil sorun olursa sor yardım cı olayım ha cwf atmayı biliyorsun demi

- - - Eklendi - - -

sonuçları bildirirsen sevinirim

Üst Alt