Telefon Tavsiyesi 1000-1500 tl arası telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
1000-1500 tl arası telefon önerisi
Donmadan, 3-4 yıl kullanabileceğim telefon önerisi istiyorum. Genellikle internette surf yaparım. Pek ağır uygulamalar oyunlar kullanmayan biriyim. Kamerası pek önemli değil. Ekran boyutu 4.5'' üstü telefon önerisi istiyorum. Teşekkürler.

furyzer0

furyzer0

Üye
1000-1500 tl aralığında uzun sure kullanılabilecek telefonlar ya android one projesi altında olan cihazlar ya da lumia cihazlardır. Ancak 1000-1500 tl bandında lumia cihaz olmadığı için android önereceğim gm5plus güncelleme açısından 3 yıl güncelleme alır gibi gözüküyor. Ancak fiyat performans telefonu olduğundan 4 yıl götürme ihtimali daha düşük. Normal mağazalarda satılmasa da sahibinden.com da sıfır olarak telefon satıcıları tarafından nexus 5x bulabilirsiniz. Nexus cihazlar saf android içerdiğinden güncellemeleri hızlı alırlar ve android tarafında en hafif yazılımı kullanırlar. Bu yüzden aynı donanımda diğer android cihazlardan daha iyi olurlar.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: By gece
byAndroid

byAndroid

Üye
Xiaomi mi 5, honor 7, g4 (sorunlu modeli çok ama mecbur önermek durumundayım), HTC a9

MI 4LTE ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: By gece ve furyzer0
ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Hiç uğraşma Xiaomi Mi Max al 3gb ram 4850 batarya Snapdragon işlemci alacaksan pm atabilirsin bana

• Beğen
Tepkiler: forever_zest ve Ali43350
By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
aslinda lg g4 aklimdan gecmedi degil.

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
furyzer0

furyzer0

Üye
direk mağazadan alacağım o yüzden nexus 5x e pek yanaşmıyorum. j7 nasıl?
j7 en fazla 7 alır 3-4 yıl kullanmak için mantıklı değil bence

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

• Beğen
Tepkiler: forever_zest
By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
:-(

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Gm M5 nasıl? Fiyat açısından gayet iyi geldi. Önerir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: forever_zest
furyzer0

furyzer0

Üye
Gm M5 nasıl? Fiyat açısından gayet iyi geldi. Önerir misiniz?
İyi bir cihaz şahsen ben beğendim. Malzeme kalitesi fiyatına göre iyi donanımı da güzel. İlk serilerinde bazı sıkıntılar vardı ama yenilerinden şikayet duymadım ben.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Huawei G8

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trojan89

Trojan89

Üye
Xiaomi Mi 5

MIUI 8 Global 6.9.1 | Beta

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
Sony m5 kamerası fiyata göre fark yaratıyor performansıda fiyatının üzerinde performans sunuyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Arkadaş kesin m5 kullanıyor. Onu anladık ama cihaz sorunlarla dolu. Kimse parasıyla rezil olmak istemez

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi yine gm m5 gibi duruyor. sadece ekran boyutu benim icin cok buyuk. nasil tasiyacam onu.

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
M5 kullanmıyorum. Şey ne derler güncelleme diye birşey duydun mu hani hataları düzeltmek için olan? Daralmış görüşlü olmayı bırakmalısın kendi görüşünün dışındaki görüşleri kaldıramıyorsan gerçekten forumda yazma

byAndroid

byAndroid

Üye
M5 kullanmıyorum. Şey ne derler güncelleme diye birşey duydun mu hani hataları düzeltmek için olan? Daralmış görüşlü olmayı bırakmalısın kendi görüşünün dışındaki görüşleri kaldıramıyorsan gerçekten forumda yazma
Donanımsal sorun güncelleme ile düzelmez! Dar görüş aciyla bakan sensin. Xiaomi mi 5 var o fiyata ve o fiyat bandında hepsini tokatlıyor tabikide. 1500 liraya senin m5 onermen zaten dar görüşlü olduğunu gösterir ki, kendi cihazını oneriyorsun en iyisi olmadığı halde

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
Donanım hatası nedir m5 in. Tekrar ediyorum ben m5 kullanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
sony z2, sony m5, gm m5 arasinda kaldim. eger magazadan satis olsaydi mi 5 alacaktim fakat satis yokmus. bide ikinci el iphone 6s 1300 liraya var. Hangisini alayim

Üst Alt