arkadaşlar ilk programımı yazdım adı ''by61'' hadi bir göz atın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CoDeYs

CoDeYs

Üye
emegine saglık..

• Beğen
Tepkiler: featnuri

featnuri

Üye
    Konu Sahibi
Kardes emeğin icin tesekürler bide facebook videolarını seyretmek icin bi program yapsan binlerce kişinin bu sorunu var böyle bi program yapan varya kral olur bence tsk

emegine saglık..
tesekkurler arkadaşlar.
he bu arada video izleme olayı kafamı karıştırıyo zaten sureklı.fakat telefonun kendi sistemine gömlü en üst versiyon flash player olması yetmıyo sanırım.mesela youtube telefonun açabileceği biçimde video desteği veriyor.facebook neden boyle bi destek için hiç harekete geçmiyor acaba??

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Her ne kadar program yazamasam da yazanları desteklemişimdir eline emeğine sağlık kardeşim. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve featnuri

featnuri

Üye
    Konu Sahibi
Her ne kadar program yazamasamda yazanları desteklemişimdir eline emeğine sağlık kardeşim :)

teşekkür ederim dostum.bundan sonra android kullanıyorum.sizi de beklerim.symbiandan daha kararlı bir sisteme sahip.

ktlcn35

Üye
kardesim program fena degilde, mesela ben opera mini kullaniyorum, ama bu kisayollarda direkt telefonun kendi arama motorundan giriyo.
Mesela baska kisayollar falan ekleme sansinda yok. E zaten operayi actiginda birsürü kisayol var. Neyse yinede sagol emek icin.

gty65

gty65

Üye
eline sağlık çok güzel olmuş

xanax84

xanax84

Üye
başarılarının devamını dilerim

.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
süresi geçmiş sertifika diyor bende. :hmmm

semihguney

semihguney

Üye
tskkrlr

yunus4554

yunus4554

Üye
Tşk

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
şu lanet olası görselleri konulara ekleyin lütfen :off:

Özkan5585

Üye
teşekkürler başarılarının devamını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt