Asus zenfone 5 mi? Zenfone 6 mı?

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Asus zenfone 5 mi? Zenfone 6 mı?
Merhaba arkadaşlar :tebessüm:

bu ya da önümüzdeki ay yeni bir Telefon alacağım inşallah ama karamboldeyim şuan..

Telefonla fotoğraf çekerim oyun oynarım nadir şekilde ve genelde internet ihtiyacımı görürüm..
Geniş ekranlı bir ürün düşünüyorum!

Akımda ilk olarak :
Asus zenfone 5 var özellikleri ve fiyatı gayet iyi benim için.

Ama Asus cep telefonu sektöründe yeni diye düşünerek vazgeçiyorum ama almakta istiyorum diğer yandan samsung veya htc 'den 800Tl'ye kadar orta derece önerebileceğiniz model varmı acaba?

Asus zenfone 5 kullananlar var mi acaba?

NEXUS

NEXUS

Üye
asus zenfone gayet çok iyi bir telefon üstelik lolipop u da alacak :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca alacağım cihaz benim ilk android deneyimim olacak ilk kez bi androidli cihaz alıyorum Asus hoşuma gitti güzel de Telefon ama işte ister istemez kararsız kalıyor insan yani :bilmm

caps6

caps6

Üye
zenfone 5 ihtiyaçlarınızı karşılar asus telefonlarına düzenli olarak güncelleme veriyor

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
asus almanızı tavsiye ederim ben kullanmıyorum ama arkadaşım kullanıyor cihaz stabil üstelik :)

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Asus'un bilgisayarını kullanıyorum güzel cihazlar üretiyor Asus ama Telefon gündelik hayatta bedenimizin bir uzvu gibi o yüzden iyice araştırmak gerekiyor o yüzden konuyu açma gereği duydum :) Peki şuan için aklımda sadece Asus zenfone 5 var Bunun dışına Hangi modelleri önerebilirsiniz acaba?

• Beğen
Tepkiler: OttomanEmpire06
Rainesto

Rainesto

Üye
Zenfone 6- gmd 2 -s4 mini bu cihazlar da var o paraya benim önerim zenfone 6

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 6- gmd 2 -s4 mini bu cihazlar da var o paraya benim önerim zenfone 6
Asus zenfone 6'yi da düşündüm ama türkiyeye gelmeyeceği söyleniyordu ve şuan teknosa da vs yok Malesef :bilmm

Rainesto

Rainesto

Üye
  • Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Hmm biraz sabretmem gerek bende kayserideyim inşallah yakın zamanda alacağım hayırlısı ile :eller: :tebessüm: herşey için çok sağolun arkadaşlar kararımı verdim Asus zenfone 5 alacağım bulursam 6'yi onu alabilirim :tebessüm:

Rainesto

Rainesto

Üye
Hmm biraz sabretmem gerek bende kayserideyim inşallah yakın zamanda alacağım hayırlısı ile :eller: :tebessüm: herşey için çok sağolun arkadaşlar kararımı verdim Asus zenfone 5 alacağım bulursam 6'yi onu alabilirim :tebessüm:

O arkadaşa da ben önermiştim sitesinde bulunduğu mağazaları hergün bakıyorduk denk geldi hemen aldık hadi hayırlısı olsun

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Arkadaşların da dediği gibi Asus Zenfone 6 veya 5 gayet iyi cihaz. Asus da yaptığı ürünlerin arkasında duran bir firma. Bence sorun olmaz. Şimdiden de hayırlı olsun kardeşim.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Tekrardan teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Zenfone 5 i eniştem aldı görünüm açısından 10 üzerinden 8 veririm.ekranı istediğin gibi büyük tavsiye ederim iyi telefon

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 5 i eniştem aldı görünüm açısından 10 üzerinden 8 veririm.ekranı istediğin gibi büyük tavsiye ederim iyi telefon
sağol kardeş Peki sistem olarak nasıl ? Kullanımı kolay mi acaba dediğim gibi ilk android cihazım olacağı için yani !

Fenomenon

Fenomenon

Üye
sağol kardeş Peki sistem olarak nasıl ? Kullanımı kolay mi acaba dediğim gibi ilk android cihazım olacağı için yani !
Arayüzünü beğenmezsen istediğin launcherı yükleyebilirsin. Sana Zero launcher öneririm. Şimdiden hayırlı olsun :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Hepsi aynı sonuçta android sorun yaşamazsın :sirit:

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54