C6-01 v111.040.1511 Final ( güncelleme 01.11.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
kardesim anlatamıyorum galiba ben sana biliyoruz eyw.ama cıkmıyor sys bölümünde bin dosyası ya neise bosver
tamam peki kontrol edip sana haber vericem bende sorunsuzca çıkan şey sende neden çıkmıyo onu anlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: belco2

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Şu shazama gereksz diyenleri anlayamadım.. Hiç mi kullanmadınız bunu :/

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye

anladım yani rom u yüklücez her hali ile gerek yok o zaman yüklemenin

- - - Eklendi - - -

senin yazılımını yükledim şimdi de x-plore de sys de bin dosyasını göremiyorum ? neden ?

Rompatcher den Open4all yamasını etkinleştir.

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Rompatcher den Open4all yamasını etkinleştir.
dostum aynısını bende söledim. ayrıca rompatcher yüklemeden de görmesi gerek çünkü farklı bir mod kullandım. ben rompatcher yüklemeden sadece x-plore ile herşeyi görebiliyorum en azından

• Beğen
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye

dostum aynısını bende söledim. ayrıca rompatcher yüklemeden de görmesi gerek çünkü farklı bir mod kullandım. ben rompatcher yüklemeden sadece x-plore ile herşeyi görebiliyorum en azından
Kullandığın mod uyumsuzluk gösterebilir.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Şu shazama gereksz diyenleri anlayamadım.. Hiç mi kullanmadınız bunu :/

Kardeşim sen shazam ı seviyorsundur ben soundhound u. O yüzden bence kaldırılması iyi olmuş ;)
Hakan eline sağlık güzel bir iş çıkartmışsındır kesin :) birkaç gün içinde yüklerim muhtemelen, şimdiden teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler kardeşim eline sağlık.

Febris

Febris

Üye

Kardeşim sen shazam ı seviyorsundur ben soundhound u. O yüzden bence kaldırılması iyi olmuş ;)
Hakan eline sağlık güzel bir iş çıkartmışsındır kesin :) birkaç gün içinde yüklerim muhtemelen, şimdiden teşekkürler :)

Shazam sınırsız kullanılmıyor ki ???

- - - Eklendi - - -

Yazılım gayet güzel. iyi iş cıkarmışsin :)

• Beğen
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Shazam sınırsız kullanılmıyor ki ???

- - - Eklendi - - -

Yazılım gayet güzel. iyi iş cıkarmışsin :)

Shazam örnekti sadece :) Benzer birçok uygulama için kullanıp kullanmama konusu tercih meselesidir. Bu yüzden ben de bu tarz sonradan yüklenebilecek uygulamaların CFW lere konulmaması taraftarıyım ;)

tarxhn

tarxhn

Üye
emegine sağlık

escape72

escape72

Üye
RM-718
v111.030.0609

Özellikler

- Sistem hacklidir (rompatcher yüklemeden bile X-plore ile sistem dosyalarını görmeniz mümkün)
- Nokia Mağaza güncellendi. (v3.30.005)
- Short multitap eklendi.
- Tüm widgetlerin orijinal halleri rom içerisine eklenmiştir. (Tamamen sorunsuz Türkçe ve İngilizce – En ufak bir sorun bile yoktur.)
- DLNA sunucu ve internet radyo eklenmiştir.

- Programların isimlerini değiştirebilir, klasör içerisine klasör açabilirsiniz.
- Orijinal dosya yöneticisinden sis ve java uygulamalarını bluetooth ile gönderebilirsiniz.
-Fp1 görünümlü klavye eklendi.
- Arama widgeti, Haritalar, Ajanda vs. güncelleştirildi. (yine de telefonu ilk açtığınızda Nokia suite’den güncelleyin)
- Yeşil renkli batarya simgesi eklendi.
- Mesajlarda simge ekle bölümü 4 sayfa olarak ayarlandı.
- Hard Format sonrası My Nokia mesaj gönderimi kapatıldı.
- Ön tanımlı ekolayzerler eklendi.

- FP 1 Müzik çalar v17.1.13 (Şarkı sözü ekli ise gözükür) (Tamamen Sorunsuz Türkçe)
- Müzik çalar ekran koruyucu eklendi.
- FP 1 Multitasking eklendi
- Varsayılan efekt olarak Jin Hao v3 ayarlandı. (Ayarlardan açınız.)
- Power Buttons simgeleri eklendi.

- Yatay kilit açma ekranı modu eklendi.
- Gps konum bulma hızlandırıldı. (Açık havada deneyiniz.)
- Tactile Feedback (karşı taraf telefonu açınca titreşim) özelliği eklendi.
- Gereksiz tüm uygulamalar ( Youtube, Adobe Reader, Quick Office, Ovi Music, Shazam vb. ) kaldırılmıştır. (Orijinal 111.030.0609 yazılımından çıkarıp paketlediğim Youtube, Adobe ve Office’i isteyenler ekten indirebilirler)
- Cihaz dili, yazma dili, mesaj okuma dili olarak Türkçe ve İngilizce dışında tüm diller kaldırıldı. (En ufak bir hata görürseniz bildirmeniz sonrasında düzeltilecektir.)

RESİM EKLEMİYORUM ÇÜNKÜ GÖRSELLİK OLARAK ORJİNAL YAZILIMIN AYNISI SADECE DUVAR KAĞITLARI DEĞİŞİKTİR…

NOT 1: Cihaza zor durumda kalmadıkça hard format atmayınız. (Hard Formattan sonra Haritalar, Sosyal, İnternet radyo, DLNA sunucu vs gibi uygulamalar ve Konumum widgeti gider. Diğer widgetler ve hack kalır) Bilgisayarınıza erişiminiz olmadığında veya zor durumda kaldığınızda format atıp daha sonra yazılımı tekrar baştan yüklemenizi öneririm.

NOT 2: Bu fw tamamen kendi kişisel kullanımım için yapılmış olup yapım aşamasında en ufak bir sorunu bile gidermek için yaklaşık olarak 50 kez flash atılmıştır. Sade, en temel özellikler eklenmiş, %99.99 orijinal yazılıma bağlı kalınmış, tüm özellikleri sorunsuz bir şekilde çalışan ve herhangi bir reklam bulunmayan bir yazılımdır. Kullanmak isteyenler için sunuyorum sevgi ve saygı çerçevesinde eleştirileriniz ve yorumlarınız dikkate alınacaktır.

Youtube ;

Adobe Reader ;

Quick Office ;

FW İndirme Linki ;

kardeş valla mükemmel ötesi bir yazılım valla billa nokia bile böyle orjinal bir yazılım yapamaz yaw yeni yükledim mükemmel ötesi güzel herkese tavsiye edilir Ellerine sağlık ellerin dert görmesin inşallah.
orjinale yakın değil orjinalden daha iyi görünüyor valla ne diyim on numara birşey olmuş

• Beğen
Tepkiler: belco2 ve hakan_710
cardanadam

cardanadam

Üye
allah senden razı olsun ellerin dert görmesin hem orjinal hemde fazlalıklardan kurtulmuş bilgisayar başına geçince yüklüyecem başarılarının devamını dilerim

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
allah senden razı olsun ellerin dert görmesin hem orjinal hemde fazlalıklardan kurtulmuş bilgisayar başına geçince yüklüyecem başarılarının devamını dilerim

saolasin abicim teşekkür ederim. Herhangi bir eksik ya da hatalı biryer görürseniz belirtmeniz sonrasında hemen düzeltebilirim. ii günlerde kullanın

cardanadam

cardanadam

Üye
ya bu c6-01 içinmiş :kıskıs: neden söylemiyorsunuz :D neyse kardeş zahmet olmazsa n8 içinde yaparmısın bir tane

- - - Eklendi - - -

nfc ile ilgili ne varsa çıkart n8 nfc desteklemiyor ama yazılımın içinde var

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
ya bu c6-01 içinmiş :kıskıs: neden söylemiyorsunuz :D neyse kardeş zahmet olmazsa n8 içinde yaparmısın bir tane

haftasonu boşum sizin için denerim. Yalnız bende n8 yok o yüzden dosyaları upload edip sana link atarım hatalı olan yer olursa duzeltiriz

Üst Alt