Flashtool Rehberi | Flashtool Nedir? | Flashtool Kullanımı | Resimli Anlatım | Bootloader |Güncel|

Sponsorlu Bağlantılar

babaaamet

babaaamet

Üye
superuser yüklemek istiyorum

babaaamet

babaaamet

Üye
superuser olmak istiyorum15.3.A.1.14

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, bir bakayım. :D

babaaamet

babaaamet

Üye
SANA ZAHMET ÜSTADIM.HAKKINI HELAL ET.TEŞEKKÜR EDERİM...

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız bunun için bootloaderı açmaya gerek yoktu. :D

Bunu deneyin.

babaaamet

babaaamet

Üye
Teşekkür ederim.Bir de yakında yurda dönüş yapacağım.çocuklara ve hanıma da birer tane iyisinden birer telefon hediye götüreyim diyorum ama malum bir pasaporta bir telefon kaydettirilebiliyor.yasak olduğunu biliyorum ama yine de rica etsem change imei hakkında yardım alabileceğim tavsiyeniz olur mu?tekrar tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.Bir de yakında yurda dönüş yapacağım.çocuklara ve hanıma da birer tane iyisinden birer telefon hediye götüreyim diyorum ama malum bir pasaporta bir telefon kaydettirilebiliyor.yasak olduğunu biliyorum ama yine de rica etsem change imei hakkında yardım alabileceğim tavsiyeniz olur mu?tekrar tekrar teşekkürler.

Valla bilgim yok ama söylenene göre çok kolay işmiş. :D Biraz araştırmanız gerek. :/

babaaamet

babaaamet

Üye
herşey için çok teşekkür ederim.hayat boyu başarı,huzur ve mutluluk yakanızdan düşmesin e mi?

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim, Allah razı olsun. :]

heathrow

heathrow

Üye
hocam telefon kapalıyken ses kısma tuşuna basılı tuttuğumda cihaz mod'a girmiyor. sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: heathrow
heathrow

heathrow

Üye
USB hata ayıklaması'nı bulamadım telefonda hocam :( ayarlar bölümünde yok..

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Geliştiri seçeneklerinde olması lazım.
Geliştirici seçenekleri ayarlarda açık değilse telefon hakkında bölümünde en altta build number olacak, ona 5-6 kez ard arda tıkla. Geliştirici seçenekleri açılacak.

• Beğen
Tepkiler: heathrow
heathrow

heathrow

Üye
hocam xperia sürüm düşürmeye çalışıyorum.
-flashtool son sürüm yükledim.
-yazılım dosyasını indirdim.
-yazılım driverları yükledim(bütün driverları seçip, hepsini yükledim).
-telefon bilinmeyen kaynaklara açık ve usb hata ayıklama etkin.
-flashtool açıyorum, yüklenecek yazılımı seçiyorum, animasyon çıkıyor, cihazın ses kısma tuşuna basıp, tam bilgisayara bağlıyorum, flashtool'da kırmızı renkte yazılar hata mesajları çıkıyor. birkaç saniye sonra da bilgisayar donuyor. resetliyorum bilgisayarı. kırmızı yazıları kopyalayıp buraya yapıştıramıyorum çünkü bilgisayar donuyor. hata mesajlarından biri driver'larla ilgili. diğerini hatırlamıyorum.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Driverlar eksiktir kesin. Fotoğrafını çek, kopyalayamıyorsan. :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini yükledin de orada SP yoktu, baktın mı?
Buraya bak>>

heathrow

heathrow

Üye
O linkteki dosyayı da kurdum hocam, tamamını kurdum, yine olmadi. Daha fazla kurcalamayacagim. Yardimlarin icin saol.hocam xperia sp'ye bugün güncelleme geldi. pc companion ile güncellemek istedim. yine aynı şey oldu. tam güncelleme başlayacakken bilgisayar dondu.

yazılımı indirdim, sonra companion programı telefonu kapattı, yazılım yükleme moduna almaya çalıştı sanırım, yazılım yükleme modu yerine şarj moduna geçti. o anda dondu bilgisayar.

sorun driverlarda değil galiba. ne flashtool ile downgrade oluyor, ne de pc companion ile upgrade. ikisinde de donuyor bilgisayar tam yazılım yükleyecekken...@-qarapapaq-

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Çok acayip. :D Farklı bir pc ile deneme imkanın var mı?SP'ye gelen güncelleme 4.3 olması lazım, boş ver güncelleyemediğin iyi olmuş. Bir sürü kötü yorum okudum. (Denemedim tabi, sadece okuduğumu söylüyorum. Şarj daha az gidiyor vs. diyorlar.) Güncelleme 4.2.2 de kalsın, Kitkat gelince güncellersin, bence.

Üst Alt