Fmobi V3.61 S^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Fmobi V3.61 S^3 Anna Belle Signed
Arkadaşlar sitedeki fMobilerin çoğunu indirdim denedim bir türlü çalıştıramamıştım. Yabancı bir siteden fMobi buldum denedim sorunsuz çalışıyor buyrun paylaşayım dedim :)

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: graman, H@MSTER, İbrahimTR ve 2 diğerleri

asigsasi

asigsasi

Üye
kardeşim şu konuyu biraz düzenler misin
mesela dosyayı upfile ye upload et ve konuya ön izleme ekle :)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Abicim yeniyim acemiliğime ver :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
bende kötü birşey demedim zaten :)
birde konu başlığını düzeltir sen tam olur :)
konu araçlarına gir başlığı

fMobi v3.61 S^3 Anna Belle Signed

olarak değiştir :)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır abi ;)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
cepadresim

cepadresim

Üye
Arkadaşlar menü hariç bunun neresi türkçe oda yarım yamalak

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta ya da konu içerisinde Türkçe diye bir beyanda bulunmadım zaten Türkçe dil seçeneğini de sonradan gördüm o da dediğin gibi yarım yamalak

cepadresim

cepadresim

Üye
Ben burda kimseyi suçlamıyorum! başka yerlerde ''resmi türkce'' diyor iletilerin tamami ingilizce menüler yarım türkce. Aslında nokia kullanılacak tlf değil dorğru düzgün bir facebook programı yok hepsi devşirme.

• Beğen
Tepkiler: ydgr4
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
nokia veya symbian ile ilgili bir durum değil ki bu o uygulamayı hazırlayanlar ile ilgili, hem adamlar da haklı ölü bir sisteme uygulama yazmak için niye kafa yorsunlar? E şimdi symbian'ı da suçlamamak gerekir Symbian 11-12 yıl ayakta kalmış bizi akıllı telefonlarla, multi-taskingle, program yükleme-kaldırmayla, oyun yüklemeyle tanıştırmış efsane bir sistem. Görevini yaptı emekliye ayrıldı. Sen emekliye ayrılan bir işletim sisteminden artık herşeyin mükemmel olmasını bekleyemezsin. Alırsın bi WP'li Nokia sonra bakarsın uygulamaların devşirme olması kalitesiz olması Nokia ile mi Microsoft ile mi yoksa geliştiriciler ile mi ilgili diye.

Son düzenleme:
cepadresim

cepadresim

Üye
Haklısın, ama Windows telefonu kullandım oda Andriod telefonlara göre nokia dan bir farkı yok. Geçmişte Nokia nın akıllı telefon piyasasında biz yaşattıklarını hatırlıyorum da tonlarca paramıza karşılık bize sattıkları telefonları düşünüyorumda neden türk sermayesiyle böyle telefonlar yapılmadı diyererek hayıflanıyorum. iflas bayrağını açıkladı demekki telefon üretmek yetmiyormuş Andriod telefonu yapmak gerekiyormuş tabi bizede başkalarının ürettikleriyle gurur duymak kalıyor. Saygılar.

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
hay eline sağlık bende 2 3 defa indirdim hep hata verdi. Bunda sorunsuz calışıyor :)ya bunda da bildirimler acılmıyor sohbet acılmıyor, paylaş butonu yok. Cok eksiği varmış

incebey38

incebey38

Üye
istersen türkceleştirile bilir forumda nasıl yapıldığını anlatılıyor

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
ulan formattan önce çalışıyordu şimdi çalışmıyo bu meret :D arkadaşlar en iyi facebook java uygulaması :D

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:tşk: konu için

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)Bi ara çalışmıyordu şimdi çalışmaya başladı sohbet falan tıkır tıkır hayatımda anlayamayacağım tek şey bu fmobi olacak galiba :D

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
:tşk:

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

omardaff

Üye
program çalışıyor mu ?