Nokia 700 (RM-670) Belle FP1 Modifiyeli CFW (18.05.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 (RM-670) Belle FP1 Modifiyeli CFW (18.05.2012)
Selam Arkadaşlar,
İstek üzerine Nokia 700 için CFW yaptım. istek ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Not ekran görüntüleri 700 telefonum olmadığı için kendi telefonumdan (701).
Genel olarak özellikler aşağıdaki gibidir.

* Klasörler eklendi (simgeleriyle)

* Widgetlerin bir çoğunu şeffaf yaptım. Daha güzel görünüyor.
* Dijital Saat widgeti yarı şeffaf ve rakamlar tam Beyaz. Orjinali (Siyah zeminli ve küçük dakika kısımlı olanı) değiştirdim.
* Tactile feedback (karşı taraf telefonu açınca ve kapatınca 1 kere titreme) eklendi,
* installserver hack eklendi, (formatta da gitmez)
* Orjinal efekt değiştirildi. (Karışık çok güzel bir efekt ekledim)
* Equalizer edit modu eklendi (Dilediğiniz gibi düzenleme, ekleme yapabilirsiniz.)
* Kamera ve diğer ayarlarla oynamadım, sebep hacklı yazılım olduğu için C içine dilediğiniz gibi modları atıp yeniden başlatıp kullanabilirsiniz. Çünkü mod seven var, sevmeyen var (Benim gibi
:)
)
* UDA'dan (C Hafızası) gereksiz diller ve programlar (Nat Geo widget, NFC tanıtım widgeti, Nokia öneriler, Communicator, Sosyal, Traveller, Bounce, CNN int, Vlingo) silindi.
* Batarya ve Şebeke simgesi değiştirildi.
* Notlar (Şeffaf) ve Metin Saat widgetleri eklendi.
* UDA 'dan Müzik Mağazası, Quickoffice ve Adobe Reader silindi. Quickoffice yerine Microsoft Office daha fonksiyonel. Adobe Reader isteyen c veya e'ye yükleyebilir upload ettim.
* Hava Durumu widgeti gece modu ve hava durumu bilgileri düzeltildi.artık bölgeniz için gerçek hava durumunu alabileceksiniz. Akşamları güneş simgesi çıkmıyor artık.
* Bluetooth'la sis/sisx gönderme modu ekledim.
* Menü düzenleme modu ekledim. Programların isimlerini değiştirebilir ve klasör içinde klasör oluşturabilirsiniz.
* Telefon ve Yazma Dilleri : Netherlands, English, Français, Deutchs, Italiano, Portugués, Espanol ve Türkçe'dir. dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm programlar bu dilleri destekliyor.
* Eski Anna zil sesleri (Orjinal Nokia Tune, Mesaj ve Alarm sesleri) eklendi

Adobe Reader Belle FP1 Unsigned :

Quickoffice Belle FP1 Unsigned :

Firmware İndir : http://www.mediafire.com/?804ftsf3765fq​

• Beğen
Tepkiler: kadiru

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
eline sağlık şu hava durumu widgetı hacksiz cfwsiz akşam olduğunda ay gözüken versiyonu kuramaz mıyız?

ANIL

ANIL

Admin
bende 603 ve 701 için yapmayı düşünüyorum ama tester lazım :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:tşk: Sensation

yilmazaga

Üye
Eline sağlık arkadaşım yüklemeye çalıştım ama CWF Alman destekli dosyaları karşıma çıkardı. Yaptığın bu CWF Türkçe dilini destekliyormu?

SalihByk

SalihByk

Üye
ellerıne saglık usta denedım cok guzel hıc kasma ve donma yok suana kaarda sorun cıkmadı cıkmazda ıns =)

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık arkadaşım yüklemeye çalıştım ama CWF Alman destekli dosyaları karşıma çıkardı. Yaptığın bu CWF Türkçe dilini destekliyormu?
Telefon
ve Yazma Dilleri : Netherlands, English, Français, Deutchs, Italiano, Portugués,
Espanol
ve Türkçe'dir. dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm programlar bu dilleri destekliyor.

---------- Eklendi @ 17:47:12 ---------- Yazıldı @ 17:14:13 ----------

ellerıne saglık usta denedım cok guzel hıc kasma ve donma yok suana kaarda sorun cıkmadı cıkmazda ıns =)
Güle güle kullanın :)

serecans

serecans

Üye
teşekkürler süpersin

yilmazaga

Üye
Arkadaşım eline sağlık yükledim sorunsuz çalışıyor. Tam istediğim gibi bir CWF fakat arkadaşım telefona unsigned uygulamaları yükleyemedim telefon hackli değil mi

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
rompatcher uygulamasını telefonuna yükleyip, open for all yamasını aktif etmen gerekiyor.

yilmazaga

Üye
Rompatcher yükledim fakat hata verdi. hackleme işlemini başta yapmam gerektiğine dair uyarı verdi. Sağlıklı hack çıkmadığı için telefonu hacleyemedimde.

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Rompatcher yükledim fakat hata verdi. hackleme işlemini başta yapmam gerektiğine dair uyarı verdi. Sağlıklı hack çıkmadığı için telefonu hacleyemedimde.
sen verdiğim yazılımı yüklediğine eminmisin ? çünkü yazılım hacklı, hemde installserver yaması. imzasız uygulamaları sorunsuz yüklemesi gerekiyor. telefonunuza bu fw'yi nasıl yüklediniz acaba? aslında rompatchere de ihtiyacın yok. unsigned uygulamaları sorunsuz yüklemen gerekir.

yilmazaga

Üye
Hocam takip ettiğim kadarıyla bu güne kadar nokia 700 ile ilgili bir cwf çıkmadı saolun siz çıkardınız verdiğiniz linklerde dosyaları indirdim ve flaşlayarak telefona yükledim hackli olup olmadığını öğrenmek için unsignedleri yüklemek istedim güncelleme hatası dedi. Belkide ben bir yerde hata yaptım ama şuan bendeki durum bu ama yaptığınız cwf kesinlikle çok güzel emeğinize sağlık.

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
peki phoenixle flash atmadan önce telefonuna hard format atarmısın.sonra phoenixle dead flash atıp öyle denermisin.

yilmazaga

Üye
Hocam sizin söylediğniz gibi yaptım ama yine olmadı. Bir sonraki yapacağın cwf kakadr bu cwf kullanacam yardımların için teşekürler.

yilmazaga

Üye
Arkadaşım bende bir CWF hazırlıyorum siz hack olayını nasıl yaptınız ve efekleri nerele attınız sevinirim ayrıca başka bir şey daha soracaktım sizin yaptığınız cwf de hava durumu çalışmıyormu yoksa benim telefonumda mı sıkıntı var.

sbilen

sbilen

Üye
ben kullanıyorum, gayet güzel orjinalinden tek farkı ana ekrandaki saat, ajanda ve hava durumu widgetlerinin transparan ile geçişlere efek konulmuş. gayet güzel stabil çalışıyor. emeği geçenlere Allah razı olsun.

ayrıca cfw hackli değil, çok rahat hackleniyor, bir sorun yok

Azadijan

Üye
teşekkürler dostum.. ben im 700 telefonu aldıktan bir hafta sonra denize düşürdüm:( sonra kuruttup tekrar açtım arada bir donoyur. bazen çok iyi bazende sag taraftaki tuş kilidi çalişmıyor. hard format yemiyor format sırasında ekran 3 kez titriyor ve kapanıyor. ne yapıcam bilmiyorum.

sbilen

sbilen

Üye
teşekkürler dostum.. ben im 700 telefonu aldıktan bir hafta sonra denize düşürdüm:( sonra kuruttup tekrar açtım arada bir donoyur. bazen çok iyi bazende sag taraftaki tuş kilidi çalişmıyor. hard format yemiyor format sırasında ekran 3 kez titriyor ve kapanıyor. ne yapıcam bilmiyorum.

telefoncularda ana kartın konulduğu bir cihaz var içerisinde etil alkol veya tiner olur, genelde düzelir. bir dene istersen

Üst Alt