Nokia 808: belle fp3(cfw) yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 808: belle fp3(cfw) yayınlandı
Uzun zamandır beklenen Belle FP3 CFW'si bir çok yenilik ve extrayla yayınlandı. Dil desteği olarak Türkçe var mı bilmiyorum. Denemek isteyen arkadaşlar izlenimlerini belirtirse herkes faydalanabilir.

Sadece Nokia 808 içindir.

bayon

Üye
o temanın çirkinliği nedir öyle ya güzelim telefonu basitleştiriyor

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
haqanguven

haqanguven

Üye
Bu orjinal değil...

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve asigsasi

MaxipmaN

Üye
yeri yanlış modifikasyona alalım :)

MaxipmaN

Üye
yeri yanlış buraya hiç cfw konusu açılmadı açılan da taşınmıştırpardon taşınmış :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Gördüm cfw i... Sen beklenen diyince aklıma fp3 sızdırılmışda biri cfwsini yapmış diye dedim...

yok zaten resmi fp3 gelmeyecek. Belki bir ihtimal Microsoft'a devir esnasında birileri hinlik yapıp sızdırabilir.

hasan_22

Üye
peki bu cwf yi deneyen var mı arkadaşlar ben şimdi evols kullanıyorum değiştirmeye değer mi teşekkürler...

Auglia

Auglia

Üye
Denedim güzel değil. The one cfw tek geçerim gerisi yaramaz

hasan_22

Üye
peki hangi açıdan beğenmedin birde the one cwf yi hangi açıdan beğenmedin...çünkü neden diyorum bu cwf yi başka bir sitede gördüm açıklaması vardı baya güzele benziyordu

Auglia

Auglia

Üye
O Tema telefonu çok kötü yapmış, ikonlarla widgetler uyuşmuyo tema bütünlüğü yok, türkçe dil desteği de yok zaten , the one cfw cok sade stabil orjinal , ilk açılışta güncellemeleri offline olarak yüklüyo, kinetik kaydırma popup mesajlarnı kapatma gibi modları isteğe bağlı olarak yapıyorsun, sis dosyası olarak veriyo cok profesyönelce hazırlanmış bi cfw gibi geldi bana

hasan_22

Üye
RM-807 113.010.1508 Belle FP2
Awakening 9 By M4C35 [08.18.13 UPDATE!]......... Müdür peki bu cwf hakkında bir yorumun varmı genelde çok karşıma çıkan bir cwf

Auglia

Auglia

Üye
Bilmiyorum hocam görmedim hiç, the one cfw bulduktan sonra başka cfw araştırma ihtiyacı duymadım

avast

avast

Üye
Bu telefonun piyasasi nekadar

Auglia

Auglia

Üye
Piyasada pek bulunan bi telefon değil, 800 tl civarında bi kaç sitede vardı ,Ayrıca Bende var temiz siyah full kutulu 15 ay garantili yeni tel aldığım için satıyorum. Fiyat 500 tl forumda ilanım var bakabilirsiniz

kayamuhammed

Üye
arkadaşlar indirdim nasıl yükleniyor bu

oscartiger

oscartiger

Üye
selam auglia ben de the one cwf kurmak istiyorum. yalnız fark ettiğin artı ve eksilerini yazar mısın? özellikle batarya kullanım süresiyle ilgili. türkçe dil desteği var mı_ bir de link ekleyebilir misin cwf için. yardımcı olursan mutlu olurum. :)

Auglia

Auglia

Üye
batarya kullanım süresinde belirli bi artış var, telefondan gereksdiz yazılımlar temizlenmiş gereksiz diller kaldırılmış istediğin dil paketini kurabiliyorsun türkçe dil desteği de var ve sorunsuz, orjinallik bozulmamış saçma sapan temalar eklenmemiş . ekstra olarak da kullanıcı tercihine bırakılmış sis dosyası şeklinde modlar var, onları da yükleyerek istediğin ayarı yapabiliyorsun, kinetik kaydırma ayarı, popup mesajlarını kapatma vs.şahsen benim çok hoşuma giti tavsiye ederim hocam :)
bu linkten yazılım ve dil dosyalarını bakıp indirerek kurablirsin

Üst Alt