Nokia C6-01 Soft Format ve Hard Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

onurcuk12312

Üye
ben
*#7370# olarak yaptım ama nokia yazısı bekliyo açılmıyo 1 2 dakika sürdü

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
düşünmeden kastım nokia yazısından sonra çıkan 5 nokta

se55fa

se55fa

Üye
yaw usta, peki bu formatı atınca, mesaj okuyucu açılıyor mu, benim tlfna bişi oldu msj okuyucu açılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

PYTHONs

Üye
yaw usta, peki bu formatı atınca, mesaj okuyucu açılıyor mu, benim tlfna bişi oldu msj okuyucu açılmıyor.

evet açılıyor bi dene istersen hard format. Ama shazam ovi ovi müzik felan silinir güncellemeler ve internetden indirip teline yüklenebiliyor bu programlarda

- - - Eklendi - - -

düşünmeden kastım nokia yazısından sonra çıkan 5 nokta

öle desene kardeş ya :) androidli teli olanlara nasrettin hoca gibi o konuşursa buda düşünür dicekktim :D

- - - Eklendi - - -

ben
*#7370# olarak yaptım ama nokia yazısı bekliyo açılmıyo 1 2 dakika sürdü

10 dk bekleyeceksin sabretmelisin eyvah tel dondu deyip pili çıkarıp reslersen açılış sorunları olur nokia yazısı geliyosa hafi yine iyisin hard formatı yap açılır tel. emin ol. ;)

• Beğen

kreojen

Üye
Ya arkadaşlar benim c6-01 2 gün önce formatlandı ve aynen dediğiniz gibi mağaza cnn ıvır zıvır gitti. hoş önemli değil gitsin de zaten ama bi sorun var telefon hafızası yani c: hafızası dolu kaldı. 60 - 70 megabyte boş hafıza görunuyo. konuda anlatıldığı gibi kackere hard ve de soft format denediysemde değişmedi. bi fikri olan varmıdır acaba?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar benim c6-01 2 gün önce formatlandı ve aynen dediğiniz gibi mağaza cnn ıvır zıvır gitti. hoş önemli değil gitsin de zaten ama bi sorun var telefon hafızası yani c: hafızası dolu kaldı. 60 - 70 megabyte boş hafıza görunuyo. konuda anlatıldığı gibi kackere hard ve de soft format denediysemde değişmedi. bi fikri olan varmıdır acaba?
Hard format uygulandığında 315mb gibi boş bir alanın kalması gerekir. Belle refresh güncellemesini yükleyerek dene istersen...

ali.oren

ali.oren

Üye
Yani kısacası, önce *#7370#
sonra *#7780# yapın tamamdır...

AngvanLee

AngvanLee

Üye
Bu hard ve soft formatın ne farkı var birde bu ikisini yaparsam telefon orjinal olur mu ? Şuan hacklı

- - - Eklendi - - -

Bu hard ve soft formatın ne farkı var birde bu ikisini yaparsam telefon orjinal olur mu ? Şuan hacklı

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
bu formatlar telefonun orjinalliğine herhangi bir zarar vermez. Soft format telefonu sıfırlar aldığın ayarlara döner. Hard format sistemi ciddi sıkıntılardan kurtarır. Hard format sonrası bazı uygulamalar sistemden silinmiş olur.

anadolumm

Üye
soft format atınca hafıza kartına yüklediğimiz uygulamalar silinmiyor değil mi? ben önceden soft atmıştım ama dikkat etmedim bu konuya o yüzden tam hatırlayamıyorum silinmişler miydi silinmemişler miydi diye. ilerde tekrar soft atmak durumunda kalırsam hafıza kartına yüklediklerimi tekrar yüklemek durumunda kalacak mıyım acaba diye sordum çünkü baya bi oyun ve uygulama yükledim de telefona bu aralar. tekrar yüklemeye üşenirim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
soft format hafıza kartına dokunmaz formattan sonra hafıza kartındaki uygulamalar tekrar yüklenir.

sevgi311

Üye
Allah Senden Razı Olsun Ustam Günlerdir Arıyorum Yok Soft Format , Yok Hard Format Diye Saçma Konular Açmışlar C6-01 İçin Gerçekten Hakkıyla Konu Açan Bir Seni Gördüm Benim Gibi Çoğu Kişiyede Yardımın Dokunmuştur Elbet Allah Tuttuğunu Altın Yapsın Bizi Para Vermekten Kurtardın.. WebRep

Tüm değerlendirmeler

Bu sitenin herhangi bir değerlendirmesi yok
(yeterince değerlendirme yok)

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Teveccühün kardeşim Allah sendende razı olsun. Yardımım dokunmuşsa ne mutlu bana.:tebessüm:

BlackPyton

BlackPyton

Üye
Adamin dibisin dibi dibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bi tane dosya yüklüyodum telefon gitti yaptim oldu şukunu verdim

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: geçmiş olsun.

frosturk

Üye
galeri uygulaması ve resim video düzenleyici suit ile geri gelmiyor. sadece haritalar ve mağaza geliyor..

Üst Alt