Nokia C7 RM 675 Süper Belle V5 - CFW DustoJniK _ 26/12/2011 / Yeni Widgetler ve Hack...

Sponsorlu Bağlantılar

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Bilerek orjinalliğini bozmadım kardeşim önemli olan ana ekranda sıkıntı yapmasın...

• Beğen
Tepkiler: xelat

Mert045

Mert045

Üye
:tşk:

17faruk

Üye
anna yı nasıl geri yüklerim acaba bende bazı problemler oluyo radyo kullanarak çal desteklemiyo diyor

17faruk

Üye
Eywallah sağolasın

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Bende hali hazırda belle yüklü yine mi dead atıcam ?

17faruk

Üye
arkadaşlar elimde 5800 rm-165 war bunu rm-356 ya çıkarabilirmiyim bi bilginiz warmı_?

emr353

emr353

Üye
Merhaba arkadaşlar
bende bu cfw yi telefonuma kurdum.
Herşeyi çok güzel fakat ovi mağaza sorunu var. Tek bendemi bu sorun anlamadım. Baya bi kez tele flash attım ama sonuç gene aynı. İlk başta açıyor güncelliyorum ve mağazayı kullanabiliyorum ama ertesi gün çalışmıyor. Mağaza ikonuna tıklıyorum açılır gibi oluyor sonra menüye atıyor hemen
Yardımcı olursanız memnun olurum.

xelat

Üye
Arkadaşlar ben 3-4 gündür kullanıyorum. İnternete bağlanmada herkestemi var sorun? Hattım Vodafone...

emr353

emr353

Üye
valla beni fıtık etti bu cfw yüklediğim porogramların çoğunu çalıştırmadı. Hava durumu Widgetleri çalışmıyor. Bir sürü ince hatalar mevcut giderilirse çok güzel cfw olur. Bende internet sorunu yoktu wi-fi den bağlanıyordu. Hattan bağlanmadığım için bilemicem.

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
valla beni fıtık etti bu cfw yüklediğim porogramların çoğunu çalıştırmadı. Hava durumu Widgetleri çalışmıyor. Bir sürü ince hatalar mevcut giderilirse çok güzel cfw olur. Bende internet sorunu yoktu wi-fi den bağlanıyordu. Hattan bağlanmadığım için bilemicem.

İçinde havadurumu widgetleri mevcut ve wifiden havadurumunu kendisi güncelliyor. Şu an tıkır tıkır istediğim programlarıda kuruyorum hatalı program kurmuş olmayasın. Artı rompatcherden yamaları aktif etmelisin unsigned programlarını çalıştırması için o yüzden çalıştırmıyo olabilir. Ovimağaza sorununu hiç bilmiyorum arkadaşım çünkü bende öyle bir sorun yok tekrar flashlamayı dene hata yapmış olmayasın...

----------Eklendi @ 13:56:01 ---------- Yazıldı @ 13:55:38 ----------

arkadaşlar elimde 5800 rm-165 war bunu rm-356 ya çıkarabilirmiyim bi bilginiz warmı_?

Hiç bir bilgim yok arkadaşım....

----------Eklendi @ 13:56:24 ---------- Yazıldı @ 13:56:01 ----------

Bende hali hazırda belle yüklü yine mi dead atıcam ?

Farketmiyor tekrar dead atabilirsin çünkü sürüm aynı...

----------Eklendi @ 13:57:29 ---------- Yazıldı @ 13:56:24 ----------

Arkadaşlar ben 3-4 gündür kullanıyorum. İnternete bağlanmada herkestemi var sorun? Hattım Vodafone...

Arkadaşım senin hattan kaynaklanan sorunun var heralde bi müşteri hizmetlerini aramanı tavsiye ederim...

hotboy_ist

Üye
arkadaslar kamera çalışmıyor sistem hatası diyor....

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
İçinde havadurumu widgetleri mevcut ve wifiden havadurumunu kendisi güncelliyor. Şu an tıkır tıkır istediğim programlarıda kuruyorum hatalı program kurmuş olmayasın. Artı rompatcherden yamaları aktif etmelisin unsigned programlarını çalıştırması için o yüzden çalıştırmıyo olabilir. Ovimağaza sorununu hiç bilmiyorum arkadaşım çünkü bende öyle bir sorun yok tekrar flashlamayı dene hata yapmış olmayasın...

----------Eklendi @ 13:56:01 ---------- Yazıldı @ 13:55:38 ----------

Hiç bir bilgim yok arkadaşım....

----------Eklendi @ 13:56:24 ---------- Yazıldı @ 13:56:01 ----------

Farketmiyor tekrar dead atabilirsin çünkü sürüm aynı...

----------Eklendi @ 13:57:29 ---------- Yazıldı @ 13:56:24 ----------

Arkadaşım senin hattan kaynaklanan sorunun var heralde bi müşteri hizmetlerini aramanı tavsiye ederim...
şu an bendede bu yazılım yüklü bağlantı sorunu bendede var hattan kaynaklandığını sanmıyorum bundan önce haggar73 arkadaşın yazılımını yüklemiştim onda böyle bi bağlantı sorunu yaşamadım. Arkadaşım uğraşmışsın sağol eline sağlık fakat ben bu yazılımdan memnun değilim açıkçası. bi fırsatını bulursam önceki sürüme tekrar geçeceğim

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi

şu an bendede bu yazılım yüklü bağlantı sorunu bendede var hattan kaynaklandığını sanmıyorum bundan önce haggar73 arkadaşın yazılımını yüklemiştim onda böyle bi bağlantı sorunu yaşamadım. Arkadaşım uğraşmışsın sağol eline sağlık fakat ben bu yazılımdan memnun değilim açıkçası. bi fırsatını bulursam önceki sürüme tekrar geçeceğim

Arkadaşım ben şu an kullanıyorum ve hiçbir hatası yok ve gayette stabil. Sen hardformat at ve depo hafızasını biçimlendir. Önceki yazılımdan dosyalar kalmıştır telefonda ve tekrar flash at bu sefer sorununun kalmayacağına eminim...

----------Eklendi @ 12:10:11 ---------- Yazıldı @ 10:51:23 ----------

Buyur Arkadaşım buda videosu demin çektim fakat biraz kötü gibi :

[video=youtube;1-HDiCXyyLg]http://www.youtube.com/watch?v=1-HDiCXyyLg&feature=youtu.be[/video]

dekor67

dekor67

Üye
arkadasım bende yukledım ınternet sorunu nu çozdum ama socıal uygulaması acılmyordu eskı belleye dondum bu arama yukarıda her seferın d nete baglanıyor demesı çok can sıkıcı

bşahin

Üye
Beyler ben belleden annaya gerı dondm ve anna bıraz sıkıntı yaptı ama gerı belleye donmek ıstedım nekadar da flash atsamda nekadarda yenı dosyalar ındırıp yuklesemde olmadı neden bı kerede sneın dosyanı ındırıp denıycm ınş olur

----------Eklendi @ 03:20:14 ---------- Yazıldı @ 01:47:19 ----------

Beyler ben c7 ye bı arkadaşın konusundan annaya downgread yaptm şimdi geri belleye donmeye çalışıyorm sureklı hata dosyaları en az 10 kere ındırmışımdır başka dosyalar orjınal ıngılızce belle buldm onu denedm oda olmadı bıde sneınkını denıcem ınş olur eyw şımdıden

joe_cenk

joe_cenk

Üye
Tşkler Eline Sağlık

bşahin

Üye
beyler yazılım su gibi problem yok ovi mağazada problem yaşayanlar bi kaç kere daha dead flash yapun ben şuan 3 kere attım şuan telefon tam modda kullanabılıyorm oncekı belleye nazaran gerçektn hızlı dustojnik ıyı bı cfw çallışması yapmışsın bazı yerlerde i ı harf karışımı olmuş ama fazla onemı olucagını sanmam yazı fontuda guzel beyler sorun yaşayanlar yenıden dead flash atıp patch ları aktıf edın problem kalmaz bu arada eyw kardeşim işimi gordu saol

• Beğen
Tepkiler: DustoJniK

Üst Alt