Nokia N8 sistem Hack/Resimler eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

mıttık

Üye
ben telefonu kapalı olarak gösteremiyorum nokia usb rom olarak görmüyor pc nasıl alacağım flash veya usb rom driverlerini nereden bulabilirim n8 in....

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tam olarak anlamadım ama. telefonunu pc tanımadıysa.. açıkken önce tanıt güzelce sonra kapalıykende tanır. buda cable diriver

mıttık

Üye
verdiğin driver için teşekkürler ama bende zaten o vardı telefonu açık olarak tanıtıyorum sorun yok ama kapalı olarak tanıtmaya kalktığımda nokia usb rom geliyor ve gidiyor bi bu işlemi jaf ile yapabilir miyim ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şöyle birşey var yeni phoenix sürümde.farklı birşey yapıyorlar galiba:
Phoenix'i açın File > Manage Connections'a basın sonra New'a basın ordan USB yi işaretleyin Next’e basın program USB bağlantısını kontrol eder ve Finished Scanning yazar. Tekrar Next ve sonra Finish'e basın. Açık olan pencerede Apply ve Close'a basın.

mıttık

Üye
şöyle birşey var yeni phoenix sürümde.farklı birşey yapıyorlar galiba:
Phoenix'i açın File > Manage Connections'a basın sonra New'a basın ordan USB yi işaretleyin Next’e basın program USB bağlantısını kontrol eder ve Finished Scanning yazar. Tekrar Next ve sonra Finish'e basın. Açık olan pencerede Apply ve Close'a basın.

tekrar teşekkürler ben yanlış yapıyormuşum jaf ta olduğu gibi telefonu kapalı bağlıyormuşum o yüzden görmüyordu sonradan farkettim vede yaptım çok saolun...

--------------- Ekleme ---------------

bu arada birşey soracaktım bu flash attıktan sonra ovi store açılmıyor nasıl çözeceğiz onu bilen var mı ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
güncellemeyi dene normalde formattan sonra bi sıkıntı olurdu ama fw den sonra böyle bi sorun yaşayan kimse olmamıştı. çalışmıyor diye

mıttık

Üye
telefondan güncelleme yaptığımda bulmuyor güncelleme yok diyor pc den de güncelleme bulmuyor yenisini hem zaten güncellersem hack gidecek

mat9934

Üye
Arkadaşlar;
Bende nokia c6-01 var.Bu telefonda symbian^3 işletim sistemine sahip biliyorsunuz.Telefonu 2 gün önce kardeşime vermiştim Nokia software update ile yazılım güncellemesi yapmış.Şimdi telefonun dili ingilizce ve dil seçeneklerinde türkçe yok.Telefonun dilini tekrar nasıl türkçe yapabilirim.Lütfen yardım edin.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar;
Bende nokia c6-01 var.Bu telefonda symbian^3 işletim sistemine sahip biliyorsunuz.Telefonu 2 gün önce kardeşime vermiştim Nokia software update ile yazılım güncellemesi yapmış.Şimdi telefonun dili ingilizce ve dil seçeneklerinde türkçe yok.Telefonun dilini tekrar nasıl türkçe yapabilirim.Lütfen yardım edin.

kardeş profiline gerekli konuyu yazdım artık umarım işe yarar bir şekilde düzeltiriz.

mistral35

Üye
phoenix programında scan product diyorum fakat hiç bir işlem olmuyor biraz kurcaladım programı ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

ipkry

ipkry

Üye
Harika anlatım emeğine sağlık kardeşim..

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
emeine salik

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
nokia c6-01 de hacklenirmi bu şekilde

welat_72

Üye
şuan burdaysan bana cevap verirmisin.acil yardıma ihtiyacım var.........

biriniz bana yardım etsin lütfen

m@honi

m@honi

Üye
bu hackleme sayesinde nokia N900 deki gibi Fm transmitter in yayın aralığını 88,10-108.00 den 76.00-108,00 mhz ye ayarlamak mümkün mü

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu hackleme sayesinde nokia N900 deki gibi Fm transmitter in yayın aralığını 88,10-108.00 den 76.00-108,00 mhz ye ayarlamak mümkün mü
bu konuda bilgim yok yardımcı olacak arkadaşlar varsa yazarlar kardeş

hellboyfb

Üye
bunu denerken bana bu hata geldi kardeşim bakabilirmisin sorun nedirtelim kapandı ve acılmıyo.....

The flashing failed. Do you like to retry the flashing?

HRESULT 0x8421001e (-2078212066)

Firmware: No connection to phone. Cannot start mode change for phone mode before flashing.

Arkadaşlar sesimi duyan yokmu acil yardım bekliyorum

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş bu konu hakkında pek bilgim yok ama n8 hiç yazılım atma imkanı olmadı ama şu şekilde yardımcı olabilirim.. önce telefonunu açık hale getirmeye çalış. http://www.maxicep.com/symbian-dest...an-nasil-format-ve-yazilim-atilir-297391.html burdan incele ayrıca benim bu kon eski istersen son yazlım hacklenmiş burdan http://www.maxicep.com/symbian-3-si...uda-installserver-exe-denenmistir-457572.html yükle daha iyi olur.. büyük ihtimal senin telefon son yazılım olduğu için benim konudaki yazılımda eski olduğu için eski yazılım yükleme hatası oluyor.

Üst Alt