Spor PES 2014 HD Symbian^3 [2015 güncel transferler]

Sponsorlu Bağlantılar

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
tam paket + kolay indirme dururken insanın hep zora girmesi de ayrı oluyor :)
ana konuya ekleyiverde en azından bir indiren çıkar :)
daha yenile ekledim ;)
Arkadaşlar full paketi biri deneyip yazarsa sevinirim

slymnsrk

Üye
müzikler ne oluyor hiç farketmedim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ana mesajdaki 2015 transferleri hariç değil, o da içinde

Eduardo58

Eduardo58

Üye
toplu paket hazır, müzikler + bu 2015 güncellemesi + oyun, hepsi tek dosyada self signed yaptım deneyip bilgi verirsiniz hacksiz telefonlar
Bak bu çalıştı :)

• Beğen
Tepkiler: Raso66

slymnsrk

Üye
filesplus la zip dosyasının içine girdim . Main.bin dosyası gözüktü . Onu kopyaladım istenilen yere yapıştırdım bitti.
NOT: yapıştırdığımız yerdeki eski main.bin dosyasını silin
Zipten çıkarmayı şunla deneyin bi arkadaş yapmış başarılı olmuş [MeekiMobile] FilesPlus v1.02(4) Symbian^3 Signed - MaxiCep
Zipten çıkarma yok yanlış anlama . Zipin içindekini direk kopyalıyosun
bide şey soracam bu mesut kardeşinde dediği +müzikler ne oluyor.? Ben bu raso kardeşinkini indirdim , müzikte falan bi değişiklik yok

Son düzenleme:
azattt

azattt

Üye
zip'ten çıkarmadan nasıl kopyalama yapabilirim.

slymnsrk

Üye
kardeş anlatıyorum.
Önce e/private20038980/database içindeki main.bin dosyasını sil
Filesplus ı bul indir. Sonra filesplusu aç. Rasonun attığı dosyaya tıkla . Zaten karşına main.bin diye dosya çıkıyor. Sonra orada seçeneklre basıyosun mark all ı seçiyosun .sonra bida seçeneklere basıyosun . Copy diyosun. Sonra E//private/20038980/database ye girip seçeneklere basıyosun . Sonra seçeneklerden paste diyosun tamamdır. Sonra yapıştırılmasını bekle. Hemen çıkma. Yoksa olmaz. Yapıştırılma süreside yazmaz o yüzden paste dedikten sonra en az 1 dakika bekle
Kurulum bitmiştir.
Yardımım olduysa mutlu olurum. :D
yada mesut kardeşin attığını indir dene . Onda bu kadar uğraşmıyomuşun. Be nn denemedim ama

Son düzenleme:

slymnsrk

Üye
senin attığında müzik varmı

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
ana mesajdaki 2015 transferleri hariç değil, o da içinde
yani ondan hariç ayrıyeten demek istedm :) ama yanlış anlaşılmış dur düzelteyim
filesplus la zip dosyasının içine girdim . Main.bin dosyası gözüktü . Onu kopyaladım istenilen yere yapıştırdım bitti.
NOT: yapıştırdığımız yerdeki eski main.bin dosyasını silin

Zipten çıkarma yok yanlış anlama . Zipin içindekini direk kopyalıyosun
bide şey soracam bu mesut kardeşinde dediği +müzikler ne oluyor.? Ben bu raso kardeşinkini indirdim , müzikte falan bi değişiklik yok
:) yani ayrı yere çıkarıp ondan sonra kopyalama yaparsınız die dedim yoksa tabi ki direk database içine atmakta olur

Son düzenleme:

slymnsrk

Üye
rasonunkinde müzik yok demi yanlış anlamadım

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
senin attığında müzik varmı
benim yaptığım sadece 15 kadroları ama mesut arkadaşımın ki paket olduğu için onda var benim paket yapma ve upload etme imkanım az
Çıkart de direk database yolunu göster
kardeş anlatıyorum.
Önce e/private20038980/database içindeki main.bin dosyasını sil
Filesplus ı bul indir. Sonra filesplusu aç. Rasonun attığı dosyaya tıkla . Zaten karşına main.bin diye dosya çıkıyor. Sonra orada seçeneklre basıyosun mark all ı seçiyosun .sonra bida seçeneklere basıyosun . Copy diyosun. Sonra E//private/20038980/database ye girip seçeneklere basıyosun . Sonra seçeneklerden paste diyosun tamamdır. Sonra yapıştırılmasını bekle. Hemen çıkma. Yoksa olmaz. Yapıştırılma süreside yazmaz o yüzden paste dedikten sonra en az 1 dakika bekle
Kurulum bitmiştir.
Yardımım olduysa mutlu olurum. :D
yada mesut kardeşin attığını indir dene . Onda bu kadar uğraşmıyomuşun. Be nn denemedim ama
Orjinal silinmeyince üstüne yaz çıkmıyor mu :)
rasonunkinde müzik yok demi yanlış anlamadım
Evet bende yeni müzikler yok ama mesut arkadaşımın sis de mevcut
Yani şu anda hiç bir sıkıntı klmadı.. Çalışıyor :cigara:
Bir teşekkür edenimde yok kimse etmemiş :) günlerim haftalarımı harcadım :) saçlarıma aklar düştü dostlar :cigara:
Sis i direkt yükleyen dostlar kupa kayıtlarında silinme oldu mu ?
istersen sis i yükle

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: annakjc
azattt

azattt

Üye
denedim hepsini olmadı bi sıkıntı var ama nedir bilemiyorum. Bir de pc'den denerim o da olmazsa direk sis'i yüklerim

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
denedim hepsini olmadı bi sıkıntı var ama nedir bilemiyorum. Bir de pc'den denerim o da olmazsa direk sis'i yüklerim
o zaman direk sis i yükle kardesm kopyalama sende sıkıntı oluyor
Arkadaşlar hiç kimse teşekkür etmemiş ben ne emeklerle yaptım bunu.. Canınız sağ olsun . Sadece biraz üzüldüm açıkcası.

asigsasi

asigsasi

Üye
o zaman direk sis i yükle kardesm kopyalama sende sıkıntı oluyor
Arkadaşlar hiç kimse teşekkür etmemiş ben ne emeklerle yaptım bunu.. Canınız sağ olsun . Sadece biraz üzüldüm açıkcası.
diğer konu üzerinden niye devam etmedin diğer konunun bir özelliği kalmadı

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

leonidascrn4

Üye
@Raso66 adamsın teşekkürler ben denyip açtım çalışıuor emeğine sağlk

• Beğen
Tepkiler: Raso66

slymnsrk

Üye
arkadaşlar şu müziklerin olduğu dosyanın yerinide belirtinde bizde kendi müziklerimizi kendimiz koyalım :)
galiba şarkılarıda bin e çevirecez

Raso66

Raso66

Üye
    Konu Sahibi
diğer konu üzerinden niye devam etmedin diğer konunun bir özelliği kalmadı
Diğer konu da 2014 kadrolar var ben bu konuda 2015 kadroları yaptım ikisi farklı değil mi :)
@Raso66 adamsın teşekkürler ben denyip açtım çalışıuor emeğine sağlk
bende sana ayrıca Teşekkür Ediyorum ilk teşekkür eden sen olduğun için .
arkadaşlar şu müziklerin olduğu dosyanın yerinide belirtinde bizde kendi müziklerimizi kendimiz koyalım :)
galiba şarkılarıda bin e çevirecez
Yapmak istersen sesleri Database içinde Sound klasörü var

azattt

azattt

Üye
bin dosyasını hangi programla düzenledin. Kullandığım programın linkini ismini versiyonu yazarsan sevinirim. Bende bi takım kurmak istiyorum onunla yapayım çok program denedim olmadı