PhoneTorch v2.0.6 S60v5/^3 SymbianOS9.x signed (el feneri uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
PhoneTorch v2.0.6 S60v5/^3 SymbianOS9.x signed (el feneri uygulaması)
5630 XpressMusic, 5700 XpressMusic, 5730 XpressMusic, 5800 applications, 5800 apps, 5800 Xm, 5800 Xpress Music applications, 5800 XpressMusic, 5th edition applications, 6110 Navigator, 6120/6121 Classic, 6124 Classic, 6210 Navigator, 6220 classic, 6290, 6650, 6710 Navigator, 6720 classic, 6730 classic, E50, E51, E60, E61, E61i, E62, E63, E65, E66, E70, E71, E75, free 5800 apps, free s60v5 applications, G810, i450, i520, i550, i560, i7110, Innov8, L870, n5800 applications, N71, N73, N75, N76, N77, N78, N79, N80, N81, N82, N85, N91, N92, N93, N93i, N95, N96, N97, Nokia 5630 XpressMusic, Nokia 5730 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800xm applications, Nokia 6710 Navigator, Nokia E55, Nokia N78, Nokia N79, Nokia N8 Applications, Nokia N86 8MP, Nokia N96, nokia n97 applications, Nokia X6, Nokia X6 Applications, Omnia i8910 HD, PhoneTorch v2.0.6 S60v5/^3 SymbianOS9.x signed, Samsung i8910 HD, Samsung Omnia HD Applications, Samsung SGH-i400, SonyEricsson Satio, Symbian ^3, X6 Apps

PhoneTorch / el feneri ve Morse sinyalizasyon için bir meşale olarak smartphone kullanmak için işlevsellik sağlar. Bu, her iki telefonun LCD screenlight ve ışık kaynağı olarak telefonun flaş LED (video ışığı) destekler.

Özellikleri:

* Işık kaynakları: LED flaş ve LCD ekran, can bağımsız olarak kontrol edilebilir
* Geliştirilmiş hız-YENİ-
LCD ekran YENİ * Işık şiddeti kontrol
Of * Yayılan renk seçimi LCD ekran-YENİ-
* Telefon-YENİ açıldığında Autostart-
Background-YENİ * Run PhoneTorch-
Doğum * Switch ışık açma / kapama tuşları kilitli olsa bile özel tuşlar (kamera tuşu gibi)-YENİ-
* ışık açık İsteğe bağlı ses açma / kapama-YENİ-
* PhoneTorch devlet Restore yeniden çalıştırılması
* Geliştirilmiş kullanıcı arabirimi
* Mors kodu (örneğin, SOS)

Değiştir:

/ ^ 3 SymbianOS9.x imzalanan PhoneTorch v2.0.6 S60v5
Dec.29, 2 2010 - Nokia Uygulamaları, Series 60v5 Uygulamaları, Symbian ^ 3 Uygulamalar
WP Greet Kutusu simgesi
X
Merhaba! Eğer burada yeni iseniz, bu konuda güncelleştirmeleri için RSS beslemesine abone olmak isteyebilirsiniz.
Pay

PhoneTorch / el feneri ve Morse sinyalizasyon için bir meşale olarak smartphone kullanmak için işlevsellik sağlar. Bu, her iki telefonun LCD screenlight ve ışık kaynağı olarak telefonun flaş LED (video ışığı) destekler.

Özellikleri:

* Işık kaynakları: LED flaş ve LCD ekran, can bağımsız olarak kontrol edilebilir
* Geliştirilmiş hız-YENİ-
LCD ekran YENİ * Işık şiddeti kontrol
Of * Yayılan renk seçimi LCD ekran-YENİ-
* Telefon-YENİ açıldığında Autostart-
Background-YENİ * Run PhoneTorch-
Doğum * Switch ışık açma / kapama tuşları kilitli olsa bile özel tuşlar (kamera tuşu gibi)-YENİ-
* ışık açık İsteğe bağlı ses açma / kapama-YENİ-
* PhoneTorch devlet Restore yeniden çalıştırılması
* Geliştirilmiş kullanıcı arabirimi
* Mors kodu (örneğin, SOS)

Değiştir:

Çıkışta * Sabit panik 66
* Performans iyileştirmeleri
/ Devre kamera tuşu klavye kilitli * Enable
* Sabit ayarları iletişim

çeviri google translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sovalie1993, HaqperesT, gencalbay ve 11 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: tragedie

dsagon

Üye
El fenerini Nokia E52 ye kurdum. Kurarken uyumlu değil dedi, Ona rağmen kurdum gayet güzel çalıştı. Teşekkürler...

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
El fenerini Nokia E52 ye kurdum. Kurarken uyumlu değil dedi, Ona rağmen kurdum gayet güzel çalıştı. Teşekkürler...

eyvallah Üstad deneyip bilgi verdiğin içinde teşekkür

plasiyer42

Üye
benden de serfitika hatası felan diyor nasıl yapabılırız bılen varsa soyleyı versın bı zahmet

visali

visali

Üye
eyvallah saolasın teşekkürler

nokia c5 e kurdum başta telefonla uyumlu deyil dedi ama devam ettirdim çok güzel ÇALIŞIYOR.......(h)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

plasiyer42

Üye
samsung i8910hd de sorunsuz calıştı

• Beğen

esmer_usta

Üye
eyw bılader@emegın ıcın tskler 5730 expresmusıcde calısıo

Bora

Bora

Üye
simdi mobilden indirdim cillop gibi calisiyor. Tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: abdullah_sezer ve tragedie
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar programı İndirip deneyen ve Yorum Yazanlara Teşekkür sizlerde Sagolun :oke:

Bora

Bora

Üye
telefonu formatlamistim simdi bidaha indirdim. Ne zaman lazim olacagi belli olmuyor. Guzel program.

• Beğen
ts2000

ts2000

Üye
çok saol kardeş 2 aydır bunu arıyorum hepsinde sertifika sorunu diyor:yuru.bunda uyumlu :yurudeil demesine rağmen çok iyi çalışıyor sorunsuz:oke: mükemmel:yuru çok saol

• Beğen
Knight43

Knight43

Üye
kurarken uyumlu değil demesi paketlemeden dolayıdır arkadaşlar.eğer kurduktan sonra diyorsa o zaman uyumsuzdur.zaten vereceği hata ya özellik desteklenmiyor ya da sistem hatası tarzında bişey olur.ben de 5800 için indirdim kurcam sonucu yazarım

EDİT: Bende uyumlu değil falan demedi direk kurdu ve süper çalıştı.saol kardeş.mobilim 5800 dan giriyorum teşekkur butonuyla nasıl teşekkür ediliyor?

• Beğen
mzo69

mzo69

Üye
Nokia E55 de önce uyumsuz dedi devam ettim sorunsuz çalıştı. Emeğine sağlık.

• Beğen

hero_turk

Üye
valla süper bir program, çok teşekkürler
süper çalışıyor

----------Eklendi @ 17:57:55 ---------- Yazıldı @ 17:42:39 ----------

ben kırmızı ışığı açabildim,
fotoğraf flash ışığınıda açabilme olanağı varmıdır. varsa nasıl acaba

hasankanat

Üye
teşekkürler abi