Symbian Belle Nokia E6 RM-609 111.030.0607 v1.00

Sponsorlu Bağlantılar

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;-KedQ0_6fbQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-KedQ0_6fbQ[/video]

Selemlar E6 kulanıcıları symbian belle türkçe ve orjinel yazılım hacklı deyıl
iyi yüklemeler güle güle kulanın

NOKİA E6-00
RM-609
SW 111.030.0607_07.01
Urün kodü 059G0X0 türkey
Symbian BELLE
İşletim sytemi 9.5 5.3
Java 2.3.24
NFC paylaşım yok

limkler çalişiyo ilt linke tıkladında ölü lin der kkapatın linki ikinciye tıklayın linke ve yazılım görünecek

5D bloklar temizlenildi
Çekirdek ve ROFS2 ROFS3 kilidi açık düzenleme yapıla bilir

güncellendi RM-609_111.030.0607_79_prd.core.fpsx

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler ama denendimi?bir bilgi verebilirmisin?sytem kilitli ne demek anlamadim?acmak icin bir bilgi verirmisin sana zahmet?

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
suan yüklene bilir stabil çalışır orjinel yazılım E6 için symbiyab BELLE...............

YkPkY

YkPkY

Üye
bi inceleyim bakayım.akşamda cfwyi sürerim piyasaya.yeni rm609 annayıda

----------Eklendi @ 17:24:26 ---------- Yazıldı @ 17:14:45 ----------

tesekkurler ama denendimi?bir bilgi verebilirmisin?sytem kilitli ne demek anlamadim?acmak icin bir bilgi verirmisin sana zahmet?

anlatmaz boşuna soru sorma.banada anlatmamıştı ben kendim bulmuştum.a.açarım killtleri.kilitler açılmadan mod yapamazsınki zaten,sen nasıl modluyorsun adamım

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
bi inceleyim bakayım.akşamda cfwyi sürerim piyasaya.yeni rm609 annayıda

----------Eklendi @ 17:24:26 ---------- Yazıldı @ 17:14:45 ----------

anlatmaz boşuna soru sorma.banada anlatmamıştı ben kendim bulmuştum.a.açarım killtleri.kilitler açılmadan mod yapamazsınki zaten,sen nasıl modluyorsun adamım
ama tamamda orjinal cfw'eyse neden orjinal cfw bolumunde degil?vede v1-00 anlamadim?
ondan sormustum.

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
güzelik benden anlamama senden

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
boş seylerle zamanımı öldüremem

YkPkY

YkPkY

Üye

ama tamamda orjinal cfw'eyse neden orjinal cfw bolumunde degil?vede v1-00 anlamadim?
ondan sormustum.
bu cfw değil adamım orjinal fw

----------Eklendi @ 18:21:06 ---------- Yazıldı @ 17:58:13 ----------

[video=youtube;-KedQ0_6fbQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-KedQ0_6fbQ[/video]

Selemlar E6 kulanıcıları symbian belle türkçe ve orjinel yazılım hacklı deyıl
iyi yüklemeler güle güle kulanın

NOKİA E6-00
RM-609
SW 111.030.0607_07.01
Urün kodü 059G0X0 türkey
Symbian BELLE
İşletim sytemi 9.5 5.3
Java 2.3.24
NFC paylaşım yok

5D bloklar temizlenildi
Çekirdek ve ROFS2 ROFS3 kilidi açık düzenleme yapıla bilir

güncellendi RM-609_111.030.0607_79_prd.core.fpsx
orjinal fwnin linki ölmüş

muratkara21

muratkara21

Üye
birde bunu tele nasil atacagiz
biri bunu aciklarsa cok iyi olur

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
limkler çalişiyo

farukbekl

farukbekl

Üye
beyler şunu belirtmet isterim ki...orjinal fw değil...flashladım aygıt sürücüsü yüklemesinde... n8 yazıyordu...var hesabını sen yap...belco2 :):):)

YkPkY

YkPkY

Üye
beyler şunu belirtmet isterim ki...orjinal fw değil...flashladım aygıt sürücüsü yüklemesinde... n8 yazıyordu...var hesabını sen yap...belco2 :):):)

daha deneme fırsatım olmadı,ama dosyanın biri anna dosyasından çok farklı.zannetmiyorum klonlayamazlar ekran çözünürlüğü tutmaz.yinede denemeden bişey diyemem.çakmada olabilir.

farukbekl

farukbekl

Üye

daha deneme fırsatım olmadı,ama dosyanın biri anna dosyasından çok farklı.zannetmiyorum klonlayamazlar ekran çözünürlüğü tutmaz.yinede denemeden bişey diyemem.çakmada olabilir.
Olabilir... İşte Windows 7 de Aygıt sürücüsünü Yüklerken N8 Dedi...Neyse Ya Önemli Olan Symbian Belle Olması..Ve Olduda...Takır Takır Çalışıyor...Yükle Hocam Sağlam... belco2 Kardeş..Sanada Teşekkür Ederim..

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
zaten e6 için çalışır dostum

farukbekl

farukbekl

Üye
zaten e6 için çalışır dostum
e6 için çalışacağı kesinde...ama neden aygıt sürücüsü yüklemesinde...n8 çıktı onu merak ettim...şu an yazılıö sağlam..bir sıkıntı yok...

SilentOne

SilentOne

Üye
hayırlı olsunn beyler:D

Purgatory-

Purgatory-

Üye
geriye kaldı c6-01 :)

YkPkY

YkPkY

Üye
e6 için çalışacağı kesinde...ama neden aygıt sürücüsü yüklemesinde...n8 çıktı onu merak ettim...şu an yazılıö sağlam..bir sıkıntı yok...

özel mesajında belirtiğin gibi.kardeşinin telefonu n8 dedin.W7ye ilk driverı N8 ile tanıttın daha önce.aynı driverle çalıştığı için N8i göstermiştir sana.

farukbekl

farukbekl

Üye

özel mesajında belirtiğin gibi.kardeşinin telefonu n8 dedin.W7ye ilk driverı N8 ile tanıttın daha önce.aynı driverle çalıştığı için N8i göstermiştir sana.
orası muamma da. şunu belirtim. yükleyen arkadaşlar telefonun depo hafızasının yedeğini alın resimler müzikler videolar vs.. sonra *#7370# yapsın sonrada arşivi geri atın.. bunu yapmanızdaki sebep 25.07 üzerine atmış olduğunuz yazılım hala iz bırakmakta bunun için tam olarak çalışa bilmesi için symbian belle özüne dönmesi gerekiyor. bu işlem mutlaka yapın. neden yapıyoruz derseniz telefon 3 arama yaptıktan sonra gelen arama veya aradığınız numara konuşmalardan sonra telefon donuyor. bende bu işlemi yaptım düzeldi. anna üzerine attıktan sonra tel hafızası 274 mb ken *#7370# yaptıktan sonra 307 mb ye çıktı. bunu mutlaka yapın. o zaman çok daha rahat çalışır.. Kolay Gelsin :)

Üst Alt