[SymbianHacker] MaxiHACK - Belle Refresh İçin Hack, Avkon2, Tema Efekti Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

cates94

cates94

Üye
hocam eline sağlık c6-01 belle refreshi hackledim sayende lakin unsigned uygulamayı yüklerken bu yerleşik bir bileşen hatası aldım

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Selam kardeşim nokia c7 başarılı oldu. Sadece sormak istediğim beni telefon garantili şimdi bunu yaptım garanti dışı mi kaldı. Garantiye göndermek için soft format diyorlar. Soft format nasıl yapılıyor kardeşim. Bu arada ellerine sağlık

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica: telefonu fabrika ayarlarına yükle olur ;)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Tamam teşekkürler kardeşim. Soft format dedikleri oysa sorun yok. Bir de bu kırmızı tuş kamera tuşu ve ses açma tuşuyla olan varmış kardeşim o nasıl oluyor onun hakkında bilgin var mi kardeşim. Telefonu fabrika ayarlarına yüklediğimizde garantiye gönderirsek anlamazlar değil mi

- - - Eklendi - - -

Selam kardeşim. Ya bir sorunum var. Telefonumun otomatik tuş kilidi vardı ve açıktı. Biraz önce siteden indirdiğim tuş kilidi programını indirdim. Telefonun kendi tuş kilidi programını kapatamiyorum. Şu hatayı veriyor. "Telefon kilidi açılamıyor" diye hata veriyor. Bu hata tuş kilidi programından dolayı mi yoksa hacklemeden dolayı mi yapıyordur kardeşim. Cevabın için teşekkürler.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
1-) Tuşlarla yapılan hard formattır. Telefon hafızasında ne varsa silip süpürür ve bazı orjinal programlar gider ( tekrar yüklenebilir tabi :) ) yani acil olmadığı sürece onu tavsiye etmiyorum.
Kardeş en kısa yoldan soft format atmak için *#7370# yi tuşla. En pratik yolu budur;) Bunu yapınca hack anlaşılmaz :oke:

2-) Anlatımda da yazdığım gibi ; hackin hiçbir sakıncası yoktur. Dolayısıyla bununda hackle bir alakası yok. Uygulamayı indirdiğin konuya sorununu yazabilirsin ;)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Valla biraz önce programı kaldırdım kardeşim. Yine Aynı hatayı veriyor. Telefonun kendi tuş kilidi bir türlü kapanmıyor. Kullanıcı tanımlı olarak kaldı.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bilge_adam

bilge_adam

Üye
nokia c7 nin ayarlar > telefon > telefon yönetimi > güvenlik ayarları > telefon ve sim kart bölümünden yapılan tuş kilidi. Kaldırdığım program ise parmak izi.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
walla bilemiyorum ki şimdi :( Çok birikmiş uygulaman yoksa soft at. Ama hackle bi alakası yok :)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
yok kardeşim hackle alakası yok. Eline sağlık. Benim de aklıma geldi de soft format. Ama çok uygulama var. :) her neyse ya artık bir ara format atarım. Hatta format yerine güncelleme yaparım belle yi belki olur. :)

- - - Eklendi - - -

bu arada ben bu hack yaparken bir eksik yapmışım patch klasörune atmayı unutmuşum. O şekilde uygulama felan yüklemiştim. Daha sonra tekrar okuduktan sonra unuttuğumu attım ve öyle olmuştu bir sorun olmaz değil mi kardeşim

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yok bişey olmaz da hacksiz yüklemişsin o zaman onları :) unsigned değilmiş yani yüklediklerin :D

bilge_adam

bilge_adam

Üye
olsun ya onları tekrar yüklerim kardeşim. Sorun yok. Bu arada kardeşim yok mu şöyle bildiğin batarya ömrünü uzatan bir program ya da bu vodafone cepnet hızını arttıran :) biraz fazla olduk ama kusurumuza bakma.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yok canım estağfurullah :D tekrar yüklemene gerek yok merak etme :)
batarya ömrünü uzatan modlar var ama işe yarıyormu bilmiyorum. Şimdi uyguladım bitanesini yarın görücem :)
Cepnet hızını arttıran, wifi şifresi kıran programlar bende çok aramıştım zamanında ama yok :D

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Anladım kardeşim. Ben bir tane buldum. Cepnet paketini bir vinn, wodem, jet cihazlarına takip bilgisayardan girmesi yavaş oluyor. Ama turbo internet diye bir program var kardeşim bu hızlandırıyor. Bildiğimiz internet gibi oluyor. Bir dosyayi 400 kb indiriyorum. Daha sonra adil kullanım dolduğunda indirme hızı düşüyor ama yine de gezinme hızı iyi oluyor.

- - - Eklendi - - -

eğer elinde böyle bir cihaz varsa kardeşim programı kur. Programı aç ve kartıni tak dene:)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
pc internetim hızlı zaten bana mobil için lazım :D

bilge_adam

bilge_adam

Üye
haklısın kardeşim. Ama ben de evde net olmayınca şu an da Kullandığım gibi cepnet kullanıyorum. Opera mini programıyla giriyorum. Normal

- - - Eklendi - - -

herşey için teşekkürler kardeşim. Sohbet güzeldi.eline diline yüreğine sağlık. Iyi geceler kardeşim

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
aynen :)

- - - Eklendi - - -

haklısın kardeşim. Ama ben de evde net olmayınca şu an da Kullandığım gibi cepnet kullanıyorum. Opera mini programıyla giriyorum. Normal

- - - Eklendi - - -

herşey için teşekkürler kardeşim. Sohbet güzeldi.eline diline yüreğine sağlık. Iyi geceler kardeşim

:rica: ne demek :)

ercan_50

Üye
kardeşim senden Allah razı olsun şimdiye kadar denemediğim hack yöntemi kalmamıştı ve hiç birisi olmamıştı.bunu yaparkende hiç umudum yoktu ama yaptım ve oldu.kardeşim çok çok teşekkür ederim...

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica: kardeşim işe yaradığına sevindim :oke:

tired66

tired66

Üye
çok çok teşekkür ederim dostum uzun zamandir ariyordum. E7 yi hackledim sonunda

Üst Alt