Telefonunuzun Görüntüsünü WP Haline Getirmek (Hackli Telefonlar İçin)

Sponsorlu Bağlantılar

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
alışmak zmn alıcak yıllardır alıştık symbiana wp bi tuhaf geldibi kaç ikon sıkıntı çıkarıyo ama az biraz ugraşınca baya güzel oldu.
rica ederim bu arada temalar bölümünde freestyleminds ın hazırladığı bi tema var bi bak istersen

Nirvana92

Nirvana92

Üye
rica ederim bu arada temalar bölümünde freestyleminds ın hazırladığı bi tema var bi bak istersen

evet bu tema daha iyi oldu özellikle klavye açısında tekrar teşekkür ederim.icon charger uygulamasının wp modu gibi bişi olsa kökten çözüm olur aslında ama bunuda çok begendim bi lumia alasım geldi : ) göz kırpan ikoncanlar hipnoz etti beni

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
evet bu tema daha iyi oldu özellikle klavye açısında tekrar teşekkür ederim.icon charger uygulamasının wp modu gibi bişi olsa kökten çözüm olur aslında ama bunuda çok begendim bi lumia alasım geldi : ) göz kırpan ikoncanlar hipnoz etti beni
hipnoz etkisi ile yeni 8 asdfghjkl

semihtan

semihtan

Üye
emeğine sağlık güzel paylaşım

kartal.yldrm

kartal.yldrm

Üye
.mif ler nasil yuklenecek uygulama degil

RedMaker

RedMaker

Üye
    Konu Sahibi
.mif ler nasil yuklenecek uygulama degil
mif dosyalarını joshlong modunu nereye uyguladıysanız o diskin örneğin e diskinde bulunan resource klasörünün içinde bulunan apps klasörüne atacaksınız c diskide aynı şekildedir bilginize

kartal.yldrm

kartal.yldrm

Üye
mif dosyalarını joshlong modunu nereye uyguladıysanız o diskin örneğin e diskinde bulunan resource klasörünün içinde bulunan apps klasörüne atacaksınız c diskide aynı şekildedir bilginize
sonradan ayiktim yaptim tesekkurler

Üst Alt