Türkçe Uygulama Çeviri İstekleri - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

gokanuysal

gokanuysal

Üye
Arkadaşlar merhaba hala devam ediyormusunuz çeviri işine bilmiyorum lakin şu zoom cloud meetings uygulamasını çeviri yapabilirmisiniz zahmet olmazsa malum bu günlerde çocuklarımızın eğitim öğretimlerinin aksamaması için öğretim görevlisi öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz teknolojinin her türlü nimetlerinden faydalanmaya çalışıyorlar lakin yapılmış bazı uygulamaların türkçe dil problemleri mevcut buda onlardan bir el atıp türkçeleştirebilirsek çok güzel olacak sizden güzel haberler bekliyorum.
İyi Çalışmalar..

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Arkadaşlar merhaba hala devam ediyormusunuz çeviri işine bilmiyorum lakin şu zoom cloud meetings uygulamasını çeviri yapabilirmisiniz zahmet olmazsa malum bu günlerde çocuklarımızın eğitim öğretimlerinin aksamaması için öğretim görevlisi öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz teknolojinin her türlü nimetlerinden faydalanmaya çalışıyorlar lakin yapılmış bazı uygulamaların türkçe dil problemleri mevcut buda onlardan bir el atıp türkçeleştirebilirsek çok güzel olacak sizden güzel haberler bekliyorum.
İyi Çalışmalar..
Aynen çok iyi olur.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
İyi Çalışmalar..

Merhaba. Uygulamayı çeviri yapmak için indirdim, iki farklı sürümleri var (telefona göre değişiklik göstermekte) armX86 ve armX64 olarak. Çeviri yapmak kolay, (çevrilmiş sözlüğü diğerine eklemek ve her iki sürümü de TR olarak değiştirilir.) Lakin; çeviriye baktığımda 3500'e yakın sözcük var, aynı zamanda gizli dosyaları mevcut. İki satırı çevirdim, lakin proğramın uygulamayı toplaması/düzenlemesi bile 2 dk sürdü. Üzgünüm, çevirmek isterdim ama çalıştığım için şuan için yapamam..
Çevirmek isteyen olursa da, sözlük değiştirmesini (diğer sürümlerin de TR olmasını sağlarım)

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
gokanuysal

gokanuysal

Üye
Teşekkür ederim.
Hala çeviri yapmak isteyen arkadaşlar varsa bşz bekliyoruz..

gokanuysal

gokanuysal

Üye
Merhaba. Uygulamayı çeviri yapmak için indirdim, iki farklı sürümleri var (telefona göre değişiklik göstermekte) armX86 ve armX64 olarak. Çeviri yapmak kolay, (çevrilmiş sözlüğü diğerine eklemek ve her iki sürümü de TR olarak değiştirilir.) Lakin; çeviriye baktığımda 3500'e yakın sözcük var, aynı zamanda gizli dosyaları mevcut. İki satırı çevirdim, lakin proğramın uygulamayı toplaması/düzenlemesi bile 2 dk sürdü. Üzgünüm, çevirmek isterdim ama çalıştığım için şuan için yapamam..
Çevirmek isteyen olursa da, sözlük değiştirmesini (diğer sürümlerin de TR olmasını sağlarım)
Üstat hangi programla çeviriyordun ben telefondan yaptığımda hata veriyor

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Üstat hangi programla çeviriyordun ben telefondan yaptığımda hata veriyor
Merhaba. Çeviri yaptığım uyğulama telefondan APK MODİFİER ve MT MANAGER. Nerde hata aldınız? Noktalama işaretlrine dikkat ediyorsunuz değil mi

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
İyi Çalışmalar..
Elimde işim olmasaydı ben yapardım

gulum7788

Üye
Merhaba.
" uygulamasına türkçe dil desteği eklemeniz mümkün mü acaba?

MeDjai_01

MeDjai_01

Üye
arkadaslar bu uygulamayi cevirebilirmisiniz surum 3.10 led bildirim uygulamasi

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
arkadaslar bu uygulamayi cevirebilirmisiniz surum 3.10 led bildirim uygulamasi
Tamam çevirilerimin içinde bu uygulama da var 1 veya 2 gün sonra türkçeleştiririm

• Beğen
Tepkiler: MeDjai_01
Nolur1903

Nolur1903

Üye
Kardesim java oyunu yapmayi biliyormussun real football 2014 turkce manager yaparmsin jm2loderde calistirmak icin

Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Merhaba. Split apk çevirmeyi bilenlerden ayrıntılı bilgi rica ediyorum. Mesela sparkmail'i normal apk gibi çeviremedim :(. İlgililere duyurulur.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2626675
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
[Q

Olmuş mu
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
UOTE="Exfat, post: 8112136, member: 2626675"]
Tabiki, buyrun.

Yaptığım şey x-plore ile uygulama yöneticisinden apk'yi dahili hafızaya kopyalayıp apk editorle düzenlemek. Yine x-plore ile içinde bir sürü apk olan split apk yani zip olarak da kopyalıyorum ama yine bir işlem yapsam bozuluyor.
[/QUOTE]

Ekli dosyalar

• Beğen
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
[Q

Olmuş mu
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
UOTE="Exfat, post: 8112136, member: 2626675"]
Tabiki, buyrun.

Yaptığım şey x-plore ile uygulama yöneticisinden apk'yi dahili hafızaya kopyalayıp apk editorle düzenlemek. Yine x-plore ile içinde bir sürü apk olan split apk yani zip olarak da kopyalıyorum ama yine bir işlem yapsam bozuluyor.
[/QUOTE]

Olmuş tabiki. Ama ne yaptığınızı neyle yaptığınızı anlatırsanız belki ben de yapabilirim. Teşekkürler.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye

Olmuş tabiki. Ama ne yaptığınızı neyle yaptığınızı anlatırsanız belki ben de yapabilirim. Teşekkürler.
[/QUOTE]
Bence hiç deneme çünkü sorunlu bir uygulama öncelikle uygulamayı bölmen gerekiyor bölünce de uygulamanın mb si 4 kat fazla artıyor buda uygulamayı normal boyutlarından çıkarıyor

• Beğen
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bence hiç deneme çünkü sorunlu bir uygulama öncelikle uygulamayı bölmen gerekiyor bölünce de uygulamanın mb si 4 kat fazla artıyor buda uygulamayı normal boyutlarından çıkarıyor
Peki denemem, sağolun. Ama yine de bir ara split apk'yı nasıl çevirdiğinizi yazmanızı rica ederim.
[/QUOTE]
Hemem yazayım diğer uygulamaları nasıl çeviriyorsam bunuda aynı çevirdim bi kaç resim ekliyeyim istersen

• Beğen

Üst Alt