Haber Uyumlu olmayan telefona Windows 10 kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
Hücresel sorununu nasıl çozdunuz arkadaşlar ? Şebekeden internet sürekli aktif, avea, yüklesem rahatça girebilir miyim. Bi de klavye sıkıntısı ne demek, tuşlar mı basmıyor, kasıyor mu o da çok önemli sürekli whatsapp falan açık. Geçmeli miyim 920'de bu yolla?

bayon

Üye
Bir tüyo da benden olsun: XDA'daki yöntemle yaptığınızda (chinacloudapp yönteminde çalışmayabilir), 2.kez microsoft account'uyla giriş yapmanız gerektiği yazıyor adımlarda. Gene de no-builds ekranı karşılıyorsa sizi çözümü basit. Daha önce no-builds ekranı almadığınız bir Microsoft account'uyla giriş yapın ve win10'a merhaba diyin :)
yok kardeş oda olmuyor maalesef Microsoft hesabına kadar değiştirdim yine güncelleme olmadı

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Hücresel sorununu nasıl çozdunuz arkadaşlar ? Şebekeden internet sürekli aktif, avea, yüklesem rahatça girebilir miyim. Bi de klavye sıkıntısı ne demek, tuşlar mı basmıyor, kasıyor mu o da çok önemli sürekli whatsapp falan açık. Geçmeli miyim 920'de bu yolla?
Klavye sıkıntısı olarak oto düzeltme ve tahmin çalışmıyor. Hücreselde şöyle bir sroun var. Windows 10da eğer cihazı sıfırlarsan internete giremiyorsun

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yok kardeş oda olmuyor maalesef Microsoft hesabına kadar değiştirdim yine güncelleme olmadı
1-Cihazını LSRT ile sıfırla, fakat yazılım sürümü 8.10.14226.359 olmayacak.
2-Sıfırladıktan sonra kesinlikle veri bağlantın olmayacak. Wifi tanımlama.
3-Tüm sekmeleri atlayıp ayarlar/Telefon Güncellemesine gir.
4-Buradaki her iki tiki de kaldır.
5-Telefonunu restart yapıp wifi ağına bağlan ve Windows Insiderı kur.

Bu adımları yaptıktan sonra birinci sayfadaki adımları uygulayıp güncelleme kontrolü yap. Güncellemeyi bulup yüklemesi lazım. Bu adımları uygulanan yaparsan, telefonun listede de olsa güncellemeyi bulamayabilir.

Bunları yapmanın sebebi ise telefonun sıfırlanmadan sonra arka planda güncelleme kontrolü yaparak yeni güncelleme bulmayı engellenmesi gösteriliyor.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hücresel sorununu nasıl çözdünüz arkadaşlar ? Şebekeden internet sürekli aktif, avea, yüklesem rahatça girebilir miyim. Bi de klavye sıkıntısı ne demek, tuşlar mı basmıyor, kasıyor mu o da çok önemli sürekli whatsapp falan açık. Geçmeli miyim 920'de bu yolla?
Hiç bulaşma kardeşim. Bataryayı aşırı derecede tüketiyor.
Klavye mesaj yazarken donma kasma yapıyor. Otomatik düzeltmeyi ve kelime önerisini kapatarak bu sorunu geçebiliyoruz.
Wp8.1 şu an için fazlasıyla yeterli. İlede wp 10 iki üç güncelleme alınca ve klavye/batarya sorunu halledilince tekrar denenebilir.
ya insan işte merak ediyor hani bi heves olur ya yapmadan gitmez ne olursa olsun aynısı bende kide :)
Kediyi merak öldürür derler. Bu kadar kullanıcı geçiş yapmayınız diye yazıyorsa bir bildikleri vardır demi ;)
Şu kurulumla uğraştığınız kadar atomla uğraşsaydınız şimdiye çoktan parçalamıştınız :P :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Bize atom mühendisliği okutsalardı şu an bu konuda onu tartışıyoruz olurduk.
Tartışacaksak eğer eğitim sistemimizin nasıl battığını , verilen eğitimin niçin bu kadar kalitesiz/yetersiz olduğuna dair konuşalım yani. ;)

Son düzenleme:

bayon

Üye
1-Cihazını LSRT ile sıfırla, fakat yazılım sürümü 8.10.14226.359 olmayacak.
2-Sıfırladıktan sonra kesinlikle veri bağlantın olmayacak. Wifi tanımlama.
3-Tüm sekmeleri atlayıp ayarlar/Telefon Güncellemesine gir.
4-Buradaki her iki tiki de kaldır.
5-Telefonunu restart yapıp wifi ağına bağlan ve Windows Insiderı kur.

Bu adımları yaptıktan sonra birinci sayfadaki adımları uygulayıp güncelleme kontrolü yap. Güncellemeyi bulup yüklemesi lazım. Bu adımları uygulanan yaparsan, telefonun listede de olsa güncellemeyi bulamayabilir.

Bunları yapmanın sebebi ise telefonun sıfırlanmadan sonra arka planda güncelleme kontrolü yaparak yeni güncelleme bulmayı engellenmesi gösteriliyor.
Siz denediniz mi yüklendi mi yani ? Bu arada Lsrt 8.10.14226.359 yüklüyor denim sürümünü yani daha eskisini bulamıcam sanırım :s

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Siz denediniz mi yüklendi mi yani ? Bu arada Lsrt 8.10.14226.359 yüklüyor denim sürümünü yani daha eskisini bulamıcam sanırım :s
MSDN destek forumundaki yetkililer bu şekilde bir açıklama yapmışlar. Genel olarak tüm cihazlar için geçerli bu durum. Eğer Windows 10 TP listesinde cihazınız varsa ve güncellemeyi bulmuyorsa bu adımları uygulayın diyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

bayon

Üye
MSDN destek forumundaki yetkililer bu şekilde bir açıklama yapmışlar. Genel olarak tüm cihazlar için geçerli bu durum. Eğer Windows 10 TP listesinde cihazınız varsa ve güncellemeyi bulmuyorsa bu adımları uygulayın diyorlar.
Denemek isterdim ama bende yoruldum telefonumda :) Official olarak çıkışını beklicez artık teşekkür ederim ilginize

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Denemek isterdim ama bende yoruldum telefonumda :) Official olarak çıkışını beklicez artık teşekkür ederim ilginize
Wp 10 tp şu an için yedek cihazınız yoksa kurulmamalı diyorum. Aşırı batarya tüketimi ve optimizasyon sorunları var. Bir kaç güncelleme daha versinler o zaman denersiniz bence.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
hakimnokta

hakimnokta

Üye

Kardeş yükleme pişman olursun ben bir gün dayanamadım boş ver telefonu kasıyor pil harcıyor şu anki haliyle denim wp10 dan çok daha iyi

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
erndrdyk

erndrdyk

Üye
1520ye kuruluyor mu bu yöntemle?

qwerty5757

qwerty5757

Üye
arkadaşlar ben güncellemeyi indirdim fakat kurulum yapmıyor. Yükleme işlemi bittikten sonra telefon yeniden başlıyo çarklar dönüyo sonra hata veriyo. yardımcı olabilecek birisi var mı ?(telefon lumia 920)

unverann

unverann

Üye
1320 ye Kuran Varmı

YkPkY

YkPkY

Üye
arkadaşlar ben güncellemeyi indirdim fakat kurulum yapmıyor. Yükleme işlemi bittikten sonra telefon yeniden başlıyo çarklar dönüyo sonra hata veriyo. yardımcı olabilecek birisi var mı ?(telefon lumia 920)

Hafızana 8gb üstü yer aç

Esendağlı

Esendağlı

Üye
plenken

plenken

Üye
Kardeş hafızada yer açsanda olacağını sanmıyorum. Bende aynı çarkları gördüm ama yüklenmedi. Lsrt ile sıfırladım. Normal yoldan geleni bekleyeceğim . Tavsiyem aynısını yapman...

unverann

unverann

Üye
520 de Hata Veriyo Guncellemi Buluyo Ama Hata Alıyorum Neden ?

IVI-Elia

Üye
Bende windows insider atıyor.Uygulamayı açıyorum get preview buildse tuklayınca atıyor.Ama hiç sertifika filan yuklemeden atıyor.Cihazı sıforlamadan önce kurmuştum sorun yoktu ben sıfırladım.şimdi 10 kurmaya çalışıyorum ama insider deli etti beni hatta açlışmıyo diye bi daha sıfırladım ama olmuyor sebebi ne ki lütfen yardım :/

Üst Alt