(((WiNDOWS 98 CEPTE)))((128 MB RAM TELEFON))((E51,5320xm, N79, N95, N96, N82, 5800, 6220c ...))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AKATLI

AKATLI

Üye
N79 da deniyom biraz bekleyin sonucu sölicem

--------------- Ekleme ---------------

ewt beyler program çalıştı fakat açılması çok uzun sürüyo siyah bi ekran çıkıyo ve o ekranın geçmesi en az 5dk sürüyo , bakalım deneyelim şimdi program nasıl

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
teşekkürler ama doxbox a tıklıyorum tekrar menüye dönüyor keninden nasıl yapıcaz :S

AKATLI

AKATLI

Üye
tmm çalışıyo ama görüntü kalitesi çok kötü yazılar okunmuyo onu nası düzelticez :hmmm

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
valla bendede görüntü kötü nasıl düzeltileceğini bilmiyorum

maleguard

maleguard

Üye
telefonun işlemcisini ramını ne olarak görüo ve ne kadar görüo :ehe

AKATLI

AKATLI

Üye
ya bu görüntü kalitesi için bi çözüm bulursan sevinirim , yani bulabilirsen açıklarsın :oke:

tolga0679

Üye
benım tlf n 95 kacklı hepsını aynen dedıgın gıbı yaptım kardesım ama dosya acılmıyor bır hata olmalı

acılmıyo windows 98 ok mavı ışık tamam sıyah ekran tamam bekleme tamam ama gerı dosbox klasoru gelıyor yardım anlamadım

arasad

arasad

Üye
Çok güzel saolasın..

Merak ettiğim şey USB kabloyla pc üzerinden yapcaz bu uygulamayı tamam da ben winden nası normal telefon işletim sistemine dönebilcem? =) O kısmı detaylı bi şekilde anlatırsanız saolun..

..

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel saolasın..

Merak ettiğim şey USB kabloyla pc üzerinden yapcaz bu uygulamayı tamam da ben winden nası normal telefon işletim sistemine dönebilcem? =) O kısmı detaylı bi şekilde anlatırsanız saolun..

..
bu programı kurunca telefonun işletim sistemi değişmiyoki.sadece programı çaıştırdığında windows 98 açılıyor.sonra çıkmak istersen arama sonlandırma tuşuna basarak programdan çıkabiliyon.programdan çıktığında tel tekrar eski haline dönüyor.

sercann1

Üye
bu programı kurunca telefonun işletim sistemi değişmiyoki.sadece programı çaıştırdığında windows 98 açılıyor.sonra çıkmak istersen arama sonlandırma tuşuna basarak programdan çıkabiliyon.programdan çıktığında tel tekrar eski haline dönüyor.

mesela hafıza kartındaki .exe uzantılı bir dosyayı çaloştırabilirmiyim ?

n82-123

Üye
ben hallettim n82 de çalışıyor....
İsterim ki pardus ta böyle çalışsın...deneyeceğim...

Sizde deneyin

Yardımcı olacak bir arkadaş var mı acaba Pardus u nasıl çalıştırabiliriz

güzün

Üye
diyelimki kurduk iz bunu bunun bize ne gibi faydaları olucak,mesela windows mobile pragramlar yada yazılımlar yükleyip çalıştıra bilirmiyiz?

hsyn coco

Üye
fddvfd

Acemi Hacker

Üye
Sağ tıklamayı nasıl yapıyoruz :D

Sağ tıklamayı hala bulamadım :D Ekran da okunmuyor ama güzel yine de teşekkürler :D

Emre35-09

Üye
Kardeşim ben n95 te denedim işe yaramadı yardım et lütfen:hmmm

Bora

Bora

Üye
İnstalls klasöründeki programları kurarken %90 ı sertifika hatası verdi ve kuramadım.Bunları signed yapsak ne güzel olur....

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
ben bunları signed yapıp koysam senin telefonunda çalışmaz.kendin signed yapman lazım

Bora

Bora

Üye
Hepsini signed yapmak yerine tekrar telefonumu hacklicem.Kökten çözüm.Daha önceden hackliydi ama format atınca gitti...

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
bir türlü yapamadım saol yinede :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt