Xposed yukleyici 2.4.1 / 2.5.2 beta apk ve moduller

Sponsorlu Bağlantılar

memo23142314

memo23142314

Üye
ben galaxy s3 e archi droid yukledim ve xposed de kurdum gayet stabil calisiyor ve severek kullaniyorum fakat sim kart i guruntuleye miyorum rehberden icyen disa aktar secenegi var fakat sadece sim sece bilme ozelligi yok bunun icin bi cozum varmi hacam xposetteki app lere bakinca hep sim karti gizlemek icin app var sim i goruntulicek app bulamadim veya bunun baska bi yolu varmi simdiden tesekkur ederim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
ben galaxy s3 e archi droid yukledim ve xposed de kurdum gayet stabil calisiyor ve severek kullaniyorum fakat sim kart i guruntuleye miyorum rehberden icyen disa aktar secenegi var fakat sadece sim sece bilme ozelligi yok bunun icin bi cozum varmi hacam xposetteki app lere bakinca hep sim karti gizlemek icin app var sim i goruntulicek app bulamadim veya bunun baska bi yolu varmi simdiden tesekkur ederim

Sim kartini başka cihaza takip gmailine yedekle sonra rehberden gmail secerek tüm numaralarını görebilirsin.

memo23142314

memo23142314

Üye
saol kardes tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

koç642015

Üye
Root istiyor nasil yapcam
Abi bu root erişimi alınamadı diyor lütfen cıhazın root erişimine acık olduna ve komut alabildinden amin okun napacam

Üst Alt