Yeni C7 "025.007" CFW Çıktı taze taze !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Jerkez38

Jerkez38

Üye
    Konu Sahibi
Yeni C7 "025.007" CFW Çıktı taze taze !!!
Arkadaşlar http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/c7-anna-024-001-ozel-efektli-hackli-yazilim-552221.html sürümünün yeni çıkan 025.007 sürümüne uyarlanmış halidir. 024 CFW yi yükleyenler bilirler bu yüzden fazla söze gerek duymuyorum. BİZİ KIRMAYIP SÜRÜMÜ YAPAN RealCeday ABİMİZE TEŞEKKÜRLERİ BİR BORÇ BİLİRİM

Yapılan Modifiyeler:

Türkçe ve İngilizce 4x11, 3x11, F Klavye eklendi
Tarayıcı önbelleği E: sürücüsüne alındı
Kamera sesini kapatma seçeneği eklendi
İşlem kaydı süresi elle ayarlanabilir
Galeri klasör yaması eklendi (E,F:\Images E,F:\Images)
Müzikçalar klasör yaması eklendi (E,F:\Music E,F:\Sounds)
Java izinleri düzenlemesi eklendi.
Açılışta SMS gönderme kapatıldı
Ekran döndürme hızı düzenlemesi eklendi
Kinetik kaydırma modu eklendi (Ancelad Gravity Speed)
Ekolayzır düzenlenebiliyor (Birçok önyüklü ekolayzır ayarı)
Flat/Speech/Enhance/Treble booster/Bass & Treble/ZigZag/Half-V/-V/Half-A/-A
Tarayıcıyı yeniden başlattıktan sonra indirmeler kaldığı yerden devam edebiliyor
Arama sırasında çıkan not (Etkin aktarmalar / Active Diverts) kaldırıldı
Kamera video çekiminde 30 FPS ve 256000 kbps modu uygulandı
Fotoğraf çekmede kalite %90 olarak ayarlandı (Yüksek çözünürlüklerde)
Installserver yaması eklendi. Unsigned uygulamalar sorunsuz yükleniyor.
UI hızlandırma ayarları yapıldı (Max CPU kullanımı 75 den 95'e çıkarıldı, FPS 67 den 60'a düşürüldü)
SMS iletim raporu varsayılan olarak açıldı.
Bluetooth ismi RealCeday olarak değiştirildi (Değiştirilebilir)
WLAN, GPRS bilgileri artık günlük kaydında tutuluyor.
Ses kaydı stereo olarak ayarlandı
Tarayıcı yer imleri güncellendi (Sık Kullanılanlar)
Tarayıcı giriş sayfası boş olarak ayarlandı
Görüntülü görüşme framerate ayarları 5/10/15 yerine 10/15/20 olarak değiştirildi
ROMPatcher+ v3.1 Türkçe eklendi (Autostart özelliği çalışıyor)
Menülerdeki Açık uygulamaları göster seçeneği kaldırıldı
Tema efektlerini c:\data\effects\ klasörüne atarak çalıştırabilirsiniz.
Aramalara Tactile Feedback eklendi. (Karşıdaki telefonu cevaplayınca cihazınız titrer - Sadece Titreşim açıkken)
Türkçe sözlük veritabanı eklendi
Ses kaydı stereo 256000 kpbs nodu eklendi
Kamera ekstra zoom eklendi
Işık sensörü kapatıldı ( açılabilir )

Yeni çektiğim video.
[video=youtube;fRAtYUn1Om0]http://www.youtube.com/watch?v=fRAtYUn1Om0[/video]

İstediğiniz klavyeyi seçebilirsiniz

İndirdiğiniz dosyalardan RM675 yazan yerin önündeki kodları silerek flaş atınız !

CFW'Yİ YÜKLEDİKTEN SONRA TELDE DONMA OLUYORSA TELE EFEKT ATIN VE DONDUĞUNDA TELİ KAPATIP AÇIN ( EN FAZLA 3 KEZ DONAR VE SORUN ÇÖZÜLÜR )

http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/anna-ve-belle-icin-efektler-559767.html

• Beğen
Tepkiler: mikail_6, Silinen Üye 2149105 ve DenizhaNq

TheMadness

TheMadness

Üye
iThemes :ehe

Jerkez38

Jerkez38

Üye
    Konu Sahibi
Benim hiç belle'm olmadı ağbiii :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: hizan ve Kurtuluş40
TheMadness

TheMadness

Üye
Nokia işte güncellemeleri hep geç çıkarıyor :ah

TheMadness

TheMadness

Üye
:hih:

emreipekci

emreipekci

Üye
dostum cok tesekkurler. Eline emegine saglik.
Sadece birsey sorucam, zaten hackli yazilimi kullaniyordum bu surume yukseltmek icin hepsini yeniden indirip mi flaslamaliyim yoksa, belli baslari dosyalari indirip uzerine yamalamak yeterli olur mu?

• Beğen
Tepkiler: Jerkez38
polluxea♪

polluxea♪

Üye
olurr olurr :kop:

TheMadness

TheMadness

Üye
Sadece birsey sorucam, zaten hackli yazilimi kullaniyordum bu surume yukseltmek icin hepsini yeniden indirip mi flaslamaliyim yoksa, belli baslari dosyalari indirip uzerine yamalamak yeterli olur mu?
Tüm dosyalar farklı. 25.007 sürümü bu. Hepsini indirmen lazım.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
çok teşekkürler. bi kaç sorum olucak ben kendim tema efektleri nerden bulabilirm ve kullanabilirim ve bu klavye modlarını nasıl uygulaycağım burdaki cfwyi direk flaşlayınca hangi mod geliyor. son olarak direk klavye açılınca rakamların olduğu bi klavye var galiba 4*11 oluyo onun türkçe olanı var mı şimdiden çok teşkkürler

emreipekci

emreipekci

Üye
anladim dostum, tesekkurler...

Jerkez38

Jerkez38

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeş hepsini indir tekrar flashla çünkü sendeki 024 bu 025 kabul etmez

----------Eklendi @ 21:09:06 ---------- Yazıldı @ 21:04:13 ----------

çok teşekkürler. bi kaç sorum olucak ben kendim tema efektleri nerden bulabilirm ve kullanabilirim ve bu klavye modlarını nasıl uygulaycağım burdaki cfwyi direk flaşlayınca hangi mod geliyor. son olarak direk klavye açılınca rakamların olduğu bi klavye var galiba 4*11 oluyo onun türkçe olanı var mı şimdiden çok teşkkürler

kardeş şimdi cevaplamaya başlayalım :)
efectleri bugün paylaşmaya çalışıcam ayrı bir konuda koyabilirim, yüklemek içinse video var onu eklerim.
klavyelere gelirsek orada istediğin klavyeyi indirip diğer ana dosyaları koyduğum RM-675 klasörüne koyuyorsun ve flashlıyorsun elimdeki tüm klavyeler bunlar eğer beğenmezsen bunları istediğin klavyeyi söyle yaptırmaya çalışayım.

TheMadness

TheMadness

Üye
Türkçe zaten

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
yok kardeş hepsini indir tekrar flashla çünkü sendeki 024 bu 025 kabul etmez
----------Eklendi @ 21:09:06 ---------- Yazıldı @ 21:04:13 ----------

kardeş şimdi cevaplamaya başlayalım :)
efectleri bugün paylaşmaya çalışıcam ayrı bir konuda koyabilirim, yüklemek içinse video var onu eklerim.
klavyelere gelirsek orada istediğin klavyeyi indirip diğer ana dosyaları koyduğum RM-675 klasörüne koyuyorsun ve flashlıyorsun elimdeki tüm klavyeler bunlar eğer beğenmezsen bunları istediğin klavyeyi söyle yaptırmaya çalışayım.
efektlerini bekliyorum :) ve videoyuda :) dosyaları indirdim şimdi flaşlıcam 4*11 klavyeyi bakalım dediğim klavye büyük ihtimal yardımın için çok teşekkürler. :)

----------Eklendi @ 21:12:50 ---------- Yazıldı @ 21:12:21 ----------

üstad türkçeden kastı F klavye sanırım :hmmm
hayır türkçe karakterlerden bahsediyorum :)

Jerkez38

Jerkez38

Üye
    Konu Sahibi
konuda ayrıca türkçe bi mod daha belirtilmiş o yüzden kafam karıştı.
yok kardeşim orda ingilizce klavyeden kasıt şuan kullandığımız qwerty klavye türkçe klavye ise F klavyedir.
senin kafanı karıştıran konu bu sanırım:) sen 3x10F haricinde istediğin klavyeyi indir :)

Üst Alt