C6-01 Belle 111.030.0609 v1.00 tüm yeni widgetlar eklenildi

Sponsorlu Bağlantılar

ercaan

Üye
evet o sorunu ben yaşamıyorum şu anda ama bir arkadaş anna'dayken kullandığı müzik kulaklığını belle 'ye geçtikten sonra kullanamadı :(

ben müzik kulaklığını kullanabiliyorum ama ses sistemine takınca şalışmıyor delircem yaaa :((

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş herşey süper de

''ana ekrandan satt widget kaldırıla bilir''

bunu anlamadım.

bide müzikçalarda ses artığından mı ne sen cızırtılı gibi

önce sen telefon kulanmayı önren sonra yorum yap

Febris

Febris

Üye
orj bellede saat zaten kaldıılıyor belco

hc500

hc500

Üye
Sonunda başardım navifirmden indiğim 25.007 orjinal fwdeki herşeyi RM 718 klasörüne attım orjinal denemek için ve tel çöktü açılmıyor :):)

----------Eklendi @ 22:01:07 ---------- Yazıldı @ 21:22:57 ----------

arkadaşlar orjinal C6-01 Belle 111.030.0609 yazılımı nerden bulabilirim bilen varmı :)

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
orj bellede saat zaten kaldıılıyor belco

ojinel bellede ana ekranda ilk sayfada satt kaldırılmıyor yükle orjinel belleyi dene ondansonra yaz

----------Eklendi @ 23:33:44 ---------- Yazıldı @ 23:32:46 ----------

Sonunda başardım navifirmden indiğim 25.007 orjinal fwdeki herşeyi RM 718 klasörüne attım orjinal denemek için ve tel çöktü açılmıyor :):)

----------Eklendi @ 22:01:07 ---------- Yazıldı @ 21:22:57 ----------

arkadaşlar orjinal C6-01 Belle 111.030.0609 yazılımı nerden bulabilirim bilen varmı :)

NaviFirm Türkçe 1.6.1

karasahinemre

Üye
belco bu n9 tipi ekran koruyucunun n8 için olan dosyalarını atar mısın nereye atacağımı belirtip

hc500

hc500

Üye
teşekkürler belco işin sırrını sonradan fark ettim navifirmplus_1.7 deymiş hallettim.:):)

baykep

Üye
Bu firmware yükleyince telefonun garantisi kalkarmı. Sitede biryerde okudum hard format atarsan garanti kapsamı dışında kalır gibisinden. Birde yükledikten sonra format atmak gerekirmi (*#7370#). İndirdiğimiz dosyanın içinde "bu programla telefona kurun" diye bir klasör var. Bu klasörün içindekileri firmware yükledikten ve format attıktan sonra mı yükleyeceğiz. Doğru mu düşünüyorum.

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
Bu firmware yükleyince telefonun garantisi kalkarmı. Sitede biryerde okudum hard format atarsan garanti kapsamı dışında kalır gibisinden. Birde yükledikten sonra format atmak gerekirmi (*#7370#). İndirdiğimiz dosyanın içinde "bu programla telefona kurun" diye bir klasör var. Bu klasörün içindekileri firmware yükledikten ve format attıktan sonra mı yükleyeceğiz. Doğru mu düşünüyorum.

evet

baykep

Üye
Hocam bu evet her 3 soru içinmi

1-) Garanti sona erer
2-) *#7370# Format atman gerekir
3-) Formattan sonra klasördeki dosyaları yükle

germir

germir

Üye
Hocam bu evet her 3 soru içinmi

1-) Garanti sona erer
2-) *#7370# Format atman gerekir
3-) Formattan sonra klasördeki dosyaları yükle

hocanın evet dediği konu firmware yükledikten sonra soft format atman sorun teşkil etmez yani
garanti konusuna gelince garanti dışı falan kalmaz

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
1-) Garanti sona erer dışı kalmaz
2-) *#7370# Format atman gerekir evet
3-) Formattan sonra klasördeki dosyaları yükle evet

germir

germir

Üye
1-) Garanti sona erer dışı kalmaz
2-) *#7370# Format atman gerekir evet
3-) Formattan sonra klasördeki dosyaları yükle evet
:zuhaha: Garanti sona erer dışı kalmaz bu ne demek oluyo dostum?

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
Garanti devam eder

Febris

Febris

Üye
orj kulanıyorum güzel bi cfw yok daha.

Purgatory-

Purgatory-

Üye
orj kulanıyorum güzel bi cfw yok daha.

malesef bende orjinal kullanıyorum bu cfw nin widgetlerde sorun var sanırım içindeKI simgeler biraz sağ altta kalıyo. Kurtuluş hocadan bi cfw istedim denemek için ondada hatalar ve eksikler var baya bunları bildireceğim bakalım onları düzeltirse ii bişey çıkacak ortaya

holykan

holykan

Üye
yeni güncelleme nezaman gelecek bi bilgisi olan varmı

baykep

Üye
Yükledim gayet güzel. Herşey düzgün çalışıyor. Teşekkürler

08mehmet

08mehmet

Üye
öncelikle emek ve paylaşım için sonsuz :tşk:..merakla bekliyordum yeni güncellemeyi yükledim çok güzel olmuş üstelik söylenen firmwire'dan sonra soft format falan atmadım hiçbir sorunla da karşılaşmadım bütün widget'lar çalışır durumda..sadece kişisel fikrim menü düzeni değişseydi daha güzel olabirdi tabi bu benim zevkim !

Üst Alt