Clash Of Clans Maxicep Klanına Herkes Davetlidir

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
Sadece maxicep uyeleri gelebiir diyerek daha sonra 50lv ustu gelsin demek ve de klanda 27 lv adamlarin olmasi manidar.. kolay gelsin .. surekli karsilikli asker isteyeni klana alabilirm pm atin

BurakTura

BurakTura

Üye
Eger lwl ve kupa sinirlamasi yoksa arkadasla birlikte 2 kisi gelecegiz. :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Klan arama yerine gölgesavascılar yazin eger kupaniz 800 ustu ise gelebilirsiniz. Lv siniri yok . Sadece bagis zorunlu...

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hadi herkes buraya dostlar

avast

avast

Üye
Beyler 2 kişiye yer varmi

dayannight

dayannight

Üye
klanda yer var görünüyor alırlar en iyisi buraya oyundaki nickleri belirtiniz kupanız düşükse ona göre kupayı ayarlasınlar sonrada klana katılma isteği gönderin

avast

avast

Üye
Bu klan çok dolu bir halk klan kurmanız lazim

dayannight

dayannight

Üye
halk klan ne oluyor

avast

avast

Üye
Alt klan yazacaktin sorry

dayannight

dayannight

Üye
4 kişilik yer var görünüyor alt klan gerekiyorsa konuyu açan arkadaş ilgilensinben bu oyunu eskiden oynamıştım oyunu bıraktım konuya cevap yazan olmayınca arkadaşın telefonundan baktım klanda 4 kişilik yer klamış

avast

avast

Üye
Neyse yarısından çoğu maxicepte değil o klandskilerin zaten keyfiniz bilir açmak istemezseniz yeni bi klan ben turkglobal deyim

dayannight

dayannight

Üye
onu bilemeyeceğim klandaki yetkili arkadaşlar yada konuyu açan kişi bakar artık

SHS

SHS

Üye
Davetle alınıyor, isteyen giremez

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daveti kaldıryoruz buyurun

avast

avast

Üye
Nasil

dayannight

dayannight

Üye
maxicepten gelmek isteyen düşük seviyede olsa konuya mesaj atsın yada facebook sayfasına yazsın benim düşüncem forum dışı alımlarda kupa seviye sınırı olsun ama forum için olmasın böylece forumdan gelen kendini geliştirebilsin klanın dolu olması dışardan oyuncu alınması normal forum için 4-5 üyelik yer bırakılsın bu oyunu bende oynadım klanda güçlü üyelerin olması gerekiyor yani klan güçlüyse sende ona göre seviyeli asker alıyorsun bence forumdan yeterli sayıda üye gelmeyince onlarda dışardan alım yapmışlardır.Birde oyunda yeni olanlar için güçlü klan önemli. Forumdan varsa öyle birileri klana alınsın.
Oyuna gelince en sevmediğim yanı seviyeniz yükselince gelişmelerin 6-10 gün sürmesi ve çok iksir gerekmesi bunun için oyunu çok oynamak ve zaman gerekiyor bu yüzden oyun sıkmaya başladı bıraktım ama bırakmasaydım kesinlikle klana gelir destek olurdum.

• Beğen
Tepkiler: blackaid
blackaid

blackaid

Üye
Merhaba Arkadaşlar!
Ben MaxiCep Klanında Fix Üyesi, Android kullanıyorum, ve Lider Ödülü kazandığımda bana Sanal kart yapmış ve bilgileri aktarmıştı, 500 Taşı almıştım, ama malesef Sanal kart Hakkı bitmiş, o yüzden gönderemedi Ödül için gerekeni, ve haklısınız, Klan daha tam gelişmedi, arkadaşlar geliyor ve Bağış yapmayanlar oluyor, uyarıyoruz, fakat Çoğu Forum Üyesi olduğu için Gönlümüz el vermiyor atmaya, bazen atıyor, istek attıklsrında yine alıyoruz, ama bize Şampiyon Ligi'nde ki Arkadaşın gibiler gelse, o zaman daha Güçlü ve Kuralcı oluruz. Ve bu aralar Lider şu Android için Ödül yöntemi için Kolaylık aramakta.
doğrudur sizi ödül için tebrik ediyorum forum dışından gelenler için bu kural uygulanırsa düzen ve klanın güçlenmesi için bu gerekli zaten çoğu klanlarda bu böyle. Ben geldim klana ziyaret ettim oyunu oynamıyorum eskisi kadar bu yüzden de boşu boşuna klanlarda durmamak için klanlara katılmıyorum kupa düşürdüm.Klan fena değildi zaman gerekiyor liderler uğraşırsa daha da düzene girer güçlenir
Lider öyle Hakk yiyecek biri değildir, çalışıyordur yoğun olabilir, ama Ödülü Hakk eden Eagle'ye Hakk'ını gönderir, ve, Bağış meselesine gelince, her Pazar inceliyor Lider, ve Kim Aldığı Askerin hiç olmazsa Yarısı kadar Bağış yapmamış ise Atıyor...
elbette öyledir herkesin zamanı olmayabilir facebook sayfasından gördüm burda cevapladılar ödül hakkındaki sorularımı ben globelde klandan biriyle karşılaştım tam bir cevap alamadım merak ettim sadece sorayım dedim size iyi oyunlar.
maxicepten gelmek isteyen düşük seviyede olsa konuya mesaj atsın yada facebook sayfasına yazsın benim düşüncem forum dışı alımlarda kupa seviye sınırı olsun ama forum için olmasın böylece forumdan gelen kendini geliştirebilsin klanın dolu olması dışardan oyuncu alınması normal forum için 4-5 üyelik yer bırakılsın bu oyunu bende oynadım klanda güçlü üyelerin olması gerekiyor yani klan güçlüyse sende ona göre seviyeli asker alıyorsun bence forumdan yeterli sayıda üye gelmeyince onlarda dışardan alım yapmışlardır.Birde oyunda yeni olanlar için güçlü klan önemli. Forumdan varsa öyle birileri klana alınsın.
Oyuna gelince en sevmediğim yanı seviyeniz yükselince gelişmelerin 6-10 gün sürmesi ve çok iksir gerekmesi bunun için oyunu çok oynamak ve zaman gerekiyor bu yüzden oyun sıkmaya başladı bıraktım ama bırakmasaydım kesinlikle klana gelir destek olurdum.
yazdıklarınız çok mantıklı yeni başlarken klan güçlü olursa çok faydası olur ben oyuna başladığımda klan bulmakta zorlanıyordum böyle bir klanda başlamak çok faydalıdır hemde forum üyelerinin ayrıcalığı olur. İlerde de ödül kazanıp kendilerini daha da geliştirirler. Oyun konusunda dedikleriniz bende de var. Birazda oyun android ve windpwsa geldi bildiğim kadarıyla oyunda seviye düştü globalde olsun klanlarda olsun küfür çok

caps6

caps6

Üye
ödül konusunda sorun yok sadece lider yeterli vakit ayıramadığından gecikmeler olmuş hatta rahatlıkla bağış yapabilirsiniz asker isteyen çok oluyor klanda
yazdıklarınız çok mantıklı yeni başlarken klan güçlü olursa çok faydası olur ben oyuna başladığımda klan bulmakta zorlanıyordum böyle bir klanda başlamak çok faydalıdır hemde forum üyelerinin ayrıcalığı olur. İlerde de ödül kazanıp kendilerini daha da geliştirirler. Oyun konusunda dedikleriniz bende de var. Birazda oyun android ve windpwsa geldi bildiğim kadarıyla oyunda seviye düştü globalde olsun klanlarda olsun küfür çok
özellikle globalde cok var klanlarda atma olduğundan pek olmuyor saygı yoksunu olanlar iyice çoğaldı

Son düzenleme:
avast

avast

Üye
.Maxicep 2 bu klana gidemeyenler için alt klan actik saygili laubali olmayan arkadaşları bekleriz

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Maxicep klanına katılmak isterim

Üst Alt