Galaxy gio 4.0.4 cm9 - 8 Temmuz 2012 - Kamera sorunu Giderildi

Sponsorlu Bağlantılar

fuathan

Üye
arkadaşlar hangi sürümden geçiliyo bu belki benimkinden kaynaklıyo bende olmadıda

qezma

qezma

Üye
    Konu Sahibi
ben cm7.2 den gectim kardesim . 2,3.6 orjinalde romdan gecmedi.

fatih11

Üye
kardeşim bu garanti dışı bıraktırırmı ?

qezma

qezma

Üye
    Konu Sahibi
Her rom bıraktırır :D Samsungun yayınladığı romlar hariç.

lasta

lasta

Üye
Kardeş bu rom'da ne yaptıysam Chrome Tarayıcısını çalıştıramadım android sürümü uymuyor hatası veriyor. Beta ve tam sürümlerini yükledim acaba nasıl düzeltebilirim.

qezma

qezma

Üye
    Konu Sahibi
bende calistiramadim kardesim galiba son surumu bulmamiz gerek :D

fuathan

Üye
O degil saol kardes yaptimda mobil tv de ses var goruntu yok .dd

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
arkadaşlar şuan romun bi sıkıntısı varmı yani rom stabilmi radyo bt ile çalışıyor,cızıltılı çalışıyor gibi veya kamera verimli çalışmıyor gibi sıkıntılar varmı ? bende şuan simpligio v1 kullanıyorum memnunum ama görsellik için bu tarz romlara geçmek istiyorum değermi sizce?

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Değmez kalsın oyle. Gorsellık ıstıyosan adw launcher felan yukle.

• Beğen
Tepkiler: anqaralıics

apache61

Üye
Arkadaşlar benim anladığım çoğu user bu konuda acemi ben yükledim ve hiç bir sorunum yok . Adımları tamamen dediği gibi yapasanız bir şey olmuyor . Ve görsel açıdan süper . Çok teşekkür ederim :)

ali6161

Üye
Arkadaşlar genel olarak güzel görünüyor ama siz romunuzdan vazgeçmeyin ben CM7 ye dönüyorum . Üstteki yorumda bana aittir :D

• Beğen
Tepkiler: anqaralıics

fuathan

Üye
Arkadaşlar benim anladığım çoğu user bu konuda acemi ben yükledim ve hiç bir sorunum yok . Adımları tamamen dediği gibi yapasanız bir şey olmuyor . Ve görsel açıdan süper . Çok teşekkür ederim :)

Kardeşim Tmm Aynen Bende Dediği Gibi Yaptım Ama Hala Cm9'larda Sorun Görüyorum Hem şarjı dayanmıyor hemde mobil tvde ses var görüntü yok çoğu uygulamayı desteklemiyo o uygulamaların 4.0 ı çıkmadığı için...Arkadaşların emeğine Sağlık yinede.

sivas58_87

sivas58_87

Üye
bende bi deniyecem olur inş

Üst Alt