General Mobile Discovery Video İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
kulaklığı gayet güzel ses veriyor Bass muhteşem hissediyorsunuz

Buğra

Buğra

Admin
06kubilay06

06kubilay06

Üye

Olurmu öyle şey çok güzel sesi var ben evde 2-3 sesten sonra yükseltemiyorum çok iyi dersi vay DTS Sounds ayarından istediğin gibi ayarlarsın
katılıyorum kulaklık fena değil kendı hoparlorude gayet ıyı

- - - Eklendi - - -

fena değil demiştim ya şimdi pişmanım :D dts i ayarladım 1 son sesi verdım daha 30 sn olmadan bas kulağımı acıtmaya basladı cok ıyı bır bası var eğer bu sese düşük diyorlarsa sorun kulaklıkta değil kulağınızda bu telefonda son ses 10 dk dınlersenız kulağınız cıdden hasar alabilir abartmıyorum ben 1 dk baslı bı muzık actım kulaklıgımın acıdıgını hıssettım

- - - Eklendi - - -

telefonda yenı bısı keşfettim kulaklıgınızı takınca direk sesi kualklıga verıyor kulaklıgı cıkarınca muzıgı durduruyor yanı yanlıs bı zamanda yanlıslıkla kulaklıklık cıktıgında rezil olmuyorsunuz iyi bi özellik :D ve muzık çalarını ben beğendim uyku suresını ayarlayabılıyorsunuz uyudugunuzda sabah kadar muzık çalmak yerıne bı yerde duruyor ayrıca favori listesi yapmakta oldukca kolay ve zevkli

• Beğen
Tepkiler: Dede
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
telefonda yenı bısı keşfettim kulaklıgınızı takınca direk sesi kualklıga verıyor kulaklıgı cıkarınca muzıgı durduruyor yanı yanlıs bı zamanda yanlıslıkla kulaklıklık cıktıgında rezil olmuyorsunuz iyi bi özellik :D

Bu özellik Samsung'un bada telefonlarında da vardı gerçekten iyi düşünülmüş :D

06kubilay06

06kubilay06

Üye
Bu özellik Samsung'un bada telefonlarında da vardı gerçekten iyi düşünülmüş :D
evet farkettgımde baya sevindim cunku oncekı telefonumda kulaklık çıktı dıye kaç kez rezil olmustum :D kulaklıkla derste muzık dınlerken telefon elımden dustu dersın ortasında muzık calıyordu en azından sımdı boyle bısıkıntım olmıcak :D

foreverthe

foreverthe

Üye
Şu telefonu 1 ay sonra babama alıcam adam çağ atlıcak artık beraber Shadowgun filan oynarız :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

Olurmu öyle şey çok güzel sesi var ben evde 2-3 sesten sonra yükseltemiyorum çok iyi dersi vay DTS Sounds ayarından istediğin gibi ayarlarsın

iyi bakalım,peki samsung'a göre tenekelik oranı %kaç ? :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Telefon ile alakalı sorularınızı ana konuda sorun.

• Beğen
Tepkiler: 06kubilay06
OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi
videoda biraz acemilik çekmişsiniz ama olur o kadar bende z580'in kutu açılış videosunda acemilik çekmiştim biraz :)

[video=youtube;MHc1hCfTt1E]http://www.youtube.com/watch?v=MHc1hCfTt1E[/video]

buda kışın bimden aldığım farenin kutu açılış videosu :)

[video=youtube;qbQUFJ8Huzc]http://www.youtube.com/watch?v=qbQUFJ8Huzc[/video]

- - - Eklendi - - -

valla şimdi sar değerini araştırıyorum,kıçı kırık çin malı tabletlerden almaktansa bundan alırım diye düşünüyorum :)

- - - Eklendi - - -

[video=youtube;nHX6f55AHxM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nHX6f55AHxM[/video]

İsmail kardeşim bu videonun altına küfür yazmışlar bir ilgilen istersen :ehe

- - - Eklendi - - -

yanlış anlama da kulaklıklar çakma i beats kulaklık gibi :ehe

zaten ses kalitesinin kötü olduğu söyleniyor ben babamdan s2'nin kulaklığını arakladım kullanmıyor zaten o onu kullanırım ama ben baya bi geç alacağım galiba tatil diye doğru düzgün harçlık alamıyorum :)

Video acemice oldu evet fakat bilgi vermek açısından yeterli :)

Yorumu sileyim ordan hemen :D

Kulaklıkla Hızlı ve Öfkeli 6'yı izledim telefondan kulaklık kaliteli desek yeridir Creative Ep630'a yakın bir performansı var bence

Ayrıca telefonu dandik çin malı tabletlerle karşılaştırmak saçma olur cihaz gerçekten kaliteli ben s2 de s3 de kullandım yakın arkadaşlarımda var açıkçası ikisinden de eksiği yok fazlası var diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye

Video acemice oldu evet fakat bilgi vermek açısından yeterli :)

Yorumu sileyim ordan hemen :D

Kulaklıkla Hızlı ve Öfkeli 6'yı izledim telefondan kulaklık kaliteli desek yeridir Creative Ep630'a yakın bir performansı var bence

Ayrıca telefonu dandik çin malı tabletlerle karşılaştırmak saçma olur cihaz gerçekten kaliteli ben s2 de s3 de kullandım yakın arkadaşlarımda var açıkçası ikisinden de eksiği yok fazlası var diyebilirim

en başta uygulamaları hafıza kartına taşıyabilme özgürlüğü var diyelim :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye

o değilde gerçekten alasım geldi babamın da note 3 sözü var ama oda kurban bayramından sonra gelecek işte o süre zarfında kullanmalık alsam mı bilemedim yani alırım sonra satarım belkide satmam yedek telefon olarak durur :)

OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi

o değilde gerçekten alasım geldi babamın da note 3 sözü var ama oda kurban bayramından sonra gelecek işte o süre zarfında kullanmalık alsam mı bilemedim yani alırım sonra satarım belkide satmam yedek telefon olarak durur :)

Bana kalırsa sana s3ü aratmaz ona göre düşün

EmReRoĞlU

Üye
Telefonda gördüğün sıkıntıları yazar mısın mesela jarzdayken çok ısınması gibi şeyler ama o her telefonda oluyor :D hem jarz hem wifi hem de nfs most wanted olunca hayli hayliyle :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Telefonda gördüğün sıkıntıları yazar mısın mesela jarzdayken çok ısınması gibi şeyler ama o her telefonda oluyor :D hem jarz hem wifi hem de nfs most wanted olunca hayli hayliyle :)
emin ol eğer başka android telefonda bu dediklerini yaptıysan bir de discovery kullanarak yap discovery buz gibi gelecektir cihazın en büyük artılarından bir tanesi hiç ısınmıyor :)

EmReRoĞlU

Üye

emin ol eğer başka android telefonda bu dediklerini yaptıysan bir de discovery kullanarak yap discovery buz gibi gelecektir cihazın en büyük artılarından bir tanesi hiç ısınmıyor :)
Şuna hiç ısınmıyor deme :) nese telefonda bir eksik gördün mü flashı sesi falan kötü diyorlar ama gayet iyi bence

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Şuna hiç ısınmıyor deme :) nese telefonda bir eksik gördün mü flashı sesi falan kötü diyorlar ama gayet iyi bence
diğer telefonlara bakarsak hiç ısınmıyor denebilir. ben s3 htc one x maxiplus 5 vs çok telefon denedim ve discovery buz gibi geldi bana :)

Üst Alt