GNCTRKCLL ücretsiz 30 sms şansı ters köşe oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
ilk penaltıyı kaçırınca 1-0 öne geçtim ve cevap vermedi bir daha :)

Scourge

Scourge

Üye
    Konu Sahibi
ilk penaltıyı kaçırınca 1-0 öne geçtim ve cevap vermedi bir daha :)
Bende bi kere şöyle bir sorun oldu şut sol yazdım gönderdim sonra bi mesaj geldi uzun süre cevap vermediğiniz için kaybettiniz Sabagh uyandığımda tele baktım üzgünüm golü yediniz dedi AH Turkcell AH

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bende bi kere şöyle bir sorun oldu şut sol yazdım gönderdim sonra bi mesaj geldi uzun süre cevap vermediğiniz için kaybettiniz Sabagh uyandığımda tele baktım üzgünüm golü yediniz dedi AH Turkcell AH

evet dün aynı sorun oldu mesajlar takılıyor , gıcık ediyor..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bugün yine kazandım :)

murat.122a

murat.122a

Üye
kazanan arkadaslar biraz tüyo verirmisiniz yardım nasıl kazanıyorsunuz püf toktaları ne

ka_za

ka_za

Üye
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kazanan arkadaslar biraz tüyo verirmisiniz yardım nasıl kazanıyorsunuz püf toktaları ne

2 kere oynadım hep ortaya çektim gol oldu hep sağı solu tuttum kurtardığım çok oldu tavsiyem ortaya vur köşeleri tut :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
her zaman bi yeri tut 5 gol yemektense bi gol kurtar vuruşta serbestsin :)

haşim

Üye
bizden turnuva lara ilgilenen varmı ben geçende baktım listeye 1 cinin. Puanı 10 benim kıde 7 şimdi erkenden yüklenir sem oda oynamaya başlar neyse saat akşam 11 abi bi yüklemeye başladım her oyunda birinciyle aramda şu kadar kaldı falan diye mesaj geliyor 1 saat içinde 30 şuan fark attı artı bende oynadığim halde bu normal mi bizden forma alan var mi?

larten123

larten123

Üye
Oynuyorum cevap vermiyor kazanıyorum :kop2:

murat.122a

murat.122a

Üye
teşekürler bilgi için

ka_za

ka_za

Üye

2 kere oynadım hep ortaya çektim gol oldu hep sağı solu tuttum kurtardığım çok oldu tavsiyem ortaya vur köşeleri tut :D

1 kere oynadım 5 penaltıdan 3 orta 1 sağ 1 sol hicbiri gol olmadı :D

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
bizden turnuva lara ilgilenen varmı ben geçende baktım listeye 1 cinin. Puanı 10 benim kıde 7 şimdi erkenden yüklenir sem oda oynamaya başlar neyse saat akşam 11 abi bi yüklemeye başladım her oyunda birinciyle aramda şu kadar kaldı falan diye mesaj geliyor 1 saat içinde 30 şuan fark attı artı bende oynadığim halde bu normal mi bizden forma alan var mi?

1 puan varken dün 25 puan a çıktı bence bu puanlama yanlış , 2.oyun 3.oyun oynasınlar forma hırsıyla yapılan bir teşviktir.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
benim 12 puan var

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
bugün annemin hattından yaptım 26 dedi kendiminkinde 25 dedi , ben zannetmiyorum doğruluk payını , ben alırım sms i çekerim tanıdıklarıma gerisi boş..gün içinde belki 10-20kere ücretli oynayan vardır sırf forma için..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Kaybettim :zzz:

murat.122a

murat.122a

Üye
herkese basarılar

Üst Alt