hangi dövüş tekniğini seçmeliyim

Sponsorlu Bağlantılar

yaşıma göre hangi spor dalı olur?(yaşım 22 boyum 167)

• Kullanılan toplam oy
    14
Darqos

Darqos

Üye
Tekvando dostum ;)

• Beğen
Tepkiler: executioner92

Jus7ice

Jus7ice

Üye
hortculuk olacak ama hangisini seçtin çok merak ediyorum açıkçası

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
hortculuk olacak ama hangisini seçtin çok merak ediyorum açıkçası
yapacak bişey yok hortculuğada ankarada bir yer bulamadım ki hem bu sene inşAllah üniv. 3 olacağım tez yazmam gerekiyor uğraşacağımı sanmıyorum

Jus7ice

Jus7ice

Üye
kolay gelsin
daha sağlam dövüş sporlarıda varda tekvando kickboks karate gibilerinde bieyerinin kırılma ihtimali azdır :) ama önce fiziğini düzeltsen daha iyi olur :)
Karateyi tanımamışın

Bülent872

Bülent872

Üye
Tabikide Kyokushin Karate hocası iyi kötü deme gördüğün gibi başla eğer bulamazsan Shotokan Karate derim.

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice
Jus7ice

Jus7ice

Üye
karate kötü birşey olsaydı hava harp okullarında eğitimini vermezlerdi zaten

Bülent872

Bülent872

Üye
karate kötü birşey olsaydı hava harp okullarında eğitimini vermezlerdi zaten

Ben 6 senedir Karate ile uğraşıyorum bunun yanında eksradan muayThai ninjutsu wing-sung ve tekvando yaptım.
Karateyi yakın zamanda bırakmak zorunda kaldım diğerlerinede çok gitmedim aralarında en iyi eğitim gördüğüm Karateydim şimdi ise Taekwondo ya devam ediyorum.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ben şu an siyah kemerim ilk dan ı almak için bekliyorum

kralberk13

kralberk13

Üye
konu hort olcak ama bende öneride bulunmak istiyorum ve bilgimi önerimi sunmak istiyorum

ben 1 sene tekwando yaptım gerçekten güzel bir spor dalıydı devam etçektim fakat hocamız askere gitti başka hoca geldi oda fazla bir bilgi veremediği için bırakmıştım çok oldu bu ondan sonra 3 yıl Aikido yaptım Aikido sokak dövüşü ve en ufak bir teknik kırılmaya sakatlanmaya hatta ölüme kadar gide biliyor.Kurucusu O'Ssensei Morihei Ueshiba müsabakayı yasaklamıştır.
Daha fazla bilgi için bu konuya baka bilirsin AİKİDO EN İYİ SPORLARDAN BİRİ - MaxiCep kendi konum ve kendi branşımdır
Saygılarımla

Bülent872

Bülent872

Üye
konu hort olcak ama bende öneride bulunmak istiyorum ve bilgimi önerimi sunmak istiyorum

ben 1 sene tekwando yaptım gerçekten güzel bir spor dalıydı devam etçektim fakat hocamız askere gitti başka hoca geldi oda fazla bir bilgi veremediği için bırakmıştım çok oldu bu ondan sonra 3 yıl Aikido yaptım Aikido sokak dövüşü ve en ufak bir teknik kırılmaya sakatlanmaya hatta ölüme kadar gide biliyor.Kurucusu O'Ssensei Morihei Ueshiba müsabakayı yasaklamıştır.
Daha fazla bilgi için bu konuya baka bilirsin AİKİDO EN İYİ SPORLARDAN BİRİ - MaxiCep kendi konum ve kendi branşımdır
Saygılarımla
Japon sanatlarının hepsinde iş var lakin Kyokushinin yerinini tutamaz :)

• Beğen
punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi

Saygılarımla
teşekkür ederim

kralberk13

kralberk13

Üye
@Bülent872 saygı duymalısın dostum
@executioner92 :rica:

• Beğen