Sailfish Üzerinde Çalışan Bazı Android Telefonlar ve Otherhalflar

Sponsorlu Bağlantılar

MaxWheel

MaxWheel

Üye
uygulama mağazası oarak evet :)
Kaliteli OS a sahip olmak ve popüler bir OS çok ayrı şeyler yani çok uygulama bulunduran,iyi reklam yapılmış ve dünya çapında satış yapan bir OS popülerdir.Ama kaliteli olmak zorunda değildir çünkü dünyada bu işlerden anlayan sayısı anlamayanlara göre çok azdır.En bariz örnek:Meego bir çok kesim tarfından kabul görmüş ve eksileri diğerlerine oranla çok daha az olan bir OS tur.Android ise populer dir.
Benim iyi-kotu karşılaştırmam tamamem OS a dayalıdıro yuzden oyle yazdım yoksa android uygulamalarını açmayınca pek populer olamayacağını biz bile farkındayız.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Tamamda sana ters çıkan olmadıkı :) mesela ben meego yu androide tercih ederim ama uygulama desteği olmadığı için n9 almadım

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kaliteli OS a sahip olmak ve popüler bir OS çok ayrı şeyler yani çok uygulama bulunduran,iyi reklam yapılmış ve dünya çapında satış yapan bir OS popülerdir.Ama kaliteli olmak zorunda değildir çünkü dünyada bu işlerden anlayan sayısı anlamayanlara göre çok azdır.En bariz örnek:Meego bir çok kesim tarfından kabul görmüş ve eksileri diğerlerine oranla çok daha az olan bir OS tur.Android ise populer dir.
Benim iyi-kotu karşılaştırmam tamamem OS a dayalıdıro yuzden oyle yazdım yoksa android uygulamalarını açmayınca pek populer olamayacağını biz bile farkındayız.
kesinlikle yerinde bir acıklama ;)
ilerde android destegi sadece portlara dayalı olacak yani Sailfish OS yazarları oyun ve uygulama acısından zengin bir menüye sahip olana kadar
amacları bu cihazı alan kişilerin istedigi app ile yokluk cekmemesi icin di ;)
yoksa android'i kimse böyle bir sistemde görmek istemez
ben halen bu duruma cok karşıyım

PARS BİLİŞİM

PARS BİLİŞİM

Üye
bu MTK işlemcilerde akibet ne durumdadır?

Üst Alt