TowelRoot Bilgisayarsız Root Yapma Programı [v3]

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Discovery 2 de olurmu 4.4.2

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 2 de olurmu 4.4.2

Discovery 2'de çalışıp çalışmadığını bilmiyorum benim Elite'de ve arkadaşın Discovery'sinde başarısız oldu deneyin isterseniz, rootlanan cihaz sayısı az ama bildiğim kadarıyla Nexus 5 , Galaxy S5 ve G3 en stabil şekilde rootlanıyor. :tebessüm:

mehmettech

mehmettech

Üye
GM E tab 4 (mebin verdiği) ü var kardeşimin onda yararmı denemedim bişi misi olur diye :-)

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Allah razı olsun, sonunda Android'i rahat bir şekilde kullanabileceğim.

• Beğen
Tepkiler: Preloader
Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
GM E tab 4 (mebin verdiği) ü var kardeşimin onda yararmı denemedim bişi misi olur diye :-)

Valla bilmiyorum ki denemek lazım, sorun çıkmasın bi de okul idaresi falan uğraştırır insanı :) karar sizin tabi ama :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
LG L70 söylenenleri yaptım olmadı
d320tr

fatih.11111.

Üye
Kardes virus goruyo kuramadim

nokia 603

Üye
hocam huawei g7 de çalışır mı

seytanazapta666

Üye
gm discovery 2 de ise yaramadi tikliyorum ole kaliyor hic bir sey yapmiyor bu telefonu nasil root edecem ben ya vilenbyapan varsa yardimci olursa sewinirim valla

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
LG L70 söylenenleri yaptım olmadı
d320tr

Çalışmamasına üzüldüm gss_adnan nickli üyeyle iletişime geçebilirsiniz, aynı cihazla olumlu sonuç almış belki bir faydası olabilir. :tebessüm:
gm discovery 2 de ise yaramadi tikliyorum ole kaliyor hic bir sey yapmiyor bu telefonu nasil root edecem ben ya vilenbyapan varsa yardimci olursa sewinirim valla

Farklı programlar deneyebilirsiniz root işlemini mobil cihaz üzerinden yapmak yerine bilgisayar üzerinden yapmak daha olumlu sonuçlar verecektir bildiğim kadarıyla bu program stabil olarak Nexus 5 (KK) , G3 ve S5'te çalışıyor, denemek size kalmış tabi başka cihazları da rootladığına dair kanıtlar var fakat her cihaz için desteği bulunan bir program değil maalesef.
hocam huawei g7 de çalışır mı
Bilgim yok, denemeden bilemeyiz maalesef bu konuda yardımcı olamayacağım.

mesut1979

Üye
slm, sadece bilgi amacli yaziyorum bu mesaji htc one m7 ve m8 i olan arkadaslar ne towelroot nede kingo root programlari ise yariyor rootlamak istiyorsaniz telefonu ilk önce bootloader kilidini acmaniz lazim yoksa hic bir uygulama ile rootlayamiyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: mehmettech ve Preloader

nokia 603

Üye
hocam pc olmayanlar icin lazim yoksa akrabalarda yapacgim bilmiyorlar tabi hemen bilgisayar bozulur falan anlat anlatabiliyorsan

BaLKeSLi1986

Üye
S3 olmadı hocam

• Beğen
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Beyler Sergen zaten eklemiş konuya ama görmeyenler için Verizon Galaxy S3 te de oluyor.Yapamayanlar için yardimci olabilirim...

• Beğen
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Beyler Sergen zaten eklemiş konuya ama görmeyenler için Verizon Galaxy S3 te de oluyor.Yapamayanlar için yardimci olabilirim...

BaLKeSLi1986

Üye
Bahaddin ne yaptiysam olmuyo bilgisayar olmadan hatta birinde tel kapandi acilmadi
Ayni islemleri yaptiğimda This phone isn't currently supported hatasi aliyorum yardimci olabilirmisin bahaddin kardesim

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Note 3 NEO SM n7505 oluyormu varmi deneyen arkadaslar

Üst Alt