Lumia 920 ile Uzun Yol Deneyimi~

Sponsorlu Bağlantılar

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
ben istanbuldan ankaraya otobüste giderken otobüsün neti kesildi istanbul dışına çıkınca laptopu açtım Lumia 920 ile internetimi paylaştım aldım abi 3g ye tam 45 dakka Need For Speed World Oynadım ( Online Oyundur kendileri ) ne kopma ne donma nede lag olmadı telefonda ısınma olayı her markada ciddi olarak görünüyor ama hatırlatalım htc , iphone , samsung son sistem telefonları Patlama haberleri sıkca geldi duymuşsunuzdur ben daha hiçbir nokia telefonun bataryasının yada telefonunun patladığını ne gördüm nede duydum. arkadaş az bile anlatmış oyunlarda hafif ısınma oluyor zaten ben pek oyun oynamıyorum video ve fotoğraf çekimine gelince nikon d serisi 1500 ve 2500 tl lik kameralara taş çıkartıyor onuda herkez biliyor video çekimi netlemesi muhteşem gece fotoğraf çekmek dert değil hatta lumia reklamı vardı araba geçsinde gece ışıktan yararlanıp resim çekelim gibisinden dalga geçiyordu samsung ve iptone ile :) benden tavsiye şarj bitmeden takmayın iyi performans için ve tasarruf modunu açın kullanmıyorsanız konumlama xbox bağlantısı gibi şeyleri kapatın bazı ince ayarları var interneti 2g yani edg ile kulanın dip not : 3g de aşırı ısınma olur fazla kullanımda bilenler bilir. ve şarjı 3g emiyor ben tavsiye etmem ben özel bir kaç ayar yaptım

Telefon edg ile nete 7x24 saat bağlı hiç internetten çıkmam evde otomatik wifiye dışarı çıktığımda edg ye iş yerinde wifiye ve 7x24 diyorum bakın hep nette onlineyim bolca foto çekerim ( skydiriveyede yüklüyor açık ) harita ve mapı çok kullanırım oyun pek sevmem maillerim vardır şu anda açık toplam 16 adet mail rss wigetlerim var haber sitelerinden 30 dakkada bir falan haber çeker okurum sonra video falan sık kullanırım ve buna rağmen şarjım 2 gün gidiyor ayrıca benden size tazsiye interneti wifi ile kullanın bağzı ince ayarları var yapın inanmayan denesin 4 gün rahat şarjı gidiyor ben müzikte bolca dinlerim evimde kablosuz müzik sistemime bağlı çift katmanlı 2 adet 5+1 sistem bunlara bağlı 6 adet 1000 wat hop yine ona bağlı 6 adet 500 wat hop toplamda 8 tane falanda 100 wat falan küçük hop var onunla müzik dinlerim genelde yinede rahat çok kullandığım zamanlarda 2 gün gidiyor kısa öz ben 1 yılı geçti memnunmuyum? evet 1650 tl helalı hoş olsun ne kasılma ne donma ne resetleme hiç bi derdi yok 200 den fazla düşürdüm 15 20 metreden demir merdivenlerden çarpa çarpa dahi düştü koruma falanda yok telefonda daha Çiziğin Ç si yok valla benimki böyle biladerimde 820 aldı oda çok memnun.. şahsen sony xperi p kullanan ve s3 kullanan biriydim onlar beni hayal kırıklığına uğrattı bende lm 920 aldım taş gibi sıkıntı yok :)

evdeki kablosuz ses sistemide lumia ya bağlı di mi hocam :D şarj konusuna gelince wifi açık, internet bağlantısı açık skydrive yükleme açık nasıl 2 gün gidebiliyo buna biraz şaşırdım

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
ben istanbuldan ankaraya otobüste giderken otobüsün neti kesildi istanbul dışına çıkınca laptopu açtım Lumia 920 ile internetimi paylaştım aldım abi 3g ye tam 45 dakka Need For Speed World Oynadım ( Online Oyundur kendileri ) ne kopma ne donma nede lag olmadı telefonda ısınma olayı her markada ciddi olarak görünüyor ama hatırlatalım htc , iphone , samsung son sistem telefonları Patlama haberleri sıkca geldi duymuşsunuzdur
Need for speed World bende oynadım Biliyorum oyunu.Yani benim takıldığım nokta şu önceden x6 varken laptopa bağlıyordum internet sayfasını 2 dakikada açıyordu(normalde bilirsiniz 10 saniye filan) Lumiadan hiç denemedim o yüzden şaşırıyorum dediklerinize :D

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Isınma olayı var evet oyun oynarken özellikle ısınıyo telefonun arka kısmı ama hiçbir zararı yok ısındı diye donma problemi yok sadece ısınıyo onun dışında mükemmel. ısınmayı kafana takma zamanla elin alışır :)
desene kışın çok işe yarayacak her türlü lumia ya :kop:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Çekimlerde flash kullanıyo musun yoksa otomatik modda mı herşey ?

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
Çekimlerde flash kullanıyo musun yoksa otomatik modda mı herşey ?

kusura bakma geç gördüm. Flaş kesinlikle kullanmıyorum. Yakın çekimlerde yakın çekim modunu kullanıyorum. gündüz ise arka ışık modunu kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Dejavuex
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
520 kullanıyorum ben bendede aynı flaş olmaması büyük hüsran oluyor ama ses kalitesi harika hem müzik dinleyip hemde wifi baglanıp yaklaşık 6-7 saat aralıksız dayanıyor NOKİA :good:Ancak 625 düşünüyorum :D

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
520 kullanıyorum ben bendede aynı flaş olmaması büyük hüsran oluyor ama ses kalitesi harika hem müzik dinleyip hemde wifi baglanıp yaklaşık 6-7 saat aralıksız dayanıyor NOKİA :good:Ancak 625 düşünüyorum :D

dahaiyi performans için yeni serileri bekleyin hocam 1520 gibi :D

technocu1

Üye
Yaa ben lumia 925 i nokialar içerisinde en iyi tasarıma sahip olduğunu zannediyordum. Sırf bu yüzden 925 aldım. Bugün mediamarkda lumia 920 i gördüm. Kırmızı polikarbon kasa aşık oldum. Bir telefon bu kadar güzel olabilir mi. Meğersem 925 ten çok daha güzelmiş. 925 i almış olduk artık. Eğer lumia 930 aynı aynı polikarbon kasadan yapılırsa satar onu alırım. Lumia 920 kırmızı harika.

My-sQLL

My-sQLL

Üye
    Konu Sahibi
Yaa ben lumia 925 i nokialar içerisinde en iyi tasarıma sahip olduğunu zannediyordum. Sırf bu yüzden 925 aldım. Bugün mediamarkda lumia 920 i gördüm. Kırmızı polikarbon kasa aşık oldum. Bir telefon bu kadar güzel olabilir mi. Meğersem 925 ten çok daha güzelmiş. 925 i almış olduk artık. Eğer lumia 930 aynı aynı polikarbon kasadan yapılırsa satar onu alırım. Lumia 920 kırmızı harika.

kırmızısına hiç debk gelmedim kasatı değiştiricem ama kırmızı sarı arasında kaldım mavi kasa bulamasım kırmızı da kız işi gibi geldi açıkcası siz ne dersinşz :D

technocu1

Üye
Alakası yok hocam kırmızı Ferrari rengi. Harika güzel telefon.

umitarig

umitarig

Üye
:10numara:920 candır

• Beğen
Tepkiler: ON9
ON9

ON9

Üye
@Aybin.Kilic W10 sızıntı yok ki millet ne yapacağını şaşırdı
Bir mesaj daha yazayım da konu hortlasın bariii ;)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Üst Alt