RM-559 V40 Symbian Anna V7.5 TÜRKÇE -[SORUNSUZ]-

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Anna V7.5' i daha önce aramışmıydınız?

• Evet duymuştum

Kullanılan: 1 16.7%
  • Evet, bir çok kez aradım.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır haberim yok

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .
dj_onur

dj_onur

Üye
ofw ye devam o zaman :)

----------Eklendi @ 21:40:43 ---------- Yazıldı @ 21:37:43 ----------

en fazla kaç günü gören var şarj da

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
undercontr

undercontr

Üye
Kardeş Temayı aradım şimdi bilgisayarda bulamadım bulunca konuyu günceller temayı da eklerim :)

eywallah..

emirberkcelik

emirberkcelik

Üye
arkadaşlar size tavsiyem teli bu yazılımla flashlamayın inanılmaz sorunlar var arkadaşın emeğine sağlık ama pc den bile sildim cfw yi çok sorunlu size tavsiyem

undercontr

undercontr

Üye
arkadaşlar size tavsiyem teli bu yazılımla flashlamayın inanılmaz sorunlar var arkadaşın emeğine sağlık ama pc den bile sildim cfw yi çok sorunlu size tavsiyem

walla ben bi sıkıntı görmedim. telefonun modeli ile alakalı bi sıkıntı olabilr belki. donanımsal falan.

tema için saol kardeş

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
walla ben bi sıkıntı görmedim. telefonun modeli ile alakalı bi sıkıntı olabilr belki. donanımsal falan.

tema için saol kardeş

Sende sağol kardeş

Kardeş yukarıda arkadaşın dediği gibi hertürlü sorun olabilir. Yazılımı ben suan kullanıyorum sorunlu olsa zaten paylaşmazdım. İstemeyen güvenmeyen flashlamasın zaten. Artı söyle acı bir gerçek daha var ki 57 kez indirilmişti en son baktığımda fakat burada sadece sorun olanlar var sanırsam diğerleri acaba indirip ne yaptılar? neden yorumlarını saklıyorlar.
Sorun varsa da söyleyin beğendiysenizde bizde genel bir değerlendirme yapalım yani. o kadar indiren var ken burada problem bildiren az olunca kimsenin yapacak birşeyi yok.

• Beğen
Tepkiler: haltbar1528
haltbar1528

haltbar1528

Üye
abiler jafladım ve yukledım ilk defa yaptım böyle bişeyi .

Yalnız;

gtn_debug_failed_at_startup

diye sureklı hata verıyo bende menuden cıkışa basıyorum böyle yazı cıkıo .anamenuye dönmek ıcın kırmızı tuşa basıyorum bu yazı cıkıyor .sonra sadece saati batarya ve sinyal yerı görunuyor. :( jaflarken acaba done falan dedi telefon açıldı bende o sıra jaf proğramını kaapattım telefon açıldı yuklendı dıye bundanmı kaynaklandı sorun ?

haltbar1528

haltbar1528

Üye
MİLLET KURDUM ŞUANDA TADINDAN YENMEZ BİÇİMDE OLDU TELEFON ... :)

BUGNE KADAR TELE MUZIK VE RESIM HARICI HİÇ BİŞEY YAPMAMISTIM BUNU YAPMAK 2 GUNUMU ALDI AMA DEĞDİ VALLAHİ :)

undercontr VE ulumemo81 İKİNİZEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM KARDESLER ... aLLAH RAZI OLSUN NEDİYİM ... :) TELEFONUN RESIMDEKI GIBI OLACAGINI TAHMIN EDEMEZDIM (:

covar

covar

Üye
valla x6 cılar sevinsin ben olsam kesinlikle kurardım cok güzel cünkü

haltbar1528

haltbar1528

Üye
telefonda tek bi sorun var oda varsın olsun ilk başta mesaj yazamıyordum herhangı bır yazı hiç yazamıyodum sevıncım yarım kaldı bian sonra aklıma geldı hard format attım sımdı telefon sorunsuz beyler mukemmel oldu :)

tek bi hata var galıba onuda ılerleyen gunlerde duzeltırım duzeltırsemde paylaşırım burada TELEFON YÖNETIMINE GIRINCE DİREK menuye atıyor . zaten telefon yönetımınıde hiç kullanmıyosun bu telefonda :) şimdi bu temada guzel oldu :) yüklemekte zorluk çeken olursa şu videoya bi göz atsın ben çok faydaalandım

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
MİLLET KURDUM ŞUANDA TADINDAN YENMEZ BİÇİMDE OLDU TELEFON ... :)

BUGNE KADAR TELE MUZIK VE RESIM HARICI HİÇ BİŞEY YAPMAMISTIM BUNU YAPMAK 2 GUNUMU ALDI AMA DEĞDİ VALLAHİ :)

undercontr VE ulumemo81 İKİNİZEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERIM KARDESLER ... aLLAH RAZI OLSUN NEDİYİM ... :) TELEFONUN RESIMDEKI GIBI OLACAGINI TAHMIN EDEMEZDIM (:

Allah senden de razı olsun kardeş beğenmene, memnun kalmana, ve bunu burda paylaşmana cok sevindim. Keşke herkez senin gibi olsa :)

----------Eklendi @ 13:31:44 ---------- Yazıldı @ 13:16:56 ----------

telefonda tek bi sorun var oda varsın olsun ilk başta mesaj yazamıyordum herhangı bır yazı hiç yazamıyodum sevıncım yarım kaldı bian sonra aklıma geldı hard format attım sımdı telefon sorunsuz beyler mukemmel oldu :)

tek bi hata var galıba onuda ılerleyen gunlerde duzeltırım duzeltırsemde paylaşırım burada TELEFON YÖNETIMINE GIRINCE DİREK menuye atıyor . zaten telefon yönetımınıde hiç kullanmıyosun bu telefonda :) şimdi bu temada guzel oldu :) yüklemekte zorluk çeken olursa şu videoya bi göz atsın ben çok faydaalandım

Kardeş teşekkürler =) Videonun yeni deneyenlere faydası olacaktır.

Sorun olan arkadaşlar sizler de telefonu hard fotmatlayıp tekrar deneyin sizde de işe yarayabilir.

• Beğen
Tepkiler: yasin14065
undercontr

undercontr

Üye

cfw güncelleme desteklemediği için telefon yönetiminden direk menüye atar seni onu ayarlamışilar. ayrıca memnun kalmana sevindim. en başta aldığın hata flashlamadan önce hard format atmadığın içindir. sistem ile bağlantılı dosya olmadığı zaman başlangıc hatası verebiliyo. ayrıca memnun kalmana çok sevindim. gerçekten çok güzel bi cfw symbian anna olmasından değil de kullanışlı ve hızlı olmasından dolayı kullanılıyor. ayrıca herkes çok dikkat etsin. X6 nın 2 farklı türü var. RM-551 ve RM-559. cfw yi yükleyemeyenlerin problemi bu da olabilr araştırın! bu arada kardeş allah senden de razı olsun. ulumemonun olmasaydı türkçe de olmicaktı. sanada burdan teşekkürlerimi iletiyorm uLuMeMo :D

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
cfw güncelleme desteklemediği için telefon yönetiminden direk menüye atar seni onu ayarlamışilar. ayrıca memnun kalmana sevindim. en başta aldığın hata flashlamadan önce hard format atmadığın içindir. sistem ile bağlantılı dosya olmadığı zaman başlangıc hatası verebiliyo. ayrıca memnun kalmana çok sevindim. gerçekten çok güzel bi cfw symbian anna olmasından değil de kullanışlı ve hızlı olmasından dolayı kullanılıyor. ayrıca herkes çok dikkat etsin. X6 nın 2 farklı türü var. RM-551 ve RM-559. cfw yi yükleyemeyenlerin problemi bu da olabilr araştırın! bu arada kardeş allah senden de razı olsun. ulumemonun olmasaydı türkçe de olmicaktı. sanada burdan teşekkürlerimi iletiyorm uLuMeMo :D

Sağol kardeş =) Konuda bağıra bağıra RM-559 yazıyor 551 olup da yükleyen varsa sorunlu demesin zaten versiyon da önemli v40.0.002 için daha yeni sürüm yok zaten ama önceki sürümden olanlarda önce versiyon yükseltip sonrasında denesinler her ihtimale karşı.

ibrdd

Üye
olumlu olumsuz birçok şey yazılmış denemeden göremeyeceğiz sanırım:)

----------Eklendi @ 14:48:16 ---------- Yazıldı @ 14:46:49 ----------

Hiç alakasız ama usb kablom yurtta kaldı gidip bir tane almam lazım hep de beşe satıyorlar burada ne güzel Ankara'da bir iki liraydı:d

HakaN-06

HakaN-06

Üye
olumlu olumsuz birçok şey yazılmış denemeden göremeyeceğiz sanırım:)

----------Eklendi @ 14:48:16 ---------- Yazıldı @ 14:46:49 ----------

Hiç alakasız ama usb kablom yurtta kaldı gidip bir tane almam lazım hep de beşe satıyorlar burada ne güzel Ankara'da bir iki liraydı:d

ankarada 2 liraya nerde usb kablosu var alıyım 15 20 tane :hmmm

undercontr

undercontr

Üye
ankarada 2 liraya nerde usb kablosu var alıyım 15 20 tane :hmmm

Alın 2 liraya usb leri.. Cfw yarıda kaldığında görürrüm sizi :D DEAD PHONE.. :D

----------Eklendi @ 22:01:36 ---------- Yazıldı @ 21:52:01 ----------

X6 nıın promod belle edit cfw si forumda paylaşlmıo heralde. paylaşsak mı ya

haltbar1528

haltbar1528

Üye
valla şuan size symbıan belle ile sesleniyorum :) mükemmel oldu yalnız millet yükledikten sonra dikkat edin telefondan ayrı kalamıyorsunuz. :) bunun nazarı değiyor yav dün gece telle tuvalete girdim oynuyordum daha :) suya düşürdüm :( hattı okumuyo , bide şarj olmuyo. Ekrandada ufak tefek kaymalar oluştu. Diyecegim o ki bu belle ile yatağa girersiniz :) yükledikten sonra su olmayan bi yerde kurcalayin telefondan olabilirsiniz benim gibi. :) gülımmi ağlım mi bilmiyorm.

undercontr

undercontr

Üye
valla şuan size symbıan belle ile sesleniyorum :) mükemmel oldu yalnız millet yükledikten sonra dikkat edin telefondan ayrı kalamıyorsunuz. :) bunun nazarı değiyor yav dün gece telle tuvalete girdim oynuyordum daha :) suya düşürdüm :( hattı okumuyo , bide şarj olmuyo. Ekrandada ufak tefek kaymalar oluştu. Diyecegim o ki bu belle ile yatağa girersiniz :) yükledikten sonra su olmayan bi yerde kurcalayin telefondan olabilirsiniz benim gibi. :) gülımmi ağlım mi bilmiyorm.

daha ne cfwler var :)

ddsrhtdd

Üye
cfw iyi ama telefon yöneticisine girememe sorunu gayet büyük bir sorun bana göre.onun çözümü yokmudur arkadaşlar?

Üst Alt