RM-559 V40 Symbian Anna V7.5 TÜRKÇE -[SORUNSUZ]-

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Anna V7.5' i daha önce aramışmıydınız?

• Evet duymuştum

Kullanılan: 1 16.7%
  • Evet, bir çok kez aradım.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır haberim yok

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Roxx

Üye
bi deneyim nasılmış acaba

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hala denemelerde bulunuyorum telefon yonetımıne gırılmıyordu ana menuye atıyordu orıjınal x7 tema yuklersenız telefon yonetımınde sorun kalmıyor.orıjınal x7 tema ıle bazı duzgun olmayan ıkonlarda tam olması gerektıgı gıbı yuvarlak seklınde gorunur oluyor.Konuyu hazırlayan arkadasıma tesekkur ederım umarım yazdıklarım sorun yaratmıyordur.

Yazdıkların ben dahil diger arkadaşlarıda bilgilendirmek amaçlı neden sorun yaratsın ki :good: Yeni birşey bulmuş demek bazı sorunlar temadan kaynaklanıyormuş Sorun yaşayan arkadaşlar deneyebilirler teşekkürler :)

----------Eklendi @ 22:27:41 ---------- Yazıldı @ 22:25:29 ----------

yukledim telefon dilini türkçe secersem telefon ayarlarına giremiyorum ana menuye atıyor. ben bu sorunu telefon dilini ingilizce sectim düzeldi. sadece tek bir sorun var telefon adı x6 değil c6 oldu başka sorun yok. ha bir de bir sorum olacak telefon hafızası 300 mb bunu artırılabilmemiz mümkün mü acaba?

telefon hafızası donanımsal bir özellik bunu nasıl arttırabiliriz ki ?

• Beğen
Tepkiler: sherpasherpa
sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Tesekkur ederım telefon yonetımı bolumunu acan ıkı orıjınal tema bulabıldım.Bır tanesı orıjınal x7 tema ve meego n9 tema.dıger denedıgım temalarda baglantılara tıkladıgımda ıcerı ıkı yada uc tıklamada gırebılıyordum ana menuye atıyordu telefon yonetımı hıc gırmıyordu.Bu ıkı tema ıle sorunsuz calısıyor cfw nın hıcbıyerınde eksık kalmıyor bu ıkı temayı yukleyınce.ovı maps calısmıyor bu cok normal ama ısteyen varsa formda cfw ler ıcın ovı maps var bunu cfw ıcıne yerlestırerek onuda calıstırabılır.Ben cfw yı begendım tavsıye ederım guzel hızlı ozellıkle foto galerı cok hızlı htc androıd ıle aynı hızda calısıyor.n97 Widgetlar eklenebılıyor.Tekrar tesekkurler elıne saglık.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 99957
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Eline, bileğine, emeğine sağlık üstadım :)

• Beğen

dj800

Üye
üstad ellerine sağlık kimsenin yapamadığını yaptın.Valla bu yazılımı dört gözle belemedim desem yalan olur.Aben yazılımı yazılımı yükledim ama her tuşa bastığımda qtn_debug_pe_failed_at_startup hatasını veriyo.Bu sende oldumu veya nasıl çözebiliriz bi bilgin varmı.

----------Eklendi @ 17:40:25 ---------- Yazıldı @ 17:35:19 ----------

tamam.HARD FORMAT atınca problem kalmadı :D

8bj34fr1opre

Üye
Öncelikle eline saglık kardeşim, bende cok anna lı cfw aradım ama tr bulamadım, sen cok güzel yapmışın tebrik ederim. yanlız benım bir sıkıntım var telefonda klavye yok, az önce bitirdim işlemimi. tema vs ile gidermeyi denicem sorunu inş düzelir. ana menüye atma hatası bende de var atrık arkadasın dedği gibi x7 tema atarım.

8bj34fr1opre

Üye
Tekrar yükledim, sanırım oncekinde hata yaptım bu sefer sıkıntı yok, telefon remen evrim geçirdi :). ayrıca eskı halınden baya hızlandıı telefon. yapabilcek olan herkeze tevsiye ederim

• Beğen
Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Eline, bileğine, emeğine sağlık üstadım :)

Tesekkur ederım telefon yonetımı bolumunu acan ıkı orıjınal tema bulabıldım.Bır tanesı orıjınal x7 tema ve meego n9 tema.dıger denedıgım temalarda baglantılara tıkladıgımda ıcerı ıkı yada uc tıklamada gırebılıyordum ana menuye atıyordu telefon yonetımı hıc gırmıyordu.Bu ıkı tema ıle sorunsuz calısıyor cfw nın hıcbıyerınde eksık kalmıyor bu ıkı temayı yukleyınce.ovı maps calısmıyor bu cok normal ama ısteyen varsa formda cfw ler ıcın ovı maps var bunu cfw ıcıne yerlestırerek onuda calıstırabılır.Ben cfw yı begendım tavsıye ederım guzel hızlı ozellıkle foto galerı cok hızlı htc androıd ıle aynı hızda calısıyor.n97 Widgetlar eklenebılıyor.Tekrar tesekkurler elıne saglık.

üstad ellerine sağlık kimsenin yapamadığını yaptın.Valla bu yazılımı dört gözle belemedim desem yalan olur.Aben yazılımı yazılımı yükledim ama her tuşa bastığımda qtn_debug_pe_failed_at_startup hatasını veriyo.Bu sende oldumu veya nasıl çözebiliriz bi bilgin varmı.

----------Eklendi @ 17:40:25 ---------- Yazıldı @ 17:35:19 ----------

tamam.HARD FORMAT atınca problem kalmadı :D

Tekrar yükledim, sanırım oncekinde hata yaptım bu sefer sıkıntı yok, telefon remen evrim geçirdi :). ayrıca eskı halınden baya hızlandıı telefon. yapabilcek olan herkeze tevsiye ederim

Deneyip yorumlarını eksik etmeyen değerli arkadaşlarım bende size teşekkür ederim. hayırlı olsun telefonunuz :):good:

• Beğen

ozelayyildiz

Üye
benim işim olmamasına rağmen. gerçekten emeğini tebrik ediyorum. gerçekten çok vakit alan bir meşgale ve yorucu. tebrikler .

• Beğen
Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
benim işim olmamasına rağmen. gerçekten emeğini tebrik ediyorum. gerçekten çok vakit alan bir meşgale ve yorucu. tebrikler .

Teşekkürler 210 indirmeye karşılık burada yorumlarını benimle paylaşıp emeğime değer gösteren arkadaşlara.:tşk:

Diğer arkadaşlar indirip yüklemediler galiba :dry:

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Edebinle konuş. Sorunsuz kullanıyorum, kullananlar var. Begenenler var çıkıp burada artistlik yapma kimseye! Zorla mı yükledim telefonuna ben. Sen daha iyisini yap getir öyle konuş. Oturduğun yerden konuşmak, insanların emeklerine hakaret etmek kolay iş tabi

Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
Edebinle konuş. Sorunsuz kullanıyorum, kullananlar var. Begenenler var çıkıp burada artistlik yapma kimseye! Zorla mı yükledim telefonuna ben. Sen daha iyisini yap getir öyle konuş. Oturduğun yerden konuşmak, insanların emeklerine hakaret etmek kolay iş tabi

kardeş kusura bakma emeğine kesinlikle lafım yok bak altını çiziyorum emeğin kesinlikle lafım yok. onun için özür dilerim cfw ni telefonuma kurdum ancak nereye girsem sürekli menüye atıyordu 100 de 100 sorunsuz dedin yükledik öyle oluncada baya sinirlendim tekrar kusura bakma emeğine sağlık tekrar özür dilerim.:tşk::ağlarım:

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
16 Gündür kullanıyorum telefonumda menuye atan tek sey ovı maps o da zaten yazılımın ıcınde yok eger ıstenıyorsa flashlamadan once ıcıne atabılırsınız.Cfw %100 sorunsuz calısıyor kurmak ısteyen arkadaslar gonul rahatlıgıyla kurabılır.

• Beğen
Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
16 Gündür kullanıyorum telefonumda menuye atan tek sey ovı maps o da zaten yazılımın ıcınde yok eger ıstenıyorsa flashlamadan once ıcıne atabılırsınız.Cfw 0 sorunsuz calısıyor kurmak ısteyen arkadaslar gonul rahatlıgıyla kurabılır.

bağlantılara giriyorum oradan wi-fi seçicem her tıkladığımda menüye atıyordu temayı değişmek için giriyorum ayarlara bişiye tıklayınca tekarar menüye atıyordu

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Muhtemelen flaslarken bırsey oldu ıstersen bırdaha dene.

----------Eklendi @ 15:27:57 ---------- Yazıldı @ 15:25:27 ----------

Baglantılarda menuye atıyor ama atmaması ıcın orıjınal x7 temasını yuklemelısın yoksa baglantıya tıkladıgında 3 kez menuye atıyor sonra gırıyor.X7 veya meego atunı dıye gecıyor n9 teması var onu yukleyınce gorsel olarak dahada ıyı gorunyor.mesela ev ekranındakı muzık kısayolu renklı hale donuyor.Menuye atmayla ılgılı hıcbır sıkıntı kalmıyor telefon yonetımı tus kılıdı acma kapama falan hepsı calısıyor.

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çoğu insan hiç birşeyi okumadan sadece indirip kuruyo, sonra da sorunlu olduğu söyleyip küfürlü konuşmalar içine giriyorlar. Neyin ne olduğunu okumadan, yorumlarda cıkan sorunları çözümleri okuyup incelemeden gelip şikayette bulunmayın. O kadar emek harcayıp yazmışız, diğer arkadaşlar da yorumlarında yazmışlar, vakit ayırmışlar. Kurmadan önce sizde biraz vakit ayırıp okuyun. Birşey kaybetmez aksine kazanırsınız.

Bu arada teşekkürler sherpasherpa

• Beğen

lord181818

Üye
kardesim emegine saglık telefondan sogumustum yazılımı yükleyince telefon elimden düsmez oldu bide zahmet olmassa x7 teması linki verirsen sana minnettar olurum

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
konuda ki tema da görüntülerdeki gibi ve cfw ile sorunsuz çalışıyor onu da kullanabilirsiniz

lord181818

Üye
ovi maps sorununu halledebilirmiyiz ?

Üst Alt