RM-559 V40 Symbian Anna V7.5 TÜRKÇE -[SORUNSUZ]-

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Anna V7.5' i daha önce aramışmıydınız?

• Evet duymuştum

Kullanılan: 1 16.7%
  • Evet, bir çok kez aradım.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır haberim yok

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .
undercontr

undercontr

Üye
cfw iyi ama telefon yöneticisine girememe sorunu gayet büyük bir sorun bana göre.onun çözümü yokmudur arkadaşlar?

cfw nin anlamı custom firmware. editlenmiş yenidne yapılmş orjinal değil. telefon yönetimi de güncelleme yapabilmek için var. ojinal firmware olmadığı için güncellemeler cfw nin sistemini bozabilr. bunu düşünmüşler.

fatihptc

fatihptc

Üye
bunu biri 5250 içinde yapsın:oke:

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Alın 2 liraya usb leri.. Cfw yarıda kaldığında görürrüm sizi :D DEAD PHONE.. :D

----------Eklendi @ 22:01:36 ---------- Yazıldı @ 21:52:01 ----------

X6 nıın promod belle edit cfw si forumda paylaşlmıo heralde. paylaşsak mı ya

Yapan kişiden izin almadan paylaşım yapılmaz :)

dj_onur

dj_onur

Üye
hangi belle hangi tel

ibrdd

Üye
ankarada 2 liraya nerde usb kablosu var alıyım 15 20 tane :hmmm
Ulusun oralardan almıştım ama adamı kekledim bu kablo ne olcak bi lira bişey dedim o da ikiye vermişti:P

----------Eklendi @ 02:16:16 ---------- Yazıldı @ 02:13:57 ----------

Bu arada denedim bunu ve malesef memnun kalmadım promoddan önce kullandığım belle 1.3 ü kendim düzenledim fıstık gibi oldu tam istediğim gibi hem görsel hem hızlı:D

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
valla şuan size symbıan belle ile sesleniyorum :) mükemmel oldu yalnız millet yükledikten sonra dikkat edin telefondan ayrı kalamıyorsunuz. :) bunun nazarı değiyor yav dün gece telle tuvalete girdim oynuyordum daha :) suya düşürdüm :( hattı okumuyo , bide şarj olmuyo. Ekrandada ufak tefek kaymalar oluştu. Diyecegim o ki bu belle ile yatağa girersiniz :) yükledikten sonra su olmayan bi yerde kurcalayin telefondan olabilirsiniz benim gibi. :) gülımmi ağlım mi bilmiyorm.

Kardeş ne diyeceğimi şaşırdım şimdi :D

ErdemBütün

ErdemBütün

Üye
Klavye açılmıyor bende.

ByTester

ByTester

Üye
kardeşim nasıl kurulucağını da yaz veya lınk ver forumda dolaştımda bişey anlayamadım allah rızası için yardım et

undercontr

undercontr

Üye
tekrar flashla

alcasar

Üye
x6 da çalışır mı? çalışmazsa çöpe atcam teli. işlemcisinin bu kadar yavaş olacağını bilsem almazdım :S

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
x6 da çalışır mı? çalışmazsa çöpe atcam teli. işlemcisinin bu kadar yavaş olacağını bilsem almazdım :S

Kardeş konuyu okumuyorsun galiba ? X6 RM-559 için yazıyo. Sadece X6 için zaten.

amficci

amficci

Üye
kardeş gerçekten güzel hızlı stabil ve başarılı eline sağlık

kommitte

Üye
O kadar uğraşmış ve üstünde çalışmışsın, bir de bizimle paylaşmışsın, söylenecek pek fazla bir şey yok emeğine sağlık. Yükledim ama çok hoşuma gitmedi benim, bazı ufak tefek sorunlar dışında beğenenler için oldukça kullanışlı olmuş. Kullananlar için hayırlı olsun. Paylaşımın için teşekkürler.

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
orıjınal x6 16 gb a gerı donmek ıcın neler yapılırın lınkını verebılırmısınız konuyu oradan ogreneyım.tesekkurler.

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
baska bır soru daha sorayım ılk kez yaptıgım ıcın her olayı anladım fakat cmt dosyası gorunmuyor ne sekılde gorebılırım.

Silinen Üye 99957

Silinen Üye 99957

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
orıjınal x6 16 gb a gerı donmek ıcın neler yapılırın lınkını verebılırmısınız konuyu oradan ogreneyım.tesekkurler.

Orjinal yazılıma dönmek için telefonun orjinal yazılımını NaviFirm yazılımıyla bilgisayarına indirip aynı cfw yükler gibi flashlaya bilirsin ilgili anlatım, gerekli program linkleri forumda mevcut..

----------Eklendi @ 23:24:06 ---------- Yazıldı @ 23:22:53 ----------

O kadar uğraşmış ve üstünde çalışmışsın, bir de bizimle paylaşmışsın, söylenecek pek fazla bir şey yok emeğine sağlık. Yükledim ama çok hoşuma gitmedi benim, bazı ufak tefek sorunlar dışında beğenenler için oldukça kullanışlı olmuş. Kullananlar için hayırlı olsun. Paylaşımın için teşekkürler.

Bende siz değerli insanlara teşekkür ederim.

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Kurdum denedım tavsıye ederım.Tesekkurler

pitot155

pitot155

Üye
yukledim telefon dilini türkçe secersem telefon ayarlarına giremiyorum ana menuye atıyor. ben bu sorunu telefon dilini ingilizce sectim düzeldi. sadece tek bir sorun var telefon adı x6 değil c6 oldu başka sorun yok. ha bir de bir sorum olacak telefon hafızası 300 mb bunu artırılabilmemiz mümkün mü acaba?

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
N97 hava durumu facebook widgetları sorunsuz calısıyor
ovı magaza uyumlu sorunsuz sadece harıtaları kuramıyorsunuz o da normal bırsey
nokıa evolve tema ıle cok daha estetık orıjınal gorunume ulasıyor.
Bır cok porgramı aynı anda kullanabılıyorsunuz denemek ıcın arka planda muzık ve sınema oynatılırken aynı anda mesaj yazılabılıyor telefonda kasma veya donma olmuyor.

Ben bıraz fotograf meraklısı oldugum ıcın galerıde fotograflar belırlı bıyere kadar buyutulebılıyor keske orıjınal x6 dakı gıbı daha fazla buyutulebılseydı.

cfw ıcın tesekkurler.

----------Eklendi @ 12:24:45 ---------- Yazıldı @ 12:23:21 ----------

widget ekleyebılıyorsunuz formdan ındırebılırsınız.

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Hala denemelerde bulunuyorum telefon yonetımıne gırılmıyordu ana menuye atıyordu orıjınal x7 tema yuklersenız telefon yonetımınde sorun kalmıyor.orıjınal x7 tema ıle bazı duzgun olmayan ıkonlarda tam olması gerektıgı gıbı yuvarlak seklınde gorunur oluyor.Konuyu hazırlayan arkadasıma tesekkur ederım umarım yazdıklarım sorun yaratmıyordur.

Üst Alt