Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
yüksek grafik ayarı nasıl yapılıyor.ve prog. mı lazım ayar için..

kosavalii

Üye
arkadaslar i9003de calistiribilen varmi varsa cevap yazsin

PriZm

PriZm

Üye
Yuksek grafik ayarinda oynamama ragmen grafikler kotu. Asphalt 6 da kotuydu. Hic bir gelisme olmamis.
Build prob editlemeyi denedinmi? ro.product.model=

= den sonrasına I9000 veya Desire HD yazmayı dene.yani,

ro.product.model=Desire HD

loley00

Üye
peki mobil apı acip 2 tane telle oynayamazmiyiz

cliolar

Üye
oyun temel hatları ile one x de stabil çalıştı fakat fizik motoru diye bişey yok arabalar savrulmuyor ve fps biraz düşük bunun dışında grafikler felan çok iyi

AyaZ_19

Üye
arkadaşlar oyunu kendi telime kurdum gayet güzel çalışıyor.hiçbir sorun yok.süper bir oyun.paylaşım için ayrıca teşekkürler...

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
daha aspalt 6 bitmedi o bitsib bunuda indirip bitirecez inş :D

Kubde

Kubde

Üye
Grafikler bekledigimden kötü inşallah markette yayınlanacak olan aynı surum değildir.

Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
İnidrmeye başladım teşekkürler :)

Dampierre

Dampierre

Üye

Build prob editlemeyi denedinmi? ro.product.model=

= den sonrasına I9000 veya Desire HD yazmayı dene.yani,

ro.product.model=Desire HD

Grafik ayarlarimda sorun yok ancak ben oyunumu pc de oynarim. Pc den telefona gecince şok yasiyorun bu kadar kotu grafik nasil olur diye. Şu anki telefon oyunlari ancak 2004 2005 ten kalma oyunlar ile karsilastirilabilir. Bir konuda nova 3 e pc gibi grafikleri var demisti bir kisi. Alakasi dahi yok. Telefonda 3D oyun= hayal kirikligi.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Grafik ayarlarimda sorun yok ancak ben oyunumu pc de oynarim. Pc den telefona gecince şok yasiyorun bu kadar kotu grafik nasil olur diye. Şu anki telefon oyunlari ancak 2004 2005 ten kalma oyunlar ile karsilastirilabilir. Bir konuda nova 3 e pc gibi grafikleri var demisti bir kisi. Alakasi dahi yok. Telefonda 3D oyun= hayal kirikligi.

Katılmıyorum, eskiden 3D oyun mu vardı? Tabii daha da geliştirilecek, öyle hemen olacak birşey değil. 3D oyunların zevkine varamamışsın. iPhone 4s'in oyunlarına bak youtube'dan grafikleri gör. Senin dediğinin olması için öncelikle telefonların fanlı modellere geçmesi gerekiyor. Yani bu 3D teknolojisi bir süre böyle gidecek. Aşırı yüksek birşey beklememek lazım. Oyun oynamak istiyorsan adam gibi oyun bilgisayarı alıp içine çok yüksek özellikler gerektiren oyun yükleyip oynayacaksın.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
PriZm

PriZm

Üye
buyur bakalım pc grafikleri varmı yokmu görün.
[video=youtube;fFy3comvbL8]http://www.youtube.com/watch?v=fFy3comvbL8[/video]

nouma35

Üye
paylasım ıcı nsagolasn ama tam yarısa baslrken oyundan atıyr 3 2 1 go dıyor ana menuye donuyr:( neden oldugunu anlayamadm aynı sorunu alıpta cozelbılen varmı acaba.telefonum xperia u

Dampierre

Dampierre

Üye
buyur bakalım pc grafikleri varmı yokmu görün.
[video=youtube;fFy3comvbL8]http://www.youtube.com/watch?v=fFy3comvbL8[/video]

Pc grafikleri olmasi teorik olarak imkansiz zaten. Ultra 1080 p bir bf3 ile 720p (telefon icin max bu kadar var) nova 3 karsilastirilamaz bile. Pc bf3 ultra acacam diye 400-500 watt harcarken telefon tas catlasa 5w falan harcar en extreme durumda. Telefonda where is my water falan oynanir. Tabi herkesin gorusu farklidir saygi duyarim.

PriZm

PriZm

Üye
Pc grafikleri olmasi teorik olarak imkansiz zaten. Ultra 1080 p bir bf3 ile 720p (telefon icin max bu kadar var) nova 3 karsilastirilamaz bile. Pc bf3 ultra acacam diye 400-500 watt harcarken telefon tas catlasa 5w falan harcar en extreme durumda. Telefonda where is my water falan oynanir. Tabi herkesin gorusu farklidir saygi duyarim.
videoyu izlendinmi bilmiyorum neredeyse ama ps3 kadar kaliteli grafik var o oyunda:oke: (real racing 2)

Dampierre

Dampierre

Üye

videoyu izlendinmi bilmiyorum neredeyse ama ps3 kadar kaliteli grafik var o oyunda:oke: (real racing 2)

Real racing o konuda cok iyi ancak o kadar kaliteli oyun yok baska. Ps3 te 6 yillik donanimiyla pc ye yaklasamiyor bile buda ayri bir konu. Neyse daha fazla uzatmayalim. Ben telefonda 3d oyuna karsiyim. 2d oyunlar telefonda 3d pc de oynanmali bana gore.

wolfves

Üye

çok yanlış sen oyunu zevkli bi oynanış için değil sadece grafik içinmi oynuyosun dediğine bakarsakta bir retro gamer atari karşısında mario oynasa bf 3 lemi karşılaştıracaksın gibi bence kişi bir oyunu konusunu beğendi diye yada oynanış bakımından zevkli diyede oynayabilmeli sadece grafik ölçüt olmamalı

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Şunu da ekleyeyim; telefonda 3D oyun oynanmaz diyenler, bilgisayarda çok iyi 3D oyun oynuyorsunuz? Öyle laptoplar varki Counter-Strike bile kasıyor (Intel GMA HD ekran kartlı olanlar genellikle).

Telefonda 3D oyun oynanmaz diyenlerin ya bilgisayarları çok güçlü Crysis 2 gibi oyunları en yüksek ayarlarda kasmadan oynuyorlar bu yüzden telefon hoşlarına gitmiyor ya da diğer olasılığı düşünmek istemiyorum :D

Ben hâlâ Crysis 1'i bile tam anlamıyla oynayamadım :( Modern Combat 3'ün grafikleri de çok hoşuma gitti oynarken ben zevk aldım :)

PriZm

PriZm

Üye

Ben hâlâ Crysis 1'i bile tam anlamıyla oynayamadım :( Modern Combat 3'ün grafikleri de çok hoşuma gitti oynarken ben zevk aldım :)

Pc nin özellikleri nasıl?
bende adam akıllı crysis'i tam ayarlarda oynayamıyorum :D single player de sorun yok ama multiplayer felaket :D bütün ayarları high'a çekiyorum :D
ayrıca evet modern combat 3 te insan kaplamaları hariç dünya kaplaması çok gerçekçi yapılmış.yıkılmış binalar falan.

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
bende şu real racing 2 yi Xperia Arc S'imde bir türlü çalıştırmayı başaramadım. ICS 4.0.4 yüklü. acaba bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Üst Alt