Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ali'nin verdiği dosyayı doğru yere atarsan "değişsin mi" sorusu gelir. Sen .cfg uzantılı dosyayı direkt files içine atmayacaksın onun içindeki DeviceConfig klasörüne atacaksın :oke:

PriZm

PriZm

Üye
Ali'nin verdiği dosyayı doğru yere atarsan "değişsin mi" sorusu gelir. Sen .cfg uzantılı dosyayı direkt files içine atmayacaksın onun içindeki DeviceConfig klasörüne atacaksın :oke:

Furkan, Oyunun direkt kendisinden bahsediyor sanırım benim grafik modundan bahsetmiyor:hmmm

oqlahoma

Üye
NAWY kardes senin paket ideos x5 e uyar mi?

Habercii4

Habercii4

Üye
mrb . indirdim ama acılmıyor . sd link dosyasını cıkardıgımda 1 tane dosya gözüküyor .

PriZm

PriZm

Üye
mrb . indirdim ama acılmıyor . sd link dosyasını cıkardıgımda 1 tane dosya gözüküyor .
gl zip programı ile çıkaracaksın ;) winrar ile çıkarırsan bendede hata veriyor traffic uzantılı tek bir dosya çıkıyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ali Adreno 205'e o.c yapılabiliyor mu?

PriZm

PriZm

Üye
Ali Adreno 205'e o.c yapılabiliyor mu?

Adreno 205 direkt olarak gpu overclocku desteklemiyor.
ama live oc yöntemi ile her gpu ya overclock yapılabilir.ama bu yöntem ile pek stabil olduğu söylenemez çünkü bus frekansı ile overclock yapılır.yani telefonun gpu-cpu-ram'i 3'ü birden overclock olur:oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Adreno 205 direkt olarak gpu overclocku desteklemiyor.
ama live oc yöntemi ile her gpu ya overclock yapılabilir.ama bu yöntem ile pek stabil olduğu söylenemez çünkü bus frekansı ile overclock yapılır.yani telefonun gpu-cpu-ram'i 3'ü birden overclock olur:oke:

Stabil değil kesin. Vazgeçtim :)

loley00

Üye
kardes bisi sormak istiyorum bu oyun iki kisilik oynaniomu yyani arkadasla beraber yuklesek kapisabilirmiyiz

Fatih3002

Üye
win 7 için olan yüklenmiyor ama .jar olan win 7 dede çalışıyor xp dede xp için olanı yükleyince win7de çalışıyor

4yhan

4yhan

Üye
​Teşekkürler düzgün çalışıyor :) Eline saglık

OLymPoS

Denemezsem Catlarim Ellerine Saglik :D

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
kardes bisi sormak istiyorum bu oyun iki kisilik oynaniomu yyani arkadasla beraber yuklesek kapisabilirmiyiz

Evet, yalnız kullandığınız telefonlarda WiFi olması gerekir.
Multiplayer menüsünden wifi olanı seçip create diyerek yarış oluştabilirsiniz.

win 7 için olan yüklenmiyor ama .jar olan win 7 dede çalışıyor xp dede xp için olanı yükleyince win7de çalışıyor

Biri çalışıyorsa yeterli :D Çünkü win7 ile xp'deki dosyalar aynı sadece bazen win7'lerde java problemli açılıyor. Win7 paketindeki tek fark bu problemi önlemek için komut dosyasıyla açılmasıdır.

erenaskan

Üye
nasıl yükleniyor

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yükleniyor

A7_Dan38 apk'sını indirin ve kart okuyucu, kablo veya başka bir yöntemle telefona attıktan sonra aşağıdaki işlemleri uygulayın.

Yükleme Ayrıntıları
1-Oyunu Kurun
2-İndirdiğiniz amz uzntılı sd dosyasını GLZip yardımıyla klasöre çıkartın.
3-Dosyanın içindeki sdfiles klasörü içindeki herşeyi sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files konumuna kopyalayın (klasör yoksa kendiniz oluşturup atın) ve oyunu çalıştırın.

Dampierre

Dampierre

Üye
Yuksek grafik ayarinda oynamama ragmen grafikler kotu. Asphalt 6 da kotuydu. Hic bir gelisme olmamis.

Üst Alt