Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
​markette asphalt 7 yok indirmeyin

Hocam oyun orjinal ama sadece resmi ağızdan doğrulanmadı. Kısacası söylediğin şeyin aynısı :D
Benim düşünceme göre oyunu çalışanlardan biri internete sızdırdı yada birileri gameloftun sitesinden bir yolla indirdi.

klongs

klongs

Üye
bir tane fake asphalt 7 var onun apksidir bekleyin bence

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
Sahte olacağını pek sanmıyorum çünkü yüklediğimde menüler,arabalar vs, herşey resmi videodakiler gibiydi. Ama dosyalar uyumsuz olduğundan geri sildim.

Aslında oyun Google Play'e IOS'taki gibi indirimli düşerse satın almayı düşünüyorum. Düşününce günde 0,99 Dolar (sen de 1,800 TL) neye vermiyoruz o nedenle GooglePlay'i bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: canaytekin
klongs

klongs

Üye
bu bedava işte ve garip bir dilde yazılmış

canaytekin

canaytekin

Üye
Kaç gündür oyunu bekliyordum heycanıma ver :D
Açıkcası oyunun dökümanlarını yabancı sitelerden topladığım için elimde yeterli bilgi bulunmuyor diğer yönden asphalt serisini anlatmaya gerek varmıdır bilmiyorum :)

Oyunda bir sıkıntı olduğu doğru ancak bu apk dosyasından kaynaklı değil çünkü bazı kişiler oyunun çok iyiy çalıştığını söylüyor. Ancak bahsettiğiniz gibi diyenlerde yok değil ve bunlardan biride benim :) Oyunu yükledim WiFi ile dosyayı indirdim açtığımda ise acayip bir yavaşlık, grafiklerde eksiklik ve düşük kalite ile karşılaştım.

Uygulamanın indirdiği sd dosyasını silerek WVGA dosyasını denemeyi düşünüyorum.
ben hangısını yukleyeyım bielemıyorum cozunurlugum 720 x 1280 :D sinir oldum

- - - Eklendi - - -

bu bedava işte ve garip bir dilde yazılmış

o oyun degıl dostum uygulama gıbı bırsey

- - - Eklendi - - -

Sahte olacağını pek sanmıyorum çünkü yüklediğimde menüler,arabalar vs, herşey resmi videodakiler gibiydi. Ama dosyalar uyumsuz olduğundan geri sildim.

Aslında oyun Google Play'e IOS'taki gibi indirimli düşerse satın almayı düşünüyorum. Düşününce günde 0,99 Dolar (sen de 1,800 TL) neye vermiyoruz o nedenle GooglePlay'i bekliyorum.
aynen bende satın almayı dusunuyorum ama satın aldıktan sonra da aynı seıklde grafikler kotu olursa hayal kırıklıgınba ugrarım

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
ben hangısını yukleyeyım bielemıyorum cozunurlugum 720 x 1280 :D sinir oldum

o oyun degıl dostum uygulama gıbı bırsey
Tüm ekranlar olanı bir deneyin isterseniz. Çünkü 720 x 1280 bu ekran çözünürlüğüne uygun sd verilmemiş WiFi ile indirmeniz lazım gibi.

veya
Siyah kısımları kendi telefonunuzun marka ve modeliyle değiştirip indirmeyi deneyebilirsiniz.

Desire 20HDi&device=HTCi&product=1305&version=1.0

canaytekin

canaytekin

Üye
tüm ekranlar ıcın o9lanı denemıstım zaten sımdı sıyah kısımlar cıkartıp aratcam olmadı satın alcam artk

- - - Eklendi - - -

arattımk ama bulamadı oyle bı sonuc off hayırlısı

oqlahoma

Üye
sd data yokmu indirmeye çalışırken hata veriyor tel ideos x5
edit:modemi kapatıp açtım sorun çözüldü

PriZm

PriZm

Üye
ben xperia s e wifi ile ındrdm sd dosyasını ancak oyunun cozunurlugu dusuk gıbı geldı bana 1280x720 sd dosyan varmı ?

aynen asphalt 6 nın grafikleri çok daha iyiydi.bu oyunda biraz sorun var.

oqlahoma

Üye
bence kesin bir hacker gameloft un bi yerlerini hacklemiş apk ve sd yi çalmış bizlere sunmuş

• Beğen
Tepkiler: canaytekin
canaytekin

canaytekin

Üye
bence kesin bir hacker gameloft un bi yerlerini hacklemiş apk ve sd yi çalmış bizlere sunmuş
banada oyle gelıyor ama oyun daha tam olarak optımıze edılememıs gıbı duruyor androide grafıkler falan icler acısı

- - - Eklendi - - -

az once tekrar ıos gameplay vıdeolarına baktım daglar kadar fark var

oqlahoma

Üye
banada oyle gelıyor ama oyun daha tam olarak optımıze edılememıs gıbı duruyor androide grafıkler falan icler acısı
birisi galaxy note de sorunsuz oynuyormuş bende ideos x5 te deniyecem sd iniyor bakalım sorun felan varmı

canaytekin

canaytekin

Üye
tamm yorumunu beklıyorum

PriZm

PriZm

Üye
arkadaşlar şimdi gameloft sitesine baktım oyun daha android için yok. beta versiyonu bildiğiniz sızdırılmış işte.kasmaların ve berbat grafiklerin olması normal.

canaytekin

canaytekin

Üye
oqlahoma adlı uye galaxy note da sorunsuz oynayan bırısı var dıyor ama hayırlısı

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
ne zamandan beri bekliyorum :tşk: indiriyorum hemen

oqlahoma

Üye
arkadaşlar s2 de yollar bembeyaz boşa indirmeyin
edit:yöntemini bir yerden buldum alıntıdır

Kasma, beyaz yol istemiyorsanız şunu aynen yapın
Desire HD&device=HTC&product=1305&version=1.0.0

Desire HD yerine örneğin telefonunuz Neo V ise Neo V yazacaksınız. (NeoV değil)

HTC yerine de üretici firmanın ismini yazacaksınız. Eğer iki kelime ise (Sony Ericson ise ayrı yazacaksınız)

Oyun büyük ihtimalle hiç kasmaz.

Bişi anlamadım ama anlayan olursa deneyin

Üst Alt