Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

canaytekin

canaytekin

Üye
denedm ama bulamadı benım tele gore

- - - Eklendi - - -

mecbur bıraz daha beklıcez offical versıyonu cıkcakda hacklenecekte sonra paylasılacakta oooooo

katates

katates

Üye
:tşk:

ahm3t54

Üye
data ne kadr zipten cıkınca bılen var mı tabletın hafızası almayabılır

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
ya files ve sdfiles diye iki dosya çıktı şimdi ben bunların hangisini atıyim

masarati

masarati

Üye
ben bu oyunu galaxy s i9000 yükledim ama çalışmıyor

zorask_gs

Üye
Htc incredible s ' e yükluyorum yuklemede suana kadar her hangi bir hata vermedi ama yükler heralde

KELGER

KELGER

Üye
hvga ve tüm ekranlar apk sı wildfire s de çalışmadı.

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
hvga ve tüm ekranlar apk sı wildfire s de çalışmadı.

Eğer uyumsuzsa yapacak birşey yok çünkü başka apk dosyası bulunmuyor. Google Play'de yayınlanmasını beklemeniz lazım

oqlahoma

Üye
ıyyyyyyyyyyyyyy iğrenççççç böaaakkkkk bu ne bea grafikler iğrenç symbian işletim sistemi bile daha güzel grafik sunar bir an önce offical versiyonu çıksın !

tequilaq

tequilaq

Üye
anlaşılan grafiklerde iş yok tamamda benim asphalt serisinde asıl takıldığım gerçeklik sıfır.yani örneğin real racing deki gerçeklikten eser yok sadece grafiklerle bitmiyor bence gameloft araba yarışının ruhunu pek yakalayamıyor:)

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
legend_hellfire

legend_hellfire

Üye
1gbik dosya indirdik ama hic hosuma gitmedi, birde takılıyor gibime geldi. Paylaşım için teşekkürler.

zorask_gs

Üye
1020 mb htc incredible s te kasma takilma falan bisey yok ama grafikler ihrenç asphalt 5 bile daha iyidi 6dan bahsetmiyorum bile

canaytekin

canaytekin

Üye
1gbik dosya indirdik ama hic hosuma gitmedi, birde takılıyor gibime geldi. Paylaşım için teşekkürler.
sizdeki grafık kalıtesı nasıldı ???

- - - Eklendi - - -

1020 mb htc incredible s te kasma takilma falan bisey yok ama grafikler ihrenç asphalt 5 bile daha iyidi 6dan bahsetmiyorum bile
aynen oyle ama offical versıyon olmadıgından boyledır ıns google playdekı de boyle sorunluysa bosuna heveslendik demektr

Dampierre

Dampierre

Üye
bence ertelenme sebebi bu iğrenç grafikler. Başka mantikli bir sebep yok.

• Beğen
Tepkiler: canaytekin
reaurora

reaurora

Üye
teşekkürler. bu sürpriz oldu. 25 temmuz da androidde olacak diyordu bazı kaynaklar :)

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
çok saol günlerdir bekliyorum beklediğim paylaşımdı :tşk:

reaurora

reaurora

Üye
bu muydu asphalt 7? java oyun gibi geldi bana. oyundaki belleğin %75 i menülerden oluşuyor sanki. oyuna girene kadar 20 noktaya bastım. yarışa başladığım an ne göreyim, gangster rio daki soluk bina grafikleri buraya taşınmış.

• Beğen
THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. bu sürpriz oldu. 25 temmuz da androidde olacak diyordu bazı kaynaklar :)

O 25 hazirandı ancak temmuza girmemize rağmen hala çıkarmadılar. Dampierre söylediği gibi belki oyun bi türlü düzeltilemediğinden geciktiriyorlardır.

bu muydu asphalt 7? java oyun gibi geldi bana. oyundaki belleğin %75 i menülerden oluşuyor sanki. oyuna girene kadar 20 noktaya bastım. yarışa başladığım an ne göreyim, gangster rio daki soluk bina grafikleri buraya taşınmış.

Evet, kimi model telefonlarda bu şekilde kötü grafik ve hatalar varken kimi telefonlarda ise aynı uygulama mükkemmel açılıyor. Muhtemelen bu sorun apk dosyasıyla ve uyumsuzlukla alakalı.

• Beğen

Üst Alt