Asphalt 7 v1.0.0 HD

Sponsorlu Bağlantılar

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
galaxy w da yeni verdiğin apk ile denedim ve grafikler yine aynı :s

sd dosyasında herhangi bir değişiklik yaptın mı?

1.mesajın üst kısmındaki apk dosyası ile 1 gb'lik sd dosyasıyla denedim oyun ve grafikler sorunsuz.
Ayrıca eski apk kuruluysa onu tamamen kaldırın(apk+veri olarak) sonra bunu kurun ve amz uzantılı dosyayı GLZip yardımıyla klasöre çıkarttıktan sonra içindeki sdcard klasöründe bulunan herşeyi sdcard/android/data/com.gameloft.android.GAND.GloftA7HP/files içine kopyalayın ve oyunu çalıştırın.

Oyun açılışında siyah ekranla karşılaşırsanız oyunu kapatmadan ana menüye geçin ve tekrar açık olan oyuna dönün.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sony Ericsson Xperia Pro ile yeni APK'yı ve ilk verilen SD DATA'yı (yol hatası sorununu gidermek için birşey yapmadım) kullandım. Oyun sorunsuz açıldı, kariyerde iki yarış bitirdim. Bir tane de TV'ye bağlayarak videosunu çektim.

Teşekkürler tekrar :oke: Konuma en kısa zamanda ekleyeceğim.

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Pro ile yeni APK'yı ve ilk verilen SD DATA'yı (yol hatası sorununu gidermek için birşey yapmadım) kullandım. Oyun sorunsuz açıldı, kariyerde iki yarış bitirdim. Bir tane de TV'ye bağlayarak videosunu çektim.

Teşekkürler tekrar :oke: Konuma en kısa zamanda ekleyeceğim.

Rica ederim :)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Hangi tellerde çalışır

KayraBey

KayraBey

Üye
Her 2.2 ve üstü desteklemez ama bunu da söyleyelim...

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
S3 için hangisi ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu konuyu son 30 günde, 1795 üye okudu :alkis

m.murat.95

m.murat.95

Üye
abi s3 wvga hvga falan o garip seylerde ne oluo

THR

THR

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuyu son 30 günde, 1795 üye okudu :alkis

Sonuçta bende dahil birçok kişinin merakla beklediği bir oyun :D Öte yandan bu kadar bekleyeni olan bir oyunun halen Google Play'e gelmemesi çok üzücü

abi s3 wvga hvga falan o garip seylerde ne oluo

Önce telefonların ekranlarına göre eklenmişti ancak aslında oradaki linklerin hepsi aynı dosyayı indiriyor fazla takılmamak lazım :)

İlk mesajı güncelledim oradaki apk ve sd dosyası oyun için yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Katılıyorum :oke:

wolfves

Üye
Arkadaş bu ilkten açılıyor sonra touch the screen diyor dokunuyorum loading screende atıyor oyundan bilen varmı çözümü

Kerim.

Kerim.

Üye
tegra 2'de çalışırmı?(çözünürlük:1024x600)

Simiagul1

Üye
Siyah ekran gelince orta tuşa dokunun ve ana menüye gelin sonra işlem yöneticisini açarak tekrar oyuna tıklayın.(oyunu kapatmayacaksınız sadece menüye dönüp geri açacaksınız) Bende direk açıldı ama birkaç kişi böyle de açıldığını söylemiş.
Valla denedim buda olmadi oyundan atiyo direk

oqlahoma

Üye
Yeni bir gelisme varmi grafikler nasi ?

Üst Alt